Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
İNEGÖL AVM´DE BÜYÜME VE YENİLEME BAŞLIYOR
İNEGÖL AVM´DE BÜYÜME VE YENİLEME BAŞLIYOR
Fiba Grubu´nun 30 yıllık finans ve finans dışı sektör tecrübesini, 20 senelik gayrimenkul bilgisi ile birleştiren Fiba Commercial Properties´in son yatırımı İnegöl AVM için büyüme ve yenileme süreci başlıyor. Yenileme projesi bitiminde İnegöl AVM, mağaza sayısını 88´den 110´a çıkartacak. AVM yılda 10 milyona yakın ziyaretçi ağırlamayı hedefliyor
KANTİN YERİNE YANIK ÜNİTESİ
KANTİN YERİNE YANIK ÜNİTESİ
İnegöl Devlet Hastanesi yönetimi tarafından, taahhütleri yerine getirmediği gerekçesiyle müstecir ile yaşanan hukuki sürecin ardından boşaltılan Poliklinik girişindeki kantin binasına Yanık Ünitesi kurulması için harekete geçildi.
BEYLİK HAN´DAN KADINLAR ÇARŞISINA
BEYLİK HAN´DAN KADINLAR ÇARŞISINA
20 Ekim 2013 tarihinde çıkan yangın felaketinde tamamen yanarak küle dönen, uzun süren restorasyon çalışmalarının ardından faaliyete geçen İnegöl´ün tarihi mekanlarından Cafer Paşa Beylik Han´ı kadın girişimcilere emanet. Yanmadan önce çoğunluğu erkek işletmecilerden oluşan Beylik Hanı, yeni yüzüyle birlikte kadın girişimcilere tahsis edildi. 38 işyerinin tamamı kadın girişimcilerden oluşan Han´ın yeni ismi “Cafer Paşa Beylik Hanı Hanımlar Çarşısı” olarak güncellendi.
ARTIK KADINLARIN HAN´I
ARTIK KADINLARIN HAN´I
..,.,
2018´DE 116 GÜN TATİL
2018´DE 116 GÜN TATİL
2018 yılında hafta sonları ve resmi tatillerle birlikte toplam 116 gün izin yapılacak.
KARANLIĞA ASLA TESLİM OLMAYACAĞIZ
KARANLIĞA ASLA TESLİM OLMAYACAĞIZ
Cumhuriyet Halk Partisi İnegöl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Pakoğlu, “Kadını erkekle eşit görmeyen, toplumsal yaşamda yok sayan siyasal anlayışa ve onun karanlığına asla teslim olmayacağız” diyerek, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü´nü kutladı.
ULAŞIMDA DAHA KONFORLU HİZMET
ULAŞIMDA DAHA KONFORLU HİZMET
İNULAŞ tarafından şehir içi ulaşımda kullanılmak üzere alınan 110 yeni halk otobüsü Aralık´ta hizmette
RAYLI ULAŞIMA İNDİRİM
RAYLI ULAŞIMA İNDİRİM
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, su fiyatlarındaki yüzde 10 indirimin ardından raylı ulaşımda da yüzde 10 ile 17 arasında indirime gidildiğini müjdeledi. Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) Kurulu´nda alınan kararla tam Bursakart´larda yüzde 10, öğrencilerde ise yüzde 17´ye yakın indirim sağlanmış oldu. Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, sadece yol, kavşak ve köprü yapımlarıyla ulaşım sorununu çözmenin mümkün olmayacağını hatırlatarak, hizmet kalitesiyle toplu ulaşımı daha cazip hale getirmenin şart olduğunu söyledi.
MİNİK AYAKLAR´DAN ANLAMLI ZİYARET
MİNİK AYAKLAR´DAN ANLAMLI ZİYARET
22 Kasım Diş Hekimleri Günü nedeniyle, Minik Ayaklar Anaokulu öğrencileri, Diş Hekimlerini ziyaret ederek, kendi elleriyle hazırladıkları hediyeleri takdim edip, günlerini kutladılar. minikler, ağız ve diş sağlığı hakkında bilgiler alarak konunun hassasiyetini kavradılar.
BU FUARDA ‘İŞ´ VAR
BU FUARDA ‘İŞ´ VAR
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın 2017 yılını İstihdam Seferberliği yılı olarak ilan etmesi ile birlikte İnegöl´de “İstihdam Fuarı” düzenlendi. Dün düzenlenen törenle kapılarını açan “İstihdam Fuarı” 24-25 Kasım tarihlerinde Kültür Park içi Belediyespor salonunda gerçekleşecek.
 ŞEHİTLERİN ADI BU OKULDA YAŞAYACAK
ŞEHİTLERİN ADI BU OKULDA YAŞAYACAK
İnegöl´e bağlı Kurşunlu mahallesinde eğitim öğretim veren Kurşunlu Cumhuriyet Ortaokulu, hain terör saldırılarında şehit düşenlerin isimlerinin yaşatılacağı okul haline geldi. Okulun çok amaçlı salonuna, bahçesinde yapılan çeşmeye ve bahçesine dikilen fidanlara şehit Öğretmenler, Kaymakam ve Askerlerin ismi verildi.
BAŞKENTLİ ÖĞRENCİLERDEN HASTANEDE İNCELEME
BAŞKENTLİ ÖĞRENCİLERDEN HASTANEDE İNCELEME
Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi Bölümü öğrencileri, İnegöl Devlet Hastanesini ziyaret ederek incelemelerde bulundular.
ÇERKES´LERDEN KÜTAHYALI´YA TEPKİ
ÇERKES´LERDEN KÜTAHYALI´YA TEPKİ
Özel bir televizyon kanalında yayınlanan spor programında kullandığı Boşnaklara hakaret eden ırkçı ve cinsiyetçi ifade sebebiyle büyük tepki çeken Rasim Ozan Kütahyalı´ya bir tepki de İnegöl Çerkes Adige Derneği Başkanı Şevket Coşkun´dan geldi.
Şehitlerin Okulu Oldu
Şehitlerin Okulu Oldu
..,.,
NALCI ÇİFTİNDEN “AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI” SEMİNERİ
NALCI ÇİFTİNDEN “AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI” SEMİNERİ
Ortodonti Uzmanı Nazlı Hasanoğlu Nalcı ve eşi Protetik Diş Tedavi Uzmanı Mehmet Serdar Nalcı tarafından Deydinler İlk ve Ortaokulunda eğitim gören öğrencilere “Ağız ve Diş Sağlığı” konulu seminer düzenlendi. Seminerin ardından anasınıfından, 8. sınıf öğrencilerine ağız ve diş sağlığı taraması yapan Nalcı çifti, öğrencilere diş macunu ve fırça hediye etti.
ELİT GRUP´TAN ÖRNEK PROJE
ELİT GRUP´TAN ÖRNEK PROJE
Elit Grup Anadolu Lisesi yöneticileri ve Beden eğitimi öğretmenin öncülüğünde başlatılan “Köy Okulları-Renkli Hayatlar” adlı sosyal sorumluluk projesini devam ettiren Refik Bostancı, köy okulunda eğitim gören öğrencilere mont hediye etti.
HEM´DEN BUHAR KAZANI YAKMA KURSU
HEM´DEN BUHAR KAZANI YAKMA KURSU
Bursa´nın Gürsu ilçesinde meydana gelen ve 5 işçinin hayatını kaybettiği buhar kazanı patlatması gibi bir olayın İnegöl´de yaşanmaması için harekete geçen İnegöl Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, ilk defa Sanayi Tipi Buhar Kazanı Yakma Kursu açıyor.
MİNİKLER DİŞ TARAMASINDAN GEÇTİ
MİNİKLER DİŞ TARAMASINDAN GEÇTİ
22 Kasım Diş Hekimliği Günü ve Toplum Ağız Diş Sağlığı Haftası sebebiyle Özel Şirin Anaokulu öğrencileri, ağız ve diş sağlığı taramasından geçirildi.
İNEGÖL KIŞA HAZIR
İNEGÖL KIŞA HAZIR
İnegöl´ün yüksek kesimlerine yılın ilk karı düştü, merkezde kış soğuk yüzünü göstermeye başladı. Soğuk hava yavaş yavaş ülkeyi etkisi altına almaya başlarken, İnegöl´e bağlı yüksek kesim bölgelerde yaşayanlar güne zemini kaplayan beyaz örtü ile uyandı.
ORYANTİRİNGTE BİR BAŞARI DAHA
ORYANTİRİNGTE BİR BAŞARI DAHA
18-19 Kasım 2017 tarihlerinde Kırklareli´de yapılan 2. kademe şehit Dilay&Cem Kerman Oryantiring Türkiye birinciliği yarışmasında İnegöl Belediyespor Oryantiring takımından Rabia Nur Artun orta ve uzun mesafe yarışlarında Türkiye birincisi oldu.
YENİ İMAR YÖNETMELİĞİ MESLEK ODALARINA TANITILDI
YENİ İMAR YÖNETMELİĞİ MESLEK ODALARINA TANITILDI
İnegöl Belediyesi, 1 Ekim 2017 tarihi itibariyle yürürlüğe giren yeni imar yönetmeliğine ilişkin meslek odalarına yönelik bilgilendirme toplantısı düzenledi.
ESKİ YAPILAR CİDDİ RİSK ALTINDA
ESKİ YAPILAR CİDDİ RİSK ALTINDA
Son olarak İran´ı vuran depremin ardından gözler birinci derece deprem bölgesi olan İnegöl´e çevrildi. Göze Yapı sahibi İnşaat Mühendisi Recep Göze, İnegöl´ün deprem gerçeğini anlattı
RECEP SERT´TEN HALUK LEVENT´E TEŞEKKÜR
RECEP SERT´TEN HALUK LEVENT´E TEŞEKKÜR
Borcu yüzünden tutuklanarak cezaevine koyulan ancak rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırılan Recep Sert, sanatçı Haluk Levent öncülüğünde kurulan Anadolu Halk ve Barış Platformu´nun borcunun ödenmesi üzerine serbest kalırken, evine dönen Recep Sert, Levent´e teşekkür etti.
HALUK LEVENT BORCU ÖDEDİ, RECEP SERT SERBEST
HALUK LEVENT BORCU ÖDEDİ, RECEP SERT SERBEST
Borcu yüzünden tutuklanarak cezaevine koyulan ancak rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırılan Recep Sert´e, sanatçı Haluk Levent öncülüğünde kurulan Anadolu Halk ve Barış Platformu (AHBAP) şubesinden destek geldi. Sert, borcunun ödenmesi sonucu serbest bırakıldı.
BÜYÜKŞEHİR´DE DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜM
BÜYÜKŞEHİR´DE DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜM
Göreve seçilmesinin ardından ilk meclis toplantısını yöneten Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, belediye bürokrasisi ve sistemin işleyişiyle ilgili düzenlemelerin ardından Bursalıların hayatlarının daha da kolaylaşacağını ve bunun hissedilir derecede olacağını açıkladı. Kurallara uygun bir düzen içinde yeniden yapılanmayı gerçekleştireceklerini belirten Başkan Aktaş, “Bu konuda personelimizi, paydaşlarımızı ve de vatandaşımızı mağdur etmeyeceğiz. Bizim derdimiz ve aşkımız Bursa´dır. Görevi devralır almaz, bu hedef doğrultusunda kolları sıvadık. İnşallah ekibimizle birlikte heyecanla çok özel ve güzel şehir olan Bursa için koşmaya çalışacağız” dedi.
İNDİRİMLİ ULAŞIM 25 KASIM´DA BAŞLIYOR
İNDİRİMLİ ULAŞIM 25 KASIM´DA BAŞLIYOR
Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, vatandaşların toplu ulaşım ücretlerinde indirime gidilmesi yönündeki beklentilerine karşılık raylı sistemlerde indirimli tarifenin 25 Kasım´dan itibaren uygulamaya geçeceğini müjdeledi. Burulaş´ın yeni Genel Müdürü Mehmet Kürşat Çapar´ın da hazır bulunduğu yönetim kurulu toplantısında konuşan Başkan Aktaş, vatandaşların sağlıklı, kaliteli ve uygun fiyatlarla ulaşımı noktasında Burulaş´ın önemli adımlar atacağını söyledi.
UMRE KAYITLARI SÜRÜYOR
UMRE KAYITLARI SÜRÜYOR
İnegöl Müftülüğü´nün Kasım ayı mutat toplantısı İlçe Müftüsü Kazım Güzel´in Başkanlığında Sani Konukoğlu konferans salonunda yapıldı. Müftü Kazım Güzel, “Diyanet İşleri Başkanlığımızın organizasyonu ile umre kayıtlarımız devam etmektedir” dedi.
COĞRAFYA VE TARİH DERSİ ALMAYA DAVET EDİYORUM
COĞRAFYA VE TARİH DERSİ ALMAYA DAVET EDİYORUM
AK Parti İnegöl İlçe Başkan Adem Demirel, Sırbistan´ın Sancak bölgesinden gelen etler ile ilgili yapılan eleştirilere yanıt verdi. Demirel, Sancak bölgesinde yaşayan insanların Müslüman olduğunu belirterek, eleştirilerde bulunanları Coğrafya ve Tarih dersi almaya davet etti.
KAÇAK KAZI YAPARKEN YAKALANDILAR
KAÇAK KAZI YAPARKEN YAKALANDILAR
İnegöl´e bağlı İclaliye mahallesinde kaçak kazı yapan 5 kişi Bursa ve İnegöl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından suçüstü yakaladı. Yapılan incelemede, 15 günden bu yana kazı yapan şahısların, ormanlık alanda kurdukları çadırlarda kazı boyunca yaşadıkları ortaya çıktı.
EL ELE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ
EL ELE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ
İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Metin Anıl ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırlayan Belediye Başkanı Alper Taban, devlette devamlılık esastır sözünü hatırlatarak, “Biz kendi dönemimiz içinde inşallah tüm kurumlarla olduğu gibi Ticaret ve Sanayi Odamızla da işbirliği içerisinde el ele gönül gönüle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
7 metre çukurda kaçak kazı yaparken yakalandılar
7 metre çukurda kaçak kazı yaparken yakalandılar
..,.,
OKUL YOLUNDA KAZA; 6 YARALI
OKUL YOLUNDA KAZA; 6 YARALI
İnegöl´e bağlı Karalar mahallesi yolu üzerinde meydana gelen kazada, hafif ticari araç ile özel otomobil kafa kafaya çarpıştı, ikisi çocuk, ikisi öğrenci 6 kişi yaralandı.
BU ŞEHRİ HEP BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ
BU ŞEHRİ HEP BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ
İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, önceki akşam AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi İnegöl İlçe Teşkilatlarını ziyaret etti. Ziyaretlerde konuşan Taban, “İnegöl Belediyesini, şehrimizi tek başına yönetmek gibi bir şansım yok. Bu şehri hep birlikte yöneteceğiz” dedi.
AKTAŞ ULAŞIMA EL ATTI
AKTAŞ ULAŞIMA EL ATTI
Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, T2 Tramvay hattında devam eden çalışmaları yerinde inceleyip, bölge esnafının sorun ve şikayetlerini dinledi. Göreve geldiği günden beri en fazla tartışılan konulardan birinin T2 hattı olduğunu belirten Başkan Aktaş, 133 milyonluk ihalenin yüzde 60-65´lik bölümünün ödendiğini ve genel anlamda işin büyük bir bölümünün bittiğini belirterek, Ağustos 2018´de hattın çalışmaya başlamasını hedeflediklerini söyledi. Çalışmalar tamamlandığında İstanbul Caddesi´nin rengi ve seyrinin tamamen değişeceğini dile getiren Başkan Aktaş, bu noktada oto tamirhanelerinin bulunduğu bölgedeki dönüşümün de artık yüksek sesle konuşulması gerektiğini kaydetti.
ARAALİ´DEN TABAN´A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
ARAALİ´DEN TABAN´A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
İnegöl Emniyet Müdürü İlhami Araali, Belediye Başkanı Alper Taban´ı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.
Okul yolunda kaza
Okul yolunda kaza
...,,,
SIRBİSTAN´DAN DEĞİL MÜSLÜMAN BOŞNAKLARDAN GELİYOR
SIRBİSTAN´DAN DEĞİL MÜSLÜMAN BOŞNAKLARDAN GELİYOR
Türkiye´de vatandaşların ucuz et yiyebilmesi amacıyla Sırbistan´dan ithal edilen etler, kasaplar başta olmak üzere et üreticilerinin tepkisine neden olmuştu. Gündemde yerini koruyan ithal et konusu ile ilgili açıklamalarda bulunana İnegöl Bosna Hersek Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Adli Kavukçu, “Buraya Sırbistan´dan gelen etler sancak bölgesinde Boşnak ve Müslüman kardeşlerimizden tamamen helal kesim olarak gelen etlerdir” dedi.
AK PARTİ TEMAYÜL YOKLAMALARI TAMAMLANDI
AK PARTİ TEMAYÜL YOKLAMALARI TAMAMLANDI
AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, İl Koordinatör Vekili Muhammet Balta ile birlikte gerçekleştirdiği basın toplantısıyla, 3 gündür ilçe kongreleri için gerçekleştirilen temayül yoklamalarını değerlendirdi.
ANA MUHALEFETİN TÜRKİYE´YE VERECEĞİ HİÇBİR ŞEY YOKTUR
ANA MUHALEFETİN TÜRKİYE´YE VERECEĞİ HİÇBİR ŞEY YOKTUR
Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Nilüfer Belediyesi´nin mahalle komitelerinde eşcinsel kotası koymasına ilişkin tartışmaları değerlendirdi. Çavuşoğlu, “Bursa´mızın kadim ve medeniye şehri olması hasabiyle bu tür tartışmalarla anılması bizi gerçekten çok fazla üzmüştür. Şehitlik makamında içki içip dans etmekten, oynamaktan çekinmeyen, PKK ile ilgili konuştuklarında PKK lehine konuşan, FETÖ ile ilgili konuştuklarında FETÖ lehine konuşan bir siyasi partinin Türkiye´ye vereceği hiçbir şey yoktur” dedi.
ZABITADAN KÖMÜR DENETİMİ
ZABITADAN KÖMÜR DENETİMİ
Kış mevsiminin gelmesi ile birlikte İnegöl Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler kömür denetimlerini sıklaştırdı. Bu kapsamda İnegöl genelinde kömür satışı yapan 10 işyeri incelemeden geçirildi.
TARIM DEVRİMİ GERÇEKLEŞTİRMEK ZORUNDAYIZ
TARIM DEVRİMİ GERÇEKLEŞTİRMEK ZORUNDAYIZ
Türk Tarımı İnegöl´de masaya yatırıldı
ROBOT DEVRİMİ GELİYOR
ROBOT DEVRİMİ GELİYOR
..,.,
YANGIN KOMŞULARI MAHKEMELİK ETTİ
YANGIN KOMŞULARI MAHKEMELİK ETTİ
Geçtiğimiz yıl Aralık ayında Osmanbey caddesi üzerinde faaliyet gösteren bir mobilya firmasında çıkan yangın ile ilgili komşusu tarafından sorumlu tutulan Rüstem Koç, “Bilirkişi ve itfaiye raporunda yangın diğer firmanın içerisinden çıktığı belirlenmesine rağmen hala bizler suçlanmaya devam ediliyoruz” dedi.
HER GÜN YOLLARDA 11 CAN GİDİYOR
HER GÜN YOLLARDA 11 CAN GİDİYOR
Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Eğitim ve Araştırma Dairesi Başkanlığı, 2017 yılının Ocak-Ekim döneminde meydana gelen 344 bin 332 kazada 3 bin 21 kişinin olay yerinde hayatını kaybettiğini duyurdu. Başkanlık, yaralanan 259 bin 521 kişinin de hastanelerde tedavi altına alındığını bildirdi. Sadece kaza yerindeki can kayıplarını kapsayan resmi rakamlar göre, yılın ilk 10 ayında günde ortalama bin 147 kaza meydana geldi. Saatte ortalama 48 kazanın vuku bulduğu, yılın 10 aylık döneminde günde yaklaşık 11 kişi hayatını kaybederken, 865 kişi de yaralandı.
METEHAN´DA BİZİMDİR ATATÜRK´TE
METEHAN´DA BİZİMDİR ATATÜRK´TE
Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk´ün vefatının 97. yıldönümüne ilişkin açıklama yapan Hareket Partisi İnegöl İlçe Başkanı Hayati Bedir, "Bugün nasıl Metehan, Fatih Sultan Mehmet Han, Abdulhamit Han ve diğer devlet büyüklerimiz bizimse Atatürk´te bizimdir" dedi.
CUMHURİYETİMİZİN İDEALLERİNİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRMEK İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ
CUMHURİYETİMİZİN İDEALLERİNİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRMEK İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ
AK Parti İnegöl İlçe Başkanı Adem Demirel, Atatürk´ün ölüm yıldönümü ile ilgili yaptığı açıklamada, "Cumhuriyetimizin ideallerini ve hedeflerini gerçeğe dönüştürmek için gece gündüz çalışıyoruz" dedi.
İSHAKPAŞA´DAN YOLA ÇIKTI
İSHAKPAŞA´DAN YOLA ÇIKTI
Alinur Aktaş´ın Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesi ile boşalan İnegöl Belediye Başkanlığı görevine seçilen Alper Taban, İnegöl´ün tarihi mekanlarından İshakpaşa Külliyesindeki İshakpaşa Türbesinde dua ederek görevine başladı. Taban, “Rabbim inşallah hayırlı vazifeler yapmayı nasip etsin. Herkesin dualarını talep ediyorum” dedi.
DOĞA SPORLARINA 15 BİN ZİYARETÇİ
DOĞA SPORLARINA 15 BİN ZİYARETÇİ
Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve İnegöl´ün de DOSTUM ile katıldığı ‘Bursa Doğa Sporları ve Doğa Turizmi Günleri´ni üç günde 15 bir kişi ziyaret etti.
Taban Dualarla Başladı
Taban Dualarla Başladı
..,.,
TÜRKİYE, TARIMI İNEGÖL´DE KONUŞULACAK
TÜRKİYE, TARIMI İNEGÖL´DE KONUŞULACAK
İnegöl Belediyesi ve Küresel Araştırma Düşünce Merkezi (GRTC) işbirliğinde Türkiye Tarımı Konuşuyor adlı çalıştay hafta sonu İnegöl´de düzenlenecek.
Serdar Nalcı
Serdar Nalcı
DİYABET HASTALARINDA AĞIZ DİŞ SAĞLIĞI YAKLAŞIMI
Erdal Bayraktar
Erdal Bayraktar
İnegöl´ün Milyar Dolarlık Hazineleri
Uğur Bayram
Uğur Bayram
KUDÜS DEĞİL ZİHİNLERİMİZ İŞGAL ALTINDA
Turhan Şahin
Turhan Şahin
ÇANAKKALE SAVAŞINDA İKİ İNEGÖL´LÜ
CİHAT DÜNDAR
CİHAT DÜNDAR
SOKAKTA CAN VAR
Melike Çalışkan
Melike Çalışkan
OKULA ADAPTASYONU HIZLANDIRMAK MÜMKÜN
İBRAHİM ÇOBAN
İBRAHİM ÇOBAN
Yeni Fuar Merkezi heyecanı
NİDA ALTUN
NİDA ALTUN
ERKEKLERE
MAHMUT ÇİL
MAHMUT ÇİL
BAŞDÖNDÜREN GÜNDEM
 NURİ TULUM
NURİ TULUM
Dr. EMİN ACAR BEYE TÜRBE
CEM HIZLI
CEM HIZLI
Grip iseniz bol sıvı tüketin
CUMA ALİ YÜREKLİ
CUMA ALİ YÜREKLİ
“İNEGÖL İL OLMALI MI?”
Yaşar Yılmaz
Yaşar Yılmaz
EĞİTİM
Vedat Baykay
Vedat Baykay
NATO KAFA NATO MERMER
F.Zeynep EROL
F.Zeynep EROL
BAKIŞ AÇISI… (FARKLI AÇILARDAN BAKABİLMEK)
Erhan BİLİCAN
Erhan BİLİCAN
HASTANELERDE SEZARYEN ÇILGINLIĞI
ORHAN GÜNEŞ
ORHAN GÜNEŞ
BİR FİNCAN KAHVE OLSAM
METİN AYDIN
METİN AYDIN
ALİNUR BAŞKAN´IN ARDINDAN!...
Serkan Arslan
Serkan Arslan
SAĞLIKLI OLMAK İÇİN ÖNERİLER
Arif AĞIRBAŞ
Arif AĞIRBAŞ
Nazi Tıbbi Deneyleri Nedir?
Tolga Bahadır Şimşek
Tolga Bahadır Şimşek
DÖNEM SONU ENVANTERİ
ÖZDEN SUVAT
ÖZDEN SUVAT
DOĞUGÜCÜ GENÇLİK TAM GAZ İLERİ
Cihat Sevinç
Cihat Sevinç
PERDENİN ARKASINDA NE VAR
Emre Türk
Emre Türk
Gül Bahçesine Giren Gül Kokar
Yasemin Bağoğlu
Yasemin Bağoğlu
MEDYA VE ALGI YÖNETİMİ
Enes Kara
Enes Kara
SOSYAL MEDYA VE NAZAR DEĞMESİ
Latif Sobot
Latif Sobot
KÂBE´DE Kİ GENÇLER BİZİZ
Ferit AYBAR
Ferit AYBAR
BERABER YÜRÜDÜK BİZ BU YOLLARDA ...
Şevket BOYRAT
Şevket BOYRAT
İLİM ÖĞRENMENİN FAZİLETİ
Orhan Atan
Orhan Atan
TEK GOLLE 3 PUAN
Sadullah Organ
Sadullah Organ
İNEGÖLSPOR PLAY-OF´TA "BENDE VARIM" DİYOR
Oya BİÇİCİ
Oya BİÇİCİ
HAFIZAMIZ OLMASAYDI…..
Ziya Polat
Ziya Polat
KAPİTALİZM´İN ÜVEY EVLADI ZORUNLU SİGORