Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
1 OCAK´TAN İTİBAREN ÜCRETLİ OLACAK
1 OCAK´TAN İTİBAREN ÜCRETLİ OLACAK
Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca ambalaj atıklarının kaynağında ayrı toplanması çalışmalarının verim ve etkinliğinin artırılmasını sağlamak için hazırlanan "Ambalaj Atıklarının Kontrolü Yönetmeliği" Resmi Gazete´de yayımlandı.
TARIM İSTİHDAMDA ÜZERİNE DÜŞENİ FAZLASIYLA YAPIYOR
TARIM İSTİHDAMDA ÜZERİNE DÜŞENİ FAZLASIYLA YAPIYOR
Bursa Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı ve İnegöl Ziraat Odası Başkanı Sezai Çelik, tarım sektörünün istihdamda üzerine düşeni fazlasıyla yaptığını belirterek, “Eylül ayında sanayiden 433 bin kişi daha fazla istihdam sağlayan tarımda, istihdam, geçen yılın aynı ayına göre 197 bin kişi arttı” dedi.
İTSO BAŞKANI ANIL´DAN ARABULUCULUK DEĞERLENDİRMESİ
İTSO BAŞKANI ANIL´DAN ARABULUCULUK DEĞERLENDİRMESİ
İşçi-işveren uyuşmazlıklarında dava şartı haline gelen arabuluculuk iş dünyasında yeni bir dönem başlatacak
1200 HÜKÜMLÜ TOPLUMA KAZANDIRILDI
1200 HÜKÜMLÜ TOPLUMA KAZANDIRILDI
Mahkemece belirlenen koşullar ve süre içinde, denetim planı doğrultusunda şüpheli, sanık veya hükümlünün toplumla bütünleşmesi açısından hayata geçirilen Denetimli Serbestlikten yararlanan hükümlüler İnegöl´deki kurumlarda çalışarak infazlarını çekiyorlar.
LTIN NESİL OKULLARINDA SATRANÇ HEYECANI
LTIN NESİL OKULLARINDA SATRANÇ HEYECANI
İnegöl Satranç İlçe Temsilciliği ve Altın Nesil Okulları sponsorluğunda 23-24 Aralık 2017 tarihlerinde 8 kategoride "İnegöl İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası" düzenlendi.
YOKSULLUK SINIRI BİR AYDA 133 TL ARTTI
YOKSULLUK SINIRI BİR AYDA 133 TL ARTTI
Türk-İş´in açıkladığı 4 kişilik bir aile için yoksulluk sınırı rakamı Aralık ayında bir önceki aya göre 133 TL artış göstererek 5 bin 238 TL´ye yükseldi.
GÖZ GÖZÜ GÖRMEDİ
GÖZ GÖZÜ GÖRMEDİ
KABUS GERİ DÖNDÜ
TAVAN FİYATA DEVAM
TAVAN FİYATA DEVAM
Sigorta Acenteleri İcra Kurulu (SAİK) İl Delegesi, İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Yönetim Kurulu üyesi Rıdvan Kocaağa, tavan fiyat uygulamasının 2018 yılında da devam edeceğini bildirdi.
TAŞERON YASASI SAĞLIKÇILARI MEMNUN ETTİ
TAŞERON YASASI SAĞLIKÇILARI MEMNUN ETTİ
Sağlık-Sen Bursa Şubesi Başkan Yardımcısı Hüseyin Aydın, taşeron yasasının memnuniyet verici olduğunu söyleyerek, yasanın diğer kesimleri de kapsamasının gerektiğini ifade etti.
SAĞLIK KADROSU GÜÇLENDİ
SAĞLIK KADROSU GÜÇLENDİ
Sağlık Bakanlığı tarafından son aylarda yapılan atamalarla İnegöl Devlet Hastanesi ve İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde (Diş Hastanesi) Tabip sayısı arttı. İnegöl Devlet Hastanesindeki Hemşire kadrosu yetersiz kalırken, Diş Hastanesindeki Röntgen Teknisyeni eksikliği sıkıntılara neden oluyor.
