Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
İNEGÖL´ÜN GÖZÜ ASYA´DA
İNEGÖL´ÜN GÖZÜ ASYA´DA
İnegöl Mobilya Sanayicileri Derneği´nin (İMOS) öncülüğünde düzenlenen “İnegöl Dünya ile Buluşuyor” projesi kapsamında İnegöl´e gelen Asya kıtasındaki 20 ülkenin Büyükelçilerinin katılımı ile gala yemeği düzenlendi. İnegöl Kent Müzesi ile Mobilya ve Ağaç Sanayi Müzesini gezen Büyükelçiler, müzelere hayran kaldı.
ESNAF VE SANATKÂRIN DAİMA YANINDAYIZ
ESNAF VE SANATKÂRIN DAİMA YANINDAYIZ
İnegöl Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi tarafından, İnegöl´deki esnaf ve sanatkarların kullandığı krediler hakkında oda başkanları, kooperatif başkanları ve oda sekreterleri ile bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı düzenlendi.
Başkan metroda
Başkan metroda
..,,.,,.
MÜHÜR ALPER TABAN´DA
MÜHÜR ALPER TABAN´DA
Alinur Aktaş´ın Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesi ile boşalan İnegöl Belediye Başkanlığı görevi için AK Partinin adayı olarak gösterilen mevcut Belediye Başkan Yardımcısı Alper Taban, dün gerçekleştirilen Belediye Meclisi toplantısında, meclis üyelerinin tamamının oyuyla İnegöl Belediyesinin yeni Başkanı seçildi. AK Partili 20, MHP´li 8 meclis üyesinin katıldığı olağanüstü meclis toplantısında, 28 oyun 27´sini alan Alper Taban resmen İnegöl Belediye Başkanı oldu.
İFTİRALARA FIRSAT VERMEYECEĞİZ
İFTİRALARA FIRSAT VERMEYECEĞİZ
İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş´ın Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesi ile boşalan İnegöl Belediye Başkanlığı için AK Parti tarafından aday gösterilen Alper Taban, parti binasında düzenlenen basın toplantısında, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya tarafından kamuoyuna tanıtıldı.
KAPTAN OLACAKTI
KAPTAN OLACAKTI
Batan gemide cesedine ulaşılan İnegöllü usta gemici genç toprağa verildi
AĞIR YAPTIRIMLAR UYGULANMALI
AĞIR YAPTIRIMLAR UYGULANMALI
Kontrolsüz bireysel silahlanma ve internet üzerinden satışı yapılan kaçak silahlarla ilgili hükümet tarafından başlatılan çalışmaya destek verdiklerini ifade eden İnegöl Merkez Avcılık ve Atıcılık İhtisas Spor Kulübü Derneği Başkanı Haluk Ulusoy, İçişleri Bakanlığı tarafından bu silahları alana, satana ve kargosunu taşıyana ağır cezalar ve yaptırımlar uygulaması gerektiğini belirtti.
SU VE ULAŞIMDA İNDİRİM MÜJDESİ
SU VE ULAŞIMDA İNDİRİM MÜJDESİ
Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, belediye bürokratları ve şirket genel müdürleri, BUSKİ yöneticileriyle bir araya geldi. Belediye tarihinde ilk kez gerçekleşen buluşmada bürokratlara para, personel ve proje yönetimi konusunda aldıkları ‘Acil Eylem Planı´ kararlarını ileten Başkan Aktaş, başta ulaşım olmak üzere Bursa´yı birçok konuda daha yaşanabilir hale getirecek tedbirlerin uygulanması konusunda talimat verdi. Tek dertlerinin Bursa olduğunu kaydeden ve insanların daha rahat yaşamaları için belediyenin ekonomik anlamda sıkıntılı bir durumda olmasına rağmen tüm şartları zorlayacaklarını belirten Başkan Aktaş, ciddi bir para politikası izleyerek vatandaşların en yaşamsal haklarından olan su ve ulaşım konularında bir düzenleme yapmayı düşündüklerini müjdeledi.
