Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
FATURA VE SEVK İRSALİYESİNİ KONTROL EDİN´
FATURA VE SEVK İRSALİYESİNİ KONTROL EDİN´
Vatandaşları, cep telefonlarına daha önce polis, asker ya da savcı oldukları yönünde mesaj atarak, dolandırmaya çalışan şahısların yöntemleri bitmiyor. Dolandırıcılar şimdi de telefonlara ‘hediye kazandınız´ şeklinde mesajlar atarak, vatandaşları ağlarına düşürmeye çalışıyor.
BU KADAR KORKAK SENDİKACILIK YAPILMAZ
BU KADAR KORKAK SENDİKACILIK YAPILMAZ
Türk Eğitim-Sen İnegöl Şube Başkanı Şenol Şahin, toplu sözleşme sonuçlarına katılmadıklarını belirterek, “Bu kadar pısırık, bu kadar korkak sendikacılık yapılmaz” dedi.
ALTIN GÜVENLİ BİR LİMANDIR
ALTIN GÜVENLİ BİR LİMANDIR
İnegöl Kuyumcular Derneği Başkanı Adem Emre, altının güvenli bir liman olduğunu belirterek, “Zorunluluk yoksa vatandaşların altınlarını bozdurmamalarını tavsiye ediyoruz. Altın en son bozdurulacak yatırımdır” dedi.
GELECEK EĞİTİMDE, EĞİTİM ‘OKYANUS´TA
GELECEK EĞİTİMDE, EĞİTİM ‘OKYANUS´TA
İnegöl Okyanus Koleji, 2016/2017 eğitim öğretim yılında Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ve Anadolu Lisesi olarak hizmet vermeye başladı. “Amacımız; ülke adına iyi bir insan, milli, manevi, ahlaki değerlere bağlı iyi bir yurttaş, iki yabancı dili en iyi şekilde konuşabilen iyi bir dünya insanı yetiştirmek” diyen Anadolu ve Fen Lisesi Müdürü Mehmet Baştürk, 2017-2018 eğitim öğretim yılıyla birlikte Okyanus Fen Lisesi´ni de İnegöl´e kazandırdıklarını kaydetti.
SAHTEYE DİKKAT!
SAHTEYE DİKKAT!
-Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ekiplerinden Kurban satıcılarına sahte para uyarısı-
NÖBETÇİ FIRIN!
NÖBETÇİ FIRIN!
İnegöl Fırıncılar Kooperatifi Başkanı Ahmet Yavuzyiğit yaptığı açıklamada, Kurban Bayramında nöbetçi fırın uygulamasının yapılacağını bildirdi.
KURBAN BAYRAMI HAZIRLIKLARI TAMAM
KURBAN BAYRAMI HAZIRLIKLARI TAMAM
Kurban Bayramına sayılı günler kala İnegöl Belediyesi bayram hazırlıklarını tamamladı. Belediye Başkanı Alinur Aktaş, “Bayram öncesi yapılan denetim, kurban satış, kesim ve temizlik gibi konularda gerekli tedbirler alınmış olup, bayram süresince vatandaşlarımızın, bayramı en güzel şekilde geçirmeleri için çalışmalarımız devam etmektedir” dedi.
MHP´DE MUHALİFLERDEN TOPLU İSTİFA
MHP´DE MUHALİFLERDEN TOPLU İSTİFA
-İnegöl´de muhaliflerin başını çeken ilçe eski Başkanı Müfit Besler, “MHP´den şuan için 105 arkadaşımız istifa etti. Muhtemelen önümüzdeki süreçte istifalar devam edecektir. Bundan sonra ben ve birçok arkadaşım, yeni bir dünya için, yeni bir Türkiye için Meral Akşener hanımefendinin kuracağı siyasi partide aktif rol alacağız”-
HAYVAN PAZARINDA SAHTE PARA UYARISI
HAYVAN PAZARINDA SAHTE PARA UYARISI
..,.,
KAZA YAPTIK SEVGİLERLE!
KAZA YAPTIK SEVGİLERLE!
Bursa-Ankara karayolu üzerinde meydana gelen kazada, motosikletlerin çarpışması sonucu iki kişi yaralandı. Yaralı genç sürücülerden birisinin basın mensuplarını görünce eliyle kalp işareti yaparak sevgi gösterisinde bulunması dikkat çekti.