İSTİHDAM SEFERBERLİĞİNE İTSO´DAN TAM DESTEK
İSTİHDAM SEFERBERLİĞİNE İTSO´DAN TAM DESTEK
İTSO Başkanı Metin Anıl, Cumhurbaşkanı Erdoğan´ın 2018 yılı için istediği ilave iki istihdam hedefinin de başarılı olacağına inandıklarını açıkladı
HERKES TÜRKİYE´NİN VİCDANİ HAREKET ETTİĞİNİ ANLADI
HERKES TÜRKİYE´NİN VİCDANİ HAREKET ETTİĞİNİ ANLADI
Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, artık herkesin Türkiye´nin vicdani hareket ettiğini, zulmün karşısında olduğunu ve ilkelerine göre yürüdüğünü ifade ederken, birilerinin bu durumda rahatsız olduğu için Türkiye´de taşeron kullandığını söyledi.
2017´YE DAMGA VURAN OLAYLAR
2017´YE DAMGA VURAN OLAYLAR
2017 yılı Türkiye´de ve dünyada önemli olaylara ve gelişmelere sahne oldu
DAHA DUYARLI OLALIM!
DAHA DUYARLI OLALIM!
Hava sıcaklıklarının düşmesiyle İnegöllü vatandaşları sokak hayvanlarına karşı daha duyarlı olmaya davet eden İnegöl Doğal Hayatı ve Hayvanları Koruma Derneği (İDOHA) Başkanı Av. Nilay Parlar Ateş, “Ülke genelinde ve İnegöl´de kar yağışı başlarken, sokaktaki canlarımızın saklanıp ısınacak bir yerleri yok. Her yer kar altında kaldığından dolayı da, kendilerine yiyecek bulmakta zorlanıyorlar. Kışın bir köpek 17 saat, bir kedi 6 saat aç kalırsa maalesef donarak ölüyor. Onların tüyleri, soğuktan korumuyor. Sokak hayvanları bizlere muhtaç hale geldi” dedi.
SOĞUK HAVAYA ALDIRIŞ ETMİYORLAR
SOĞUK HAVAYA ALDIRIŞ ETMİYORLAR
İnegöl-Bozüyük arası karayolu üzeri Avarlar kavşağı üzerinde, etkili olan kar yağışı ve soğuk havaya rağmen çocuklar dilendirilmeye devam ediyor. Titreyerek geçen araçlardakilere el açan çocukların durumları yürek sızlatırken, tepkilere neden oluyor.
İZZETBEGOVİÇ´İN OYU EVETTİR
İZZETBEGOVİÇ´İN OYU EVETTİR
Birleşmiş Milletler genel kurulunda, ABD´nin Kudüs´ü İsrail´in başkenti ilan etmesi kararını geri almasını öngören tasarıya çekimser oy kullanan tek Müslüman ülkenin Bosna Hersek Cumhuriyeti olması dikkat çekerken, bu kararı değerlendiren Uluslararası Alija Düşünce Derneği Başkanı Ahmet Sert, “Sosyal medyada yazılanlar, hainlikle yapılan suçlamalar, Boşnak Müslümanları gerçekten son derece üzmüş ve rencide etmiştir” dedi.
KUDÜS BİR BÜTÜN OLARAK İSLAMINDIR
KUDÜS BİR BÜTÜN OLARAK İSLAMINDIR
Amerika´nın Kudüs´ü İsrail´in başkenti olarak tanıma kararının BM tarafından reddedilmesini değerlendiren Saadet Partisi İnegöl İlçe Başkanı Hasan Eroğlu, “ABD´nin getirdiği bir tasarının BM´de kabul edilmemesi güzel bir gelişmedir. Bu konu görüntü itibariyle ABD´ye ve İsrail´e verilmiş bir ders niteliğindedir” dedi.
İNEGÖL KIŞA HAZIR
İNEGÖL KIŞA HAZIR
Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan hava durumu tahminlerine göre, hafta sonu Marmara bölgesinde kar olasılığı yüksek. Pazar ve Pazartesi günleri kuvvetli karla karışık yağmur beklenirken, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban´da, kış şartları ile ilgili alınan önlemleri inceledi. İnegöl Belediyesi Fen İşleri Şantiyesinde hali hazırda bekleyen karla mücadele ekiplerini inceleyen Belediye Başkanı Alper Taban, İnegöl Belediyesi olarak kışa hazır olduklarını söyledi.
KENTSEL DÖNÜŞÜME DEVAM
KENTSEL DÖNÜŞÜME DEVAM
Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursa´da kentsel dönüşüm çalışmalarının süreceğini açıkladı. Geçen hafta Osmangazi, Yıldırım ve Nilüfer belediye başkanları ile ilgili sorumlularla konuyu masaya yatırdıklarını, yol haritası öncesi son toplantının önümüzdeki hafta yapılacağını belirten Başkan Aktaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın talebi doğrultusunda, yatay mimariyle ada ve mahalle bazındaki kentsel dönüşümden yana olduklarını ifade etti.
BOŞNAKLARIN OYU EVET´TİR
BOŞNAKLARIN OYU EVET´TİR
Birleşmiş Milletler Genel Kurulu´nda, ABD´nin Kudüs kararını geri almasını öngören tasarıya çekimser oy kullanan tek Müslüman ülkenin Bosna Hersek Cumhuriyeti olması dikkat çekerken, bu kararı değerlendiren İnegöl Bosna Hersek Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği (İNBOSDER) Başkanı Adli Kavukçu, “Bosna Hersek´teki Boşnaklar´ın oyu evet, Hırvat ve Sırpların oyu ise çekimserdir” dedi.
CP İŞÇİLERİ EYLEME DEVAM
CP İŞÇİLERİ EYLEME DEVAM
İnegöl´e bağlı Süpürtü mahallesinde faaliyet gösteren tavuk kesimhanesinde çalışan işçiler, sendikaya üye oldukları gerekçesiyle işten çıkarılmaları üzerine firmanın OSB´de faaliyet gösteren yem fabrikası önünde eylem yapmaya devam ediyorlar.
İNEGÖL´Ü CENNET YAPARIZ
İNEGÖL´Ü CENNET YAPARIZ
CHP İnegöl ilçe Başkanı Necmi Demir ve yönetim kurulu üyeleri, İnegöl´de görev yapan basın mensupları ile bir araya gelerek gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundular. Başkan Demir, "CHP İnegöl ilçe başkanlığı olarak şuandaki yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte, İnegöl´ü yönetenlere destek vermeye çalışacağız. İnegöl il olursa bir senede cennet yaparız" dedi.
‘6 AY MAAŞ DEVLETTEN´ UYGULAMASI GELİYOR
‘6 AY MAAŞ DEVLETTEN´ UYGULAMASI GELİYOR
İstihdam seferberliği kapsamında 2018 yılı için ´6 ay maaş devletten´ uygulaması başlatılacak. Yeni yılda 18-25 yaş aralığında genç eleman çalıştıran esnafa toplamda 10 bin TL maaş desteği verilecek.
İYİ PARTİ İNEGÖL KURUCU YÖNETİMİ BELLİ OLDU
İYİ PARTİ İNEGÖL KURUCU YÖNETİMİ BELLİ OLDU
Meral Akşener´in Genel Başkanlığında kurulan İyi Parti´nin, içlerinde MHP İnegöl ilçe eski Başkanlarının da bulunduğu İnegöl İlçe kurucu yönetimi açıklandı. İyi Parti´nin İnegöl´de Kurucu Başkanlığını Müfit Besler üstlendi.
UYUŞTURUCUDAN İKİ TUTUKLAMA
UYUŞTURUCUDAN İKİ TUTUKLAMA
Bursa´dan İnegöl´e seyir halindeyken, yol üzerinde plakalarının değiştirilmesi üzerine dikkat çekerek ihbar üzerine Emniyet ekipleri tarafından petrol istasyonu yıkama bölümünde yakalayıp, yapılan aramada bir adet tabanca ve mermi ile torpido kısmına gizlenmiş bir miktar uyuşturucu madde ele geçirilen özel otomobildeki üç kişiden ikisi tutuklandı.
KIRSAL YATIRIMA 13 MİLYON LİRA DESTEK
KIRSAL YATIRIMA 13 MİLYON LİRA DESTEK
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından İnegöl´de kırsal kalkınma yatırımları kapsamında 27 adet projeye toplam 13 milyon 181 bin lira hibe desteği verildi.
RABİA İŞARETİYLE DOĞDU
RABİA İŞARETİYLE DOĞDU
İnegöl´de ikamet eden Ardıç çifti önceki gün dünyaya gelen erkek bebeklerini kucaklarına almanın mutluluğunu yaşarken, doğumun haberlere taşınmasının hikayesi, Onur ismi verilen bebeğin “Rabia” işareti yapması…. Bebeğin “Raiba” işareti ile doğması ailesini olduğu kadar görenleri de şaşkına çeviriyor.
ÖZDEMİR, KDV ADALETSİZLİĞİNİ BAKANA İLETTİ
ÖZDEMİR, KDV ADALETSİZLİĞİNİ BAKANA İLETTİ
Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu (TÜGİK) Genel Başkanı Erkan Güral ile yönetim kurulu üyeleri geçtiğimiz gün Maliye Bakanı Naci Ağbal´ı makamında ziyaret etti. Ziyarette ülke ekonomisi ve Bakanlığın güncel düzenlemeleri hakkında görüş alışverişinde bulunulurken, İnegöl Genç İş Adamları Derneği (İGİAD) Başkanı Hakan Özdemir, KDV oranlarının adaletsizliğini Bakan Ağbal´a aktardı.
VATANDAŞI KANDIRMAYA SON
VATANDAŞI KANDIRMAYA SON
Yeni emlak taslağının hayata geçmesiyle komisyon oranı yüzde 3 ile sabit kalacak, ofisler için 30 metrekare şartı getirilecek, satılan veya kiralanan gayrimenkul için ise ilanın kaldırılması için 2 gün süre tanınacak.
HALK SAĞLIĞI İÇİN DENETİMLER SÜRÜYOR
HALK SAĞLIĞI İÇİN DENETİMLER SÜRÜYOR
İnegöl Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler, halk sağlığına yönelik tehditleri azaltmak, vatandaşların hijyenik ortamda, güvenilir bir şekilde alışverişlerini yapmaları için ilçede faaliyet gösteren 90 ekmek fırını ve unlu mamul üreten işyeri ile simit fırınlarına yönelik denetim gerçekleştirdi.
HÜR DÜŞÜNCE MEKTEBİ´NDE GÜNDEM; KUDÜS
HÜR DÜŞÜNCE MEKTEBİ´NDE GÜNDEM; KUDÜS
Bursa´nın fikir kulübü İbrahim Paşa Kültür Merkezi´nde konuşan yazar Metin Önal Mengüşoğlu, Kudüs tartışmalarına farklı bir bakış açışı getirdi. Fanatizm üzerinden İsrail´in tutumunu değerlendiren Mengüşoğlu; Kudüs olayının altında evanjelist zihniyetin yattığına dikkat çekti.
İNEGÖL NEDEN İL OLMALI!
İNEGÖL NEDEN İL OLMALI!
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve bazı Milletvekillerinin imzalarının bulunduğu, TBMM Başkanlığı Plan ve Bütçe Komisyonuna verilen İnegöl´ün olması ile ilgili kanun teklifi dilekçesinde, İnegöl´ün neden il olması gerektiği maddeler halinde sıralandı.
İNEGÖL KISA FİLM YARIŞMASI BAŞLIYOR
İNEGÖL KISA FİLM YARIŞMASI BAŞLIYOR
İnegöl Belediyesi ve İnegöl Kent Konseyi, konusu Çevre Bilinci ve Kent Kültürü olan İnegöl 1. Kısa Film Yarışmasının startını verdi.
TSE İLE ASANSÖR MUAYENE İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ
TSE İLE ASANSÖR MUAYENE İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ
İnegöl Belediyesi, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) ile ilçe sınırları içerisinde yer asansörlerin kontrolünü içeren “Asansör ve Muayene İşbirliği Protokolü”nü imzaladı.
“KARDEŞLİĞE SAPLANAN HANÇER: GIYBET”
“KARDEŞLİĞE SAPLANAN HANÇER: GIYBET”
Diyanet İşleri Başkanlığı Din Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan bu haftanın Cuma hutbesinin konusu "Kardeşliğe saplanan hançer: Gıybet" oldu.
ALTIN NESİL OKULLARINDA MATEMATİK COŞKUSU
ALTIN NESİL OKULLARINDA MATEMATİK COŞKUSU
Altın Nesil Okulları 6. sınıf öğrencileri, matematik derslerinde edindikleri beceri ve kazanımlar doğrultusunda hazırlanan “Matematik Bilgi Yarışması”nda heyecanlı anlar yaşadılar. İki bölüm halinde hazırlanan yarışmanın ilk ön eleme bölümünde, şubeler arasında karma şekilde gönüllü dörder öğrenciden oluşan on beş takım yarıştılar ve bu yarışma sonucunda dört takım finale kalmaya hak kazandı.
DESTEK ALAN AİLELER UNUTULMAZ ANLAR YAŞADI
DESTEK ALAN AİLELER UNUTULMAZ ANLAR YAŞADI
Bursa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı İnegöl Sosyal Hizmetler Müdürlüğünden Okul Destek projesi kapsamında Sosyo-Ekonomik destek alan aileleri ve çocuklar doyasıya eğlendiler. İnegöl Sosyal Hizmetler Müdürlüğünce organize edilen programda, İnegöl Köfte ile akşam yemeğini yiyen 100 kişiden oluşan 50 aile, ardından Türkiye´de gişe rekorları kıran “Ayla” Filmini izlediler.
YSK BAĞIMSIZ VE TARAFSIZ OLACAK
YSK BAĞIMSIZ VE TARAFSIZ OLACAK
Yüksek Seçim Kurulu´nun (YSK), görev ve yetkilerini kullanırken, tarafsız ve bağımsız olacak. Hiçbir organ, makam, merci ve kişi, kurula emir ve talimat veremeyecek.
TEMİZ ŞEHİR, MARKA KENT İNEGÖL
TEMİZ ŞEHİR, MARKA KENT İNEGÖL
Başkan Alper Taban´ın hedefi:
TARİHİ HAN YENİDEN CANLANDI
TARİHİ HAN YENİDEN CANLANDI
21 Ekim 2013´te çıkan yangında tamamen yanarak küle dönen tarihi Cafer Paşa Beylik Hanı, yapılan restorasyonla küllerinden doğarak düzenlenen resmi törenle hizmete açıldı. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, yeni görevinde İnegöl´de ilk kez açılışa katıldı.
ESNAFA E-TİCARET DESTEĞİ VERİLMELİ
ESNAFA E-TİCARET DESTEĞİ VERİLMELİ
İnegöl Terziler Odası Başkanı Selim Malçok, dijitalleşen dünyada artan internet alışverişlerinin esnafı etkilediğini belirterek, “Esnafımızın da e-ticarette aktif olarak boy göstermesi için çeşitli platformlar oluşturulmalı ve esnafımıza bilgisayar üzerinden pazarlama teknikleri öğretilmeli ve teşvik edilmeli” dedi.
HZ.MEVLANA VUSLAT YILDÖNÜMÜNDE ANILDI
HZ.MEVLANA VUSLAT YILDÖNÜMÜNDE ANILDI
Büyük düşünür, filozof ve güzel ahlak timsali Mevlana Celaleddin-i Rumi´nin 744´üncü vuslat yıldönümü nedeniyle Turgutalp Anadolu Lisesi tarafından 5. Mevsim Kültür ve Sanat Merkezinde anma programı düzenlendi.
Tarihi Han Kadınlar Çarşısı Olarak Hizmete Açıldı
Tarihi Han Kadınlar Çarşısı Olarak Hizmete Açıldı
..,.,
BU İŞ KAÇMAZ!
BU İŞ KAÇMAZ!
İş-Kur´un engelli ve eski hükümlülere yönelik proje destekleri başvuru tarihi uzatıldı. 11 Aralık´ta sona eren başvuru süresi 29 Aralık 2017 tarihine uzatılırken, destek ise 36 bin liradan 50 bin liraya çıkarıldı.
BÜYÜME REKORU EKONOMİNİN PERİŞAN OLDUĞUNU ÖNE SÜRENLERİ PERİŞAN ETTİ
BÜYÜME REKORU EKONOMİNİN PERİŞAN OLDUĞUNU ÖNE SÜRENLERİ PERİŞAN ETTİ
TÜİK´in açıkladığı büyüme rakamlarına ilişkin değerlendirmelerde bulunan Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Temmuz-Ağustos-Eylül aylarında yüzde 11.1 olarak gerçekleşen büyüme rakamları için, “Büyüme rekoru Kılıçdaroğlu gibi ekonominin perişan olduğunu öne sürenleri perişan etmiştir. Dünyada rekor seviyede büyüyen Türkiye için ekonomide kriz hedefleyenlerin akıntıya karşı kürek çektiği bir kez daha anlaşılmıştır” dedi.
SİS KABUSU GERİ DÖNDÜ
SİS KABUSU GERİ DÖNDÜ
Kış aylarında İnegöl´ün kabusu olan sisli hava, iki gün süren lodosun ardından etkili olmaya başladı.
KOSOVA´DAN LÖSEV´E ANLAMLI DESTEK
KOSOVA´DAN LÖSEV´E ANLAMLI DESTEK
Kosova Eğitim Kurumları´nda gönüllü öğretmen grubu ile öğrencilerin lösemi hastalığına dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak için ders saatleri dışında, okul içerisinde kurulan stantta, LÖSEV gönüllülerinin yaptıkları ürünler satışa sunuluyor. Öğrenci ve velilerin yoğun ilgi gösterdiği stantta, ürünlerin tükenmesi üzerine yeni ürünler sipariş edildi.
ÇOCUKLAR DÜNYA HAYATININ SÜSÜDÜR
ÇOCUKLAR DÜNYA HAYATININ SÜSÜDÜR
İnegöl Belediyesi tarafından Aralık ayı Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında düzenlenen Eğitimci Yazar Hatice Kübra Tongar´ın konuşmacı olarak katıldığı ´Adetlerle Değil, Ayetlerle Çocuk Eğitimi´ konulu söyleşi Cuma akşamı gerçekleştirildi.
MOSFED´DE GÜLEÇ YENİDEN BAŞKAN
MOSFED´DE GÜLEÇ YENİDEN BAŞKAN
Mobilya sektörünün çatı kuruluşu olan Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED)´nun ikinci olağan genel kurul toplantısında, İnegöllü işadamı Ahmet Güleç, ikinci kez MOSFED Başkanlığına seçildi.
MEZUN OLAMAYAN LİSELİLERE SORUMLULUK SINAVI YAPILACAK
MEZUN OLAMAYAN LİSELİLERE SORUMLULUK SINAVI YAPILACAK
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), yükseköğretim kurumlarında geçici kayıtları bulunan ancak tek dersten sorumluluğu bulunanlar ile staj bitirme sınavına girmesi gereken öğrencilere, 18 Aralık´a kadar sorumluluk sınavı yapılmasına karar verdi.
Serdar Nalcı
Serdar Nalcı
Tek taraflı çiğnemeyin...
Erdal Bayraktar
Erdal Bayraktar
İnegöl´ün Milyar Dolarlık Hazineleri
Uğur Bayram
Uğur Bayram
MESUDİYE ALT GEÇİDİ Mİ YAPIYORSUNUZ SÜVEYŞ KANALI MI?
Turhan Şahin
Turhan Şahin
ÇANAKKALE SAVAŞINDA İKİ İNEGÖL´LÜ
CİHAT DÜNDAR
CİHAT DÜNDAR
EVLİLİĞİN SÜRDÜRÜLMESİ
Melike Çalışkan
Melike Çalışkan
OKULA ADAPTASYONU HIZLANDIRMAK MÜMKÜN
İBRAHİM ÇOBAN
İBRAHİM ÇOBAN
Yeni Fuar Merkezi heyecanı
NİDA ALTUN
NİDA ALTUN
ERKEKLERE
MAHMUT ÇİL
MAHMUT ÇİL
BAŞDÖNDÜREN GÜNDEM
 NURİ TULUM
NURİ TULUM
Dr. EMİN ACAR BEYE TÜRBE
CEM HIZLI
CEM HIZLI
Grip iseniz bol sıvı tüketin
CUMA ALİ YÜREKLİ
CUMA ALİ YÜREKLİ
ACABA!...
Yaşar Yılmaz
Yaşar Yılmaz
İNEGÖL İL OLMAK İSTİYOR
Mehmet Yurdakul
Mehmet Yurdakul
ÇOCUK EDEBİYATI YAZARI GÜLTEN DAYIOĞLU İLE “FADİŞ” ÜZERİNE BİR SÖYLEŞİ
Yusuf Kızıl
Yusuf Kızıl
SELAMLAŞMAK
Vedat Baykay
Vedat Baykay
BALTALI HANO GERÇEK Mİ!?
F.Zeynep EROL
F.Zeynep EROL
HAYATA GENİŞ PENCEREDEN BAKMAK
Erhan BİLİCAN
Erhan BİLİCAN
HASTANELERDE SEZARYEN ÇILGINLIĞI
ORHAN GÜNEŞ
ORHAN GÜNEŞ
UMUTSUZ OLMAYACAĞIZ
METİN AYDIN
METİN AYDIN
SONUNA KADAR MÜCADELE
Serkan Arslan
Serkan Arslan
SAĞLIKLI OLMAK İÇİN ÖNERİLER
Arif AĞIRBAŞ
Arif AĞIRBAŞ
Yeni Yılınız Kutlu Olmasın
Tolga Bahadır Şimşek
Tolga Bahadır Şimşek
DÖNEM SONU ENVANTERİ
ÖZDEN SUVAT
ÖZDEN SUVAT
SÜPERLER İKİNCİ YARIYA HAZIR
Cihat Sevinç
Cihat Sevinç
PERDENİN ARKASINDA NE VAR
Emre Türk
Emre Türk
Gül Bahçesine Giren Gül Kokar
Yasemin Bağoğlu
Yasemin Bağoğlu
MEDYA VE ALGI YÖNETİMİ
Enes Kara
Enes Kara
SOSYAL MEDYA VE NAZAR DEĞMESİ
Latif Sobot
Latif Sobot
KÂBE´DE Kİ GENÇLER BİZİZ
Ferit AYBAR
Ferit AYBAR
BERABER YÜRÜDÜK BİZ BU YOLLARDA ...
Şevket BOYRAT
Şevket BOYRAT
NEFİS VE ŞEYTANA KARŞI DUANIN ETKİN GÜCÜ
Orhan Atan
Orhan Atan
İLK YARININ SONU İNEGÖLSPOR
Sadullah Organ
Sadullah Organ
ALKIŞLAR İNEGÖLSPOR´A
Oya BİÇİCİ
Oya BİÇİCİ
HAFIZAMIZ OLMASAYDI…..
Ziya Polat
Ziya Polat
KAPİTALİZM´İN ÜVEY EVLADI ZORUNLU SİGORTA
Ergün ÇAĞLAR
Ergün ÇAĞLAR
BİR REFERANDUM´DAN KISA ÖZET
Dursun Öztürkoğlu
Dursun Öztürkoğlu
MEDENİYETLER ÇATIŞMASI
 Bülent Levent
Bülent Levent
ÜNİVERSİTELİLERİN İŞ BULAMAMA, İŞVERENLERİN PERSONEL BULAMAMA KAYGISI
bekir hamlakay
bekir hamlakay
Doğaseverlerin ‘Kar’ Keyfi
DOLAR
3.7777
EURO
4.6367
Bursa Hava Durumu
Bugün
Parçalı bulutlu
10°
-2°
Cumartesi
Bulutlu
13°
Pazar
Sağanak
11°
Pazartesi
Karlı - Yağmurlu
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Bursa için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:32 08:17 13:16 15:39 17:58 19:30