KIVILCIMLAR YANGINA NEDEN OLDU
KIVILCIMLAR YANGINA NEDEN OLDU
İnegöl´e bağlı Hayriye mahallesindeki iki katlı evde çıkan yangın, mahalle sakinleri ve itfaiye ekiplerinin zamanında müdahalesiyle büyümeden söndürüldü.
KREDİ KARTI NUMARALARINI VERMEYİN
KREDİ KARTI NUMARALARINI VERMEYİN
İnegöl Tüketiciyi Koruma Derneği (TÜKODER) Başkanı Şükrü Sütcü yaptığı açıklamada, tüketicileri internetten yaptıkları alışverişlerde dikkatli olmaları konusunda uyarılarda bulundu.
ÖĞRETMENLER İTİBARSIZLAŞTIRILDI
ÖĞRETMENLER İTİBARSIZLAŞTIRILDI
Öğretmenlere, öğrenciler ve veliler tarafından not verilmesi uygulamasını değerlendiren Eğitim Bir-Sen İnegöl İlçe Başkanı Sinan Aktaş, "Bu uygulama öğretmenlerimizi şamar oğlanı haline getirecektir" dedi.
ÇOCUKLAR GÜVENLİ BİR DÜNYAYI HAK EDİYOR
ÇOCUKLAR GÜVENLİ BİR DÜNYAYI HAK EDİYOR
Göçten en çok çocukların etkilendiğini belirten UNICEF İletişim Uzmanı Tülay Güler, çocukların hiç kimsenin küçüğü değil, bir birey olduğuna vurgu yaparak, “Yaradılış gereği sadece bağımlı olarak dünyaya gelir. İhtiyaçlarının karşılanarak güvenli bir ortamda büyümesi gerekir. Çocuklar her zaman istismara, sömürüye, kötü niyete karşı daha savunmasızdır. Onları korumamız gerekir. Çocuklar güvenli bir dünyayı hak ediyor” dedi.
AKTAŞ´SIZ İLK MECLİS
AKTAŞ´SIZ İLK MECLİS
İnegöl Belediyesinin Kasım ayı meclis toplantısı dün Belediye Başkanvekili Turgay Yel´in Başkanlığında gerçekleştirildi. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine getirilen Alinur Aktaş´ın İnegöl´deki görevinin düşmesi üzerine Turgay Yel Başkanlığında gerçekleştirilen mecliste 23 madde görüşülerek karara bağlandı. AK Parti´nin Belediye Başkan adayı Alper Taban, meclis salonunda tebrikleri kabul etti.
İNEGÖL MOBİLYASI DÜNYA İLE BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR
İNEGÖL MOBİLYASI DÜNYA İLE BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR
İnegöl Mobilya Sanayicileri Derneği´nin (İMOS) öncülüğünde başlatılan “İnegöl Dünya ile Buluşuyor” projesi kapsamında Asya kıtasındaki 20 ülkenin elçileri 8/9 Kasım tarihlerinde İnegöl´e gelecek.
GENÇLER SİYASETTE DAHA FAZLA YER ALMALI
GENÇLER SİYASETTE DAHA FAZLA YER ALMALI
Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, AK Parti Bursa il gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri ve ilçe başkanlarıyla bir araya geldi. AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman ve Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Melih Ecertaş´ın da katıldığı toplantıda tecrübelerini gençlerle paylaşan Başkan Aktaş, “Tek hedefimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan´ın kutlu davasına katkıda bulunmak ve Bursa´yı layık olduğu yerlere taşımaktır” dedi.
UZLAŞTIRMACILAR SERTİFİKALANDI
UZLAŞTIRMACILAR SERTİFİKALANDI
İnegöl Adalet Sarayında, Türkiye Barolar2 Birliği ve Başkent Üniversitesi işbirliği ile verilen "Ceza Muhakemesinde Uzlaştırmacı" eğitimleri başarı ile tamamlandı. Eğitimleri tamamlayan personele düzenlenen törenle sertifikaları verildi.
CAMİLERİN MANEVİ HAVASINDA GELECEĞE HAZIRLANIYORLAR
CAMİLERİN MANEVİ HAVASINDA GELECEĞE HAZIRLANIYORLAR
Bursa Müftülüğünce kurulan Erguvan Gençlik Derneği tarafından camilerde, gençlerin bir araya gelip sohbet edebildiği, sosyal, kültürel ve sportif anlamda yeni arkadaşlıklar kurup, dostluklarını pekiştirebildiği etkinlikler düzenleniyor. Bu çalışmalar meyvesini verdi ve Balkan Taekwondo Birliği tarafından düzenlenen ve 13 ülkenin katılacağı 11-12 Kasım 2017 tarihinde Edirne´de düzenlenecek olan Balkan şampiyonasında İnegöllü sporcu Melek Arslan İnegöl´ü temsil edecek.
İSTEYEN ADINI SOYADINI DEĞİŞTİREBİLECEK
İSTEYEN ADINI SOYADINI DEĞİŞTİREBİLECEK
Milletvekili Şahin, TBMM´de kabul edilen Nüfus Hizmetleri Kanunu´ndaki değişiklikleri yorumladı
BURSA´NIN EN BÜYÜKLERİ ARASINDA İNEGÖL´DEN 9 FİRMA
BURSA´NIN EN BÜYÜKLERİ ARASINDA İNEGÖL´DEN 9 FİRMA
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası´nın (BTSO) kent ekonomisine ışık tutan ‘İlk 250 Büyük Firma-2016´ araştırmasında İnegöl´den firma da yer aldı.
KOSOVA´DA KIZILAY HAFTASI KUTLANDI
KOSOVA´DA KIZILAY HAFTASI KUTLANDI
Kosova Eğitim Kurumları Kızılay Haftası etkinlikleri kapsamında Bursa Kızılay Şubesi organizasyon yetkilisi Nurgül Engin Üzmez´i ağırladı.
GÖÇÜN BİR DİĞER YÜZÜ
GÖÇÜN BİR DİĞER YÜZÜ
Mülteciler hakkında verilen seminerde konuşan SGDD Genel Koordinatörü İbrahim Vurgun Kavlak, geçici koruma altındaki Suriyelilerin kitlesel olarak geldiğinin bilgisini hatırlatarak gelen mültecilerle birebir mülakat yapma şansı olmadığını dile getirdi.
EXİMBANK BURSA BÜROSU ŞUBE OLDU
EXİMBANK BURSA BÜROSU ŞUBE OLDU
AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin´in 5 yıllık çabaları sonuç verdi. Eximbank, ihracatçıların kullandığı kredi miktarının 1 milyar dolara yaklaştığı Bursa bölgesindeki irtibat bürosunu şubeye dönüştürdü.
EVLİLİK TUZAĞINDAN CEZAEVİNE
EVLİLİK TUZAĞINDAN CEZAEVİNE
İnegöl´e bağlı Ortaköy mahallesinde ikamet eden ve hiç evlenmemiş olan yaşlı adamı evlilik vaadiyle dolandırmak isterken, İnegöl İlçe Jandarma Komutanlığa bağlı ekipler tarafından yakalanan 1´i bayan 2 kişi işlemlerin ardından çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandılar.
BATAN GEMİDEKİ İNEGÖLLÜ GEMİCİYE HALA ULAŞILAMADI
BATAN GEMİDEKİ İNEGÖLLÜ GEMİCİYE HALA ULAŞILAMADI
Bursa´nın Gemlik ilçesinden yüklediği 2 bin 800 ton dökme demir tozunu Karadeniz Ereğli´ye götürürken, Şile açıklarında batan Bilal Bal isimli kargo gemisinde görevli İnegöllü gemiciye hala ulaşılamadı. Ailesi, arama çalışmalarını gözyaşları içerisinde izleyip, bir umut çocuklarının bulunmasını bekliyor.
ÖĞRETMENİ ÖRSELEYEN HER YAKLAŞIMIN KARŞISINDAYIZ
ÖĞRETMENİ ÖRSELEYEN HER YAKLAŞIMIN KARŞISINDAYIZ
Eğitim Bir-Sen İlçe Başkanı, Memur Sen İlçe Temsilcisi Sinan Aktaş yaptığı açıklamada, öğretmene değer veren, onları gayretlendiren ve yüreklendiren ödül eksenli çalışmalar yapılması gerektiğini ifade ederek, “Eğitim çalışanlarının moral ve motivasyonunu bozan, onları örseleyen her tür çalışmanın karşısında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Öğretmenlik mesleğini itibarsızlaştıracak, ayaklar altına alacak, öğretmeni örseleyecek hiçbir yaklaşıma taraf olmadık, olmayız” dedi.
İNEGÖL MOBİLYASI TANITIM ATAĞINDA
İNEGÖL MOBİLYASI TANITIM ATAĞINDA
İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) önderliğinde mobilya sektörüyle ilgili kuruluşların temsilcilerinin katılımıyla düzenlenen toplantıda, 7-12 Kasım tarihleri arasında İstanbul CNR Fuar Merkezi´nde yapılacak İstanbul Mobilya Fuarı süresince, fuar alanına yakın bilboardlarda İnegöl mobilyasının tanıtımın yapılması kararlaştırıldı.
BU ÜLKE İÇİN YENİ UMUTLAR YEŞERTECEĞİZ
BU ÜLKE İÇİN YENİ UMUTLAR YEŞERTECEĞİZ
İstifa eden Recep Altepe´nin yerine Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine getirilen Alinur Aktaş´tan boşalan İnegöl Belediyesi Başkanlığı görevi için AK Parti İnegöl İlçe Başkanlığı tarafından yapılan temayül yoklamasına katılan Genel Merkez Yerel Yönetimler Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, “Liderimize sahip çıkacağız. Bu ülke için yeni umutlar yeşerteceğiz. Temayülün hayırlı olmasını diliyorum. Durmak yok, yola devam” dedi.
İNEGÖL´E CENON BULVARI
İNEGÖL´E CENON BULVARI
Türk nüfusunun yoğun olarak yaşadığı Fransa´nın Cenon kentinin Belediye Başkanı Jean Francois ve ekibi, İnegöl Belediyesi´ni ziyaret etti. Başkan Turgay Yel´in makamında gerçekleşen ziyaret sonrası İnegöl´de Cenon adı verilen bulvar heyete gezdirildi.
TARİH DEĞİL, HATALAR TEKERRÜRDEN İBARETTİR
TARİH DEĞİL, HATALAR TEKERRÜRDEN İBARETTİR
İnegöl Aile Hayatını İyileştirme Derneği (AHİD) tarafından tarihçi-yazar Dr. Ahmet Anapalı´nın konuşmacı olarak katıldığı “Saklanan Tarih” konulu konferans düzenlendi. Tarihçi-yazar Dr. Ahmet Anapalı, “Tarih, bizlere olayların yer, zaman ve kişi üçgeninde anlatıldığı bir bilim dalıdır diye öğretildi. Bugün çocuklarımıza okutulan budur, kuru bir tarih bilgisi. Öğrendiğimiz tarih bize dünü, bugün yaşananları ve yarınımı nasıl planlamam gerektirdiğini anlatmıyorsa, batsın böyle bir tarih. Tarih tekerrürden ibaret değildir, yapılan hatalar tekerrürden ibarettir” dedi.
BU KARAR MİLLİ DEĞERLERİMİZE UYGUNDUR
BU KARAR MİLLİ DEĞERLERİMİZE UYGUNDUR
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, il ve ilçe müftülükleri resmi nikah kıyma yetkisini de içinde barındıran iki kanunu onayladı. Yasayı değerlendiren İlçe Müftüsü Kazım Güzel, “Bu yapılan işlemin mevzuatlar, devlet geleneği, dinimiz ve değerlerimiz açısından hiçbir sıkıntıya sebep olacağını düşünmüyoruz” dedi.
YARDIM DEPOSU YANDI
YARDIM DEPOSU YANDI
Suriyeliler için toplanan yardım malzemelerinin bulunduğu depoda çıkan yangında, yardım eşyalarının tamamı yanarken, yoğun duman oluşan apartmanda ikamet eden vatandaşlar tahliye edildi.
MAZLUMLARIN TEK UMUDU TÜRKİYE
MAZLUMLARIN TEK UMUDU TÜRKİYE
Yeni Mahalle Merkez Camide düzenlenen Bereket Sofrası Halk Günleri Etkinliğinde vatandaşla bir araya gelen İnegöl Belediye Başkanı Turgay Yel, dünyanın her yerinde Müslümanlara zulüm yapıldığını ifade ederek mazlum ülkelerin de Türkiye´yi kurtarıcı olarak gördüğünü söyledi.
BU RAKAM GÖÇ OLAYININ BOYUTUNU ANLATMAYA YETER
BU RAKAM GÖÇ OLAYININ BOYUTUNU ANLATMAYA YETER
DAKİKADA 22 KİŞİ VATANINI ZORUNLU OLARAK TERK EDİYOR
BURSAMIZ İÇİN ORTAK AKILDA BULUŞACAĞIZ
BURSAMIZ İÇİN ORTAK AKILDA BULUŞACAĞIZ
Bursa´da Recep Altepe´nin istifasının ardından meclis üyelerinin oylarıyla başkan seçilen Alinur Aktaş, Bursa için ortak akılda buluşacaklarını belirterek, "Bursa´yı tüm dinamiklerle yöneteceğiz. Sivil toplum kuruluşları, siyasi partiler, görüş ve önerileri olan herkesle bu şehri yöneteceğiz. Benim danışmanlarımın bunlar olacağını ifade ediyorum. Her fikre açığız, kapımız herkese açık" dedi.
AKTAŞ´A COŞKULU KARŞILAMA
AKTAŞ´A COŞKULU KARŞILAMA
İnegöl bizim için sevdadır, Bursa bir aşktır
İnegöl Başkanını Seçiyor
İnegöl Başkanını Seçiyor
..,.,
“BU BİR BAYRAK YARIŞIDIR”
“BU BİR BAYRAK YARIŞIDIR”
Recep Altepe´nin istifasının ardından AK Parti´nin Bursa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Alinur Aktaş oldu.
YAPILAMAYAN EK BİNA 7 YAŞINA GİRİYOR
YAPILAMAYAN EK BİNA 7 YAŞINA GİRİYOR
2011 yılında hayırsever işadamı tarafından başlatılan ve sonrasında yaşanan sıkıntılarla beraber günümüze kadar inşaat halinde kalan mevcut Spor Lisesi bahçesindeki ek bina 7 yaşına giriyor.
BU ARAÇLAR ARTIK MUAYENEDEN GEÇEMEYECEK!
BU ARAÇLAR ARTIK MUAYENEDEN GEÇEMEYECEK!
Araçlarda kullanılan cam filmi ve sonradan boyanmış camlar ile ilgili önemli bir açıklama geldi. Araç muayene hizmeti veren TÜVTÜRK daha önce hafif kusur sayılan camların artık ağır kusur sayılacağı ve muayeneden geçemeyeceklerini belirtti.
EMLAKÇILAR YASASI ÇIKIYOR
EMLAKÇILAR YASASI ÇIKIYOR
Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci tarafından açıklanan Emlakçılar Yasasını değerlendiren İnegöl Emlakçılar Derneği Başkanı Zekayi Akyürek, yasanın yakın zamanda TBMM´de oylamaya sunulacağını belirtti.
DOLANDIRICILARA FIRSAT VERMEYELİM
DOLANDIRICILARA FIRSAT VERMEYELİM
İnegöl Tüketici Koruma Derneği (TÜKODER) Başkanı Şükrü Sütçü yaptığı açıklamada, son günlerde telefonla dolandırıcılık olaylarının çok arttığını ifade ederek, vatandaşları daha dikkatli olmaları konusunda uyarılarda bulundu.
KOSOVA KOLEJİ´NDE BAYRAM COŞKUSU
KOSOVA KOLEJİ´NDE BAYRAM COŞKUSU
Birçok yıkılışa ve dirilişe şahit olmuş, yastığı mezar taşı, yorganı kar olanların şahitliğinde, Ceddimizin ve başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere son devletimizi kuranların manevi huzurlarında, Devletimizin en büyük gününde, Cumhuriyetimizi kuranlara, şükran hislerimizi ifade etmek için Kosova Koleji öğrencileri, Kolej içinde bulunan Yunus Emre Ergül Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen programla Cumhuriyet Bayramını coşkulu bir şekilde kutladı.
Başkan Aktaş´a Coşkulu Karşılama
Başkan Aktaş´a Coşkulu Karşılama
..,.,
Başkan Aktaş´tan ilk sözler
Başkan Aktaş´tan ilk sözler
..,.,
 AKARYAKIT ZAMLARI GERİ DÖNECEKTİR
AKARYAKIT ZAMLARI GERİ DÖNECEKTİR
Türkiye Milli (TÜM) Kooperatifler Birlik Başkan Vekili Hikmet İlhan, yaşanan zamların, ülkenin kabuk değişimi esnasında alınan bir tedbir ve hazırlık olduğunu belirterek bu durumun düzelerek geri döneceğini ifade etti.
EHLİYETLERİNE EL KONULACAK
EHLİYETLERİNE EL KONULACAK
Drift atan sürücülere kötü haber
EVİNİN ÖNÜNDE SİLAHLI SALDIRIYA UĞRADI
EVİNİN ÖNÜNDE SİLAHLI SALDIRIYA UĞRADI
Orhaniye mahallesinde gece saatlerinde meydana gelen olayda, motosikletli bir şahıs, evine girmekte olan gence silahlı saldırı düzenleyerek yaraladı.
SESSİZ KATİL KAPIMIZDA!
SESSİZ KATİL KAPIMIZDA!
Kış soğuk yüzünü gösterdi sessiz katil kapımızı çalmaya başladı. Bilgisizlik, ihmal ve denetimsizlik yüzünden soba, şofben ve kombilerden dolayı karbonmonoksit zehirlenmeleri hemen her yıl onlarca insanın canına mal oluyor. İnegöl Devlet Hastanesi Acil Servisine 2017 yılında 47 kişi karbonmonoksit zehirlenmesi nedeniyle başvurdu, bu yıl bu olayların yaşanmaması için uyarılar geldi.
Güpegündüz kan aktı
Güpegündüz kan aktı
...,,,
AR-GE VE İNOVASYON KÜLTÜRÜNÜ ARTIRMALIYIZ
AR-GE VE İNOVASYON KÜLTÜRÜNÜ ARTIRMALIYIZ
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri Dairesi, İnegöl Organize Sanayi Bölgesi (OSB), İnegöl Mobilya ve Ağaç İşleri İhtisas OSB ve Yenice OSB işbirliğinde Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri tanıtım ve bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
Serdar Nalcı
Serdar Nalcı
Bleaching (Diş Beyazlatma)
Erdal Bayraktar
Erdal Bayraktar
İnegöl´ün Milyar Dolarlık Hazineleri
Uğur Bayram
Uğur Bayram
BİR ELİNDE VİSKİ BARDAĞI DİĞER ELİNDE TÜRK BAYRAĞI
Turhan Şahin
Turhan Şahin
ÇANAKKALE SAVAŞINDA İKİ İNEGÖL´LÜ
CİHAT DÜNDAR
CİHAT DÜNDAR
AĞIR SUÇA SIKI CEZA-2
Melike Çalışkan
Melike Çalışkan
OKULA ADAPTASYONU HIZLANDIRMAK MÜMKÜN
İBRAHİM ÇOBAN
İBRAHİM ÇOBAN
Yeni Fuar Merkezi heyecanı
NİDA ALTUN
NİDA ALTUN
ERKEKLERE
MAHMUT ÇİL
MAHMUT ÇİL
BAŞDÖNDÜREN GÜNDEM
 NURİ TULUM
NURİ TULUM
Dr. EMİN ACAR BEYE TÜRBE
CEM HIZLI
CEM HIZLI
Grip iseniz bol sıvı tüketin
CUMA ALİ YÜREKLİ
CUMA ALİ YÜREKLİ
“İNEGÖL İL OLMALI MI?”
Vedat Baykay
Vedat Baykay
ALİNUR BAŞKAN OLDU BÜYÜK BAŞKAN
F.Zeynep EROL
F.Zeynep EROL
Değerlerimiz “Verilen Sözü Yerine Getirmek “
Erhan BİLİCAN
Erhan BİLİCAN
HASTANELERDE SEZARYEN ÇILGINLIĞI
ORHAN GÜNEŞ
ORHAN GÜNEŞ
SANAL ALEMİN GETİRDİKLERİ
METİN AYDIN
METİN AYDIN
LEJYONERLER DEĞİL, İSTEYENLER KAZANDI
Serkan Arslan
Serkan Arslan
SAĞLIKLI OLMAK İÇİN ÖNERİLER
Arif AĞIRBAŞ
Arif AĞIRBAŞ
Biz Seni Âlemlere Rahmet Olarak Gönderdik
Tolga Bahadır Şimşek
Tolga Bahadır Şimşek
DÖNEM SONU ENVANTERİ
ÖZDEN SUVAT
ÖZDEN SUVAT
DERBİ GENÇLERGÜCÜ´NÜN
Cihat Sevinç
Cihat Sevinç
PERDENİN ARKASINDA NE VAR
Emre Türk
Emre Türk
Gül Bahçesine Giren Gül Kokar
Yasemin Bağoğlu
Yasemin Bağoğlu
MEDYA VE ALGI YÖNETİMİ
Enes Kara
Enes Kara
SOSYAL MEDYA VE NAZAR DEĞMESİ
Latif Sobot
Latif Sobot
KÂBE´DE Kİ GENÇLER BİZİZ
Ferit AYBAR
Ferit AYBAR
BERABER YÜRÜDÜK BİZ BU YOLLARDA ...
Şevket BOYRAT
Şevket BOYRAT
ALLAH KALPLERİ NİÇİN MÜHÜRLER?
Orhan Atan
Orhan Atan
İNEGÖLSPOR KASTAMONU´DAN ŞEN DÖNDÜ
Sadullah Organ
Sadullah Organ
ÜÇÜNCÜ DEPLASMAN ZAFERİNE ALKIŞ
Oya BİÇİCİ
Oya BİÇİCİ
HAFIZAMIZ OLMASAYDI…..
Ziya Polat
Ziya Polat
KAPİTALİZM´İN ÜVEY EVLADI ZORUNLU SİGORTA
Ergün ÇAĞLAR
Ergün ÇAĞLAR
BİR REFERANDUM´DAN KISA ÖZET
Dursun Öztürkoğlu
Dursun Öztürkoğlu
MEDENİYETLER ÇATIŞMASI
 Bülent Levent
Bülent Levent
MAHKEMEYE GİTMEDEN ÖNCE ARABULUCUYA GİDİLECEK
bekir hamlakay
bekir hamlakay
Doğaseverlerin ‘Kar’ Keyfi
DOLAR
3.8792
EURO
4.5760
Bursa Hava Durumu
Bugün
Sağanak
12°
Pazartesi
Sağanak
-2°
Salı
Parçalı bulutlu
10°
-2°
Çarşamba
Parçalı bulutlu
11°
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Bursa için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:02 07:44 12:59 15:35 17:55 19:24