İNEGÖL İŞLETME İN İNEGÖL MYO OUT
İNEGÖL İŞLETME İN İNEGÖL MYO OUT
2017-ÖSYS merkezi yerleştirme sonuçları ile bir yükseköğretim programına kayıt hakkını kazanan adayların kayıt başvurularının sona ermesiyle İnegöl´ü seçen öğrenci sayısı belli oldu. İşletme Fakültesi büyük rağbet görürken, İnegöl Meslek Yüksekokulu kayıtları dibe çakıldı.
MAĞDUR EDECEK MESAJ DEĞİL, MAMUR EDECEK RAKAM VERİLSİN
MAĞDUR EDECEK MESAJ DEĞİL, MAMUR EDECEK RAKAM VERİLSİN
Toplu sözleşme görüşmeleri ile ilgili bir açıklama yapan Memur-Sen İnegöl İlçe Başkanı Sinan Aktaş, “Mağdur edecek rakam değil, memurun hayatını mamur edecek rakamlar bekliyoruz” dedi.
 KORKMAZ´DAN SÜRÜCÜLERE BAYRAM UYARISI
KORKMAZ´DAN SÜRÜCÜLERE BAYRAM UYARISI
İnegöl Şoförler Odası Başkanı Bahattin Korkmaz, yaklaşan Kurban Bayramı ve verilen 10 günlük resmi tatilde olası kazaların önüne geçebilmek amacıyla sürücülere uyarılarda bulundu.
EĞİTİM´DE ‘KALİTE´ YÜKSELİYOR
EĞİTİM´DE ‘KALİTE´ YÜKSELİYOR
2015 yılında eğitim öğretime başlayan Kalite Özel Öğretim Kursları, 4 kurumla yoluna devam ediyor. Kalite Özel Öğretim Kursları Kurucularından Tuğrul Güleç ve Salih Zeki Kara, Kalite ve VIP Kalitem´i anlattı.
Kaza yaptık; sevgilerle!
Kaza yaptık; sevgilerle!
..,.,
MEMUR ÜVEY EVLAT MI?
MEMUR ÜVEY EVLAT MI?
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen İnegöl İlçe Temsilcisi Şenol Şahin, kamu işçilerine yılda 5 defaya kadar ikramiye verilirken, memurlara verilmemesini eleştirdi.
TRAFİKTE SIKI DENETİM
TRAFİKTE SIKI DENETİM
İnegöl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik ekiplerinin geçtiğimiz gün İtfaiye kavşağında yaptığı trafik uygulamasında, birçok araç durdurularak, sürücülerin ve araçlardaki vatandaşların suç kayıtları sorgulandı, eksik belgesi olan araçlara cezai işlem uygulandı.
“YIKIM KARARINI BELEDİYE ALMADI”
“YIKIM KARARINI BELEDİYE ALMADI”
Suyolu camisinde yaşanan yıkım tartışmalarının ardından Cami Derneği yönetimi, Belediye Başkanı Alinur Aktaş´ı ziyaret etti. Dernek yöneticisi İbrahim Balkan, yıkım kararını belediyenin değil, Koruma Kurulunun aldığını ifade ederek konunun Başkan Aktaş ve İnegöl Belediyesi ile alakası olmadığını söyledi. Başkan Aktaş ise, yıkımın aksine cami bölgesinin genişletilmesiyle alakalı bir proje üzerinde çalışıldığını söyledi.
İHTİSAS YOLLARI ASFALTLANIYOR
İHTİSAS YOLLARI ASFALTLANIYOR
Mobilya ve Ağaç İşleri İhtisas Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, 40 fabrikanın faal durumda olduğu ve 2 bin 500 kişinin istihdam edildiği Organize Sanayi Bölgesinde yaklaşık 6 kilometrelik yolda sathi kaplama çalışmalarına başladı. Asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Alinur Aktaş, alt yapı çalışmalarının da önümüzdeki yıl başlayacağını söyledi.
YERLEŞKENİN YENİ YÜZÜ GÖZ KAMAŞTIRACAK
YERLEŞKENİN YENİ YÜZÜ GÖZ KAMAŞTIRACAK
Uludağ Üniversitesi İnegöl Yerleşkesinde İşletme Fakültesi ve Meslek Yüksekokulunun bulunduğu alanda yapılan çevre düzenleme çalışmalarını inceleyen Belediye Başkanı Alinur Aktaş, “İnegöl´ü 256 bin nüfusuyla, 3 tane organize sanayi bölgesiyle, köfte, mobilya, kaplıca gibi değerleriyle yaşanılası bir şehir. Gönül rahatlığı içerisinde öğrencilerimiz İnegöl´ümüze gelebilirler, eğitimlerini devam ettirebilirler” dedi.
İNEGÖL ÜÇGENE SIKIŞMIŞ DURUMDADIR
İNEGÖL ÜÇGENE SIKIŞMIŞ DURUMDADIR
Saadet Partisi (SP) İnegöl İlçe Teşkilatı Mahalli İdareler Birimi Başkanı Özgür Öztürk, “Sorun odaklı değil, çözüm odaklı bir muhalefet anlayışı ile konulara yaklaşmaktadır” diyerek, İnegöl´ün yapılaşmasından otoparka, altyapıdan trafik sorununa birçok konuda açıklamalarda bulundu.
DENETİMLER ARTTI
DENETİMLER ARTTI
İnegöl İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü İbrahim Ekren yaptığı açıklamada, Kurban Bayramı nedeniyle artan canlı hayvan sirkülasyonuyla ilgili İlçe Müdürlüğü olarak gerekli her tür kontrolü yaptıklarını belirtti.
KURBAN ALIRKEN BUNLARA DİKKAT!
KURBAN ALIRKEN BUNLARA DİKKAT!
Kurban alırken dikkat edilmesi gereken birçok konu olduğunu ifade eden İnegöl Belediyesi Veteriner Hekimi Mesut Karıman, dişi hayvan alınırken özellikle gebe olup, olmadığına bakılması konusunda vatandaşları uyardı.
KALDIRIMLAR OTOPARKA DÖNDÜ
KALDIRIMLAR OTOPARKA DÖNDÜ
Pazartesi günleri kurulan Pazar sebebiyle parklanma ve trafik yoğunluğunun yaşandığı Mahmudiye Mahallesi´nde kaldırımlar otoparka döndü.
AKHİSAR VE HUZUR´DA SATHİ KAPLAMA
AKHİSAR VE HUZUR´DA SATHİ KAPLAMA
İnegöl Belediyesi, Akhisar ve Huzur Mahallelerinde 2 buçuk kilometrelik sathi kaplama çalışmalarına başladı. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Alinur Aktaş, asıl hedeflerinin Huzur Mahallesi´nin uzun süredir beklediği alt yapı çalışmaları olduğunu kaydederek “Şuan BUSKİ ihale aşamasında” dedi.
DEVRE TATİL SATIŞLARINA DİKKAT!
DEVRE TATİL SATIŞLARINA DİKKAT!
İnegöl Tüketici Koruma Derneği (TÜKODER) Başkanı Şükrü Sütcü, devre tatil satışlarında yaşanan mağduriyetleri konu alarak bu mağduriyetlerin yaşanmaması için tavsiyelerde bulundu.
TERÖR ODAKLARINI LANETLİYORUZ
TERÖR ODAKLARINI LANETLİYORUZ
MHP İnegöl İlçe Başkanı Hayati Bedir, “Son dönemde artan terör saldırılarıyla haince katledilen, başta İnegöl şehidimiz Hüseyin Gençer olmak üzere Trabzon, Mardin ve Diyarbakır´daki şehitlerimize rahmet, kederli aileleri başta olmak üzere ilçemiz ve tüm ülkemize taziyelerimizi iletiyoruz. Yaralı kardeşlerimize de acil şifalar diliyoruz” dedi.
İNŞAAT FİRMALARINA DENETİM
İNŞAAT FİRMALARINA DENETİM
İnegöl Belediyesi, denetim çalışmaları kapsamında İnegöl´de bulunan 26 inşaat malzemesi satan firmayı mercek altına aldı. 7-11 Ağustos tarihleri arasında süren denetimlerde 9 farklı ekipten oluşan zabıta personeli şehrin çeşitli yerlerinde inşaat malzemesi satan firmaları denetimden geçirdi.
TRAFİKTE İÇ KARARTAN TABLO
TRAFİKTE İÇ KARARTAN TABLO
Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Eğitim ve Araştırma Dairesi Başkanlığı, yılın Ocak-Temmuz döneminde meydana gelen 231 bin 42 kazada bin 939 kişinin olay yerinde hayatını kaybettiğini duyurdu. Başkanlık, yaralanan 168 bin 988 kişinin de hastanelerde tedavi altına alındığını bildirdi.
 İNEGÖL, BURSA´MIZIN GURUR KAYNAĞI
İNEGÖL, BURSA´MIZIN GURUR KAYNAĞI
İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş´ı makamında ziyaret eden Harmancık Belediye Başkanı Mustafa Çetinkaya, İnegöl´den ve Belediye Başkanı Alinur Aktaş´tan övgüyle söz ederek, “İnegöl Bursa´mızın gurur kaynağı” dedi.
BU BAYRAM´DA DA ÜMMETE KURBAN
BU BAYRAM´DA DA ÜMMETE KURBAN
Bu yıl Kurban Bayramı´nda 106 ülke ve bölgede faaliyet gösterecek olan İHH İnsani Yardım Vakfı Kurban bedelleri 620 TL olarak belirledi. Yetimler ve yardıma muhtaçlara destek amacıyla yardım organizasyonları yürüten İHH, bu yılda Kurban bağışı çalışmasına başladı.
KURBAN VETERİNER HEKİM GÖZETİMİNDE KESİLMELİDİR
KURBAN VETERİNER HEKİM GÖZETİMİNDE KESİLMELİDİR
Kurban Bayramı´na sayılı günler kala pazarlarda hareketlilik artarken, yetkililer vatandaşları kurbanlık hayvan seçiminden kesim şartlarına uyulmasına, bulaşıcı hastalıklara karşı önlem alınmasından etlerin muhafazasına kadar çeşitli konularda uyarılarda uyardı. Bursa Veteriner Hekimler Odası (BVHO) Başkanı Sinan Sağlam, yaptığı açıklamada, dini vazife gereği gerçekleştirilen kurban kesiminde temizlik ve sağlık kurallarına uyulmasının önem taşıdığını vurguladı.
TECRÜBE HAYATTA YENİLEN KAZIKLARIN BİLEŞKESİDİR
TECRÜBE HAYATTA YENİLEN KAZIKLARIN BİLEŞKESİDİR
İnegöl Mobilya Satış ve Pazarlama Komitesi (İMOSPAK) yönetimi tarafından düzenlenen “Tecrübe Paylaşımı” programları sürüyor. Önceki akşam Hotel Angelacoma´da gerçekleştirilen programda Belediye Başkanı Alinur Aktaş, pazarlamacılarla tecrübelerini paylaştı.
HİÇBİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK
HİÇBİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK
Ahmed-i Hani Kültür Sanat ve Turizm Festivali için Doğubayazıt´a giden İnegöl heyeti, AK Parti MKYK Üyesi Hatice Kübra Öztürk Gökkaya´nın da katılımıyla Doğubayazıt Belediyesi´ni ziyaret etti. Ziyarette konuşan Gökkaya, “Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” dedi.
SINIR ŞEHRİNDE İNEGÖL COŞKUSU
SINIR ŞEHRİNDE İNEGÖL COŞKUSU
İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş´ın koordinatör olarak görevlendirildiği Ağrı´nın Doğubayazıt ilçesi, tarihinde ilk kez bir festival coşkusu yaşadı. İnegöl Belediyesi´nin destekleriyle Doğubayazıt Belediyesi tarafından 1´incisi düzenlenen Ahmed-i Hani Kültür Sanat ve Turizm Festivali, şehirde büyük bir coşkuya sahne oldu. Festivale Bakan düzeyinde katılımlar da gerçekleşti.
340 BİN ÖĞRENCİYE TEŞVİK
340 BİN ÖĞRENCİYE TEŞVİK
Resmi Gazete´de yayımlanan "2017-2018 Eğitim ve Öğretim Yılında Özel Okullarda Öğrenim Görecek Öğrenciler İçin Eğitim ve Öğretim Desteği Verilmesine İlişkin Tebliğ"e göre 75 bin öğrenci ilk kez olmak üzere toplam 340 bin öğrenci teşvikten yararlanacak.
DOĞUBAYAZIT´TA FESTİVAL COŞKUSU
DOĞUBAYAZIT´TA FESTİVAL COŞKUSU
..,.,
KURBAN ALLAH´A YAKINLAŞMA VESİLESİDİR
KURBAN ALLAH´A YAKINLAŞMA VESİLESİDİR
İnegöl Müftüsü Kazım Güzel, Türkiye Diyanet Vakfı aracılığı ile gerçekleştirilen vekâleten kurban fiyatlarının yurtiçi 850, yurtdışı ise 600 TL olduğunu bildirdi.
340 BİN ÖĞRENCİYE TEŞVİK
340 BİN ÖĞRENCİYE TEŞVİK
Resmi Gazete´de yayımlanan "2017-2018 Eğitim ve Öğretim Yılında Özel Okullarda Öğrenim Görecek Öğrenciler İçin Eğitim ve Öğretim Desteği Verilmesine İlişkin Tebliğ"e göre 75 bin öğrenci ilk kez olmak üzere toplam 340 bin öğrenci teşvikten yararlanacak.
KONUT ALACAKLAR DİKKAT
KONUT ALACAKLAR DİKKAT
İnegöl Tüketici Koruma Derneği (TÜKODER) Başkanı Şükrü Sütcü, konut alışverişlerinde yaşanabilecek mağduriyetlere karşı uyarılarda bulundu.
KONUT ALACAKLAR DİKKAT
KONUT ALACAKLAR DİKKAT
İnegöl Tüketici Koruma Derneği (TÜKODER) Başkanı Şükrü Sütcü, konut alışverişlerinde yaşanabilecek mağduriyetlere karşı uyarılarda bulundu.
ESNEK FATURA UYGULAMASI, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ YÜZDE 20 ARTTIRDI
ESNEK FATURA UYGULAMASI, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ YÜZDE 20 ARTTIRDI
2017 yılını müşteri memnuniyeti yılı ilan eden Limak Uludağ Elektrik, geliştirdiği yenilikçi projeleriyle borçtan enerji kesme oranını geçen senenin aynı dönemine göre yüzde 20 azalttı.
ERKEKLİĞE İLK ADIM
ERKEKLİĞE İLK ADIM
İnegöl Belediyesi´nin Toplu Sünnet organizasyonu ile 140 çocuk sünnet ettirildi
KARARNAME ÜRETİCİYE DARBEDİR
KARARNAME ÜRETİCİYE DARBEDİR
İnegöl Ziraat Odası Başkanı Sezai Çelik, Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) tarafından açıklanan buğday alım fiyatlarından ve primlerinden yakındı. Başkan Sezai Çelik, buğdayda üreticinin mağdur olduğunu belirterek, “Hasatta çıkarılan yanlış kararnameyle buğdayda fiyatların düşmesine neden olurken, prim artırılarak hata telafi edilmeli” dedi.
KURBANLIKLAR PAZARA İNDİ
KURBANLIKLAR PAZARA İNDİ
Kurban Bayramına bir aydan daha az bir süre kala Türkiye genelinde olduğu gibi İnegöl´de de Kurbanlık hayvanlar görücüye çıkmaya başladı. Hayvan Pazarlarında satışa sunulan kurbanlıklarda yüzde 30 civarında artış olduğu gözlendi.
BELEDİYESPOR SEZONU AÇTI
BELEDİYESPOR SEZONU AÇTI
Bu sezon Efeler Ligi ile birlikte Balkan Kupasında da mücadele edecek olan İnegöl Belediyespor Voleybol Takımı sezon açılışını yaptı.
FİKRİ ASIM DERNEĞİ´NDEN AKTAŞ´A ZİYARET
FİKRİ ASIM DERNEĞİ´NDEN AKTAŞ´A ZİYARET
İnegöl´de yaklaşık 7 ay önce faaliyetlerine başlayan Fikri Asım Derneği yönetimi, Belediye Başkanı Alinur Aktaş´ı ziyaret etti.
UÇURTMALAR BABALAR GÜNÜNDE SEMALARDA
UÇURTMALAR BABALAR GÜNÜNDE SEMALARDA
İnegöl Belediyesi´nin Hadim Alışveriş Merkezleri işbirliğinde bu yıl 11´incisini düzenlediği Babalar Günü Uçurtma Şenliği, renkli görüntülere sahne oldu. Bin adet uçurtmanın dağıtıldığı şenlikte, İnegöl semaları uçurtmalarla renklendi.
İNDAK EKİBİ 7/24 GÖREVE HAZIR
İNDAK EKİBİ 7/24 GÖREVE HAZIR
İnegöl Doğal Afetler Arama Kurtarma ekibi (İNDAK), İnegöl Belediyesi Dağcılık Kulübü ile birlikte Niğde Aladağ´da iki günlük kampa girdi. Gönüllü dağcılar, eğitim amacıyla gerçekleştirilen tırmanışlarda performanslarıyla dikkat çekti.
BORDO-BEYAZIN AYRINTILARI
BORDO-BEYAZIN AYRINTILARI
2. Lig Kırmızı Grup temsilcimiz İnegölspor, 2017-2018 futbol sezonu hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürürken İnegölspor´da oynayan futbolcuların bilgilerini sizin için derledik.
Vedat Baykay
Vedat Baykay
CEMAATLEŞME GERÇEĞİ
Erdal Bayraktar
Erdal Bayraktar
İnegöl´ün Milyar Dolarlık Hazineleri
Turhan Şahin
Turhan Şahin
ÇANAKKALE SAVAŞINDA İKİ İNEGÖL´LÜ
CİHAT DÜNDAR
CİHAT DÜNDAR
ACILAR SİLSİLESİ
Melike Çalışkan
Melike Çalışkan
OKULA ADAPTASYONU HIZLANDIRMAK MÜMKÜN
İBRAHİM ÇOBAN
İBRAHİM ÇOBAN
Yeni Fuar Merkezi heyecanı
NİDA ALTUN
NİDA ALTUN
NASİHAT
MAHMUT ÇİL
MAHMUT ÇİL
HAZAN AĞLAR BAHARIMDA
 NURİ TULUM
NURİ TULUM
Dr. EMİN ACAR BEYE TÜRBE
F.Zeynep EROL
F.Zeynep EROL
BEN DİLİ ve SEN DİLİ
Erhan BİLİCAN
Erhan BİLİCAN
HASTANELERDE SEZARYEN ÇILGINLIĞI
ORHAN GÜNEŞ
ORHAN GÜNEŞ
BOYKOT VAAARRRR
METİN AYDIN
METİN AYDIN
ÇİFT KARAKTER!
Serkan Arslan
Serkan Arslan
SAĞLIKLI OLMAK İÇİN ÖNERİLER
Arif AĞIRBAŞ
Arif AĞIRBAŞ
Peygamber Efendimiz ve Hayvanlar
Tolga Bahadır Şimşek
Tolga Bahadır Şimşek
DÖNEM SONU ENVANTERİ
ÖZDEN SUVAT
ÖZDEN SUVAT
OSMANİYESPOR 1. KÜMEDE
Uğur Bayram
Uğur Bayram
FARUK ÇELİK NE YAPMAK İSTİYOR
Cihat Sevinç
Cihat Sevinç
PERDENİN ARKASINDA NE VAR
Emre Türk
Emre Türk
Gül Bahçesine Giren Gül Kokar
Yasemin Bağoğlu
Yasemin Bağoğlu
MEDYA VE ALGI YÖNETİMİ
Enes Kara
Enes Kara
SOSYAL MEDYA VE NAZAR DEĞMESİ
Latif Sobot
Latif Sobot
KÂBE´DE Kİ GENÇLER BİZİZ
Ferit AYBAR
Ferit AYBAR
BERABER YÜRÜDÜK BİZ BU YOLLARDA ...
Serdar Nalcı
Serdar Nalcı
Diş hassasiyetine dikkat!
Şevket BOYRAT
Şevket BOYRAT
ÖLÇÜLÜ, DENGELİ VE TUTARLI OLMAK
Orhan Atan
Orhan Atan
BU MAĞLUBİYET HEZİMET DEĞİL, UYARI OLSUN
Sadullah Organ
Sadullah Organ
İLK YARIDA KAZANDIK İKİNCİ YARIDA KAYBETTİK
Oya BİÇİCİ
Oya BİÇİCİ
HAFIZAMIZ OLMASAYDI…..
Ziya Polat
Ziya Polat
KAPİTALİZM´İN ÜVEY EVLADI ZORUNLU SİGORTA
Ergün ÇAĞLAR
Ergün ÇAĞLAR
BİR REFERANDUM´DAN KISA ÖZET
Dursun Öztürkoğlu
Dursun Öztürkoğlu
MEDENİYETLER ÇATIŞMASI
 Bülent Levent
Bülent Levent
İŞVEREN TEŞVİK VE DESTEKLERİNDEN FAYDALANIYORMUSUNUZ
bekir hamlakay
bekir hamlakay
Doğaseverlerin ‘Kar’ Keyfi
DOLAR
3.5090
EURO
4.1775
Bursa Hava Durumu
Bugün
Fırtına
23°
14°
Cumartesi
Parçalı bulutlu
22°
12°
Pazar
Güneşli
24°
12°
Pazartesi
Parçalı bulutlu
28°
12°
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Bursa için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:04 06:43 13:06 16:32 19:11 20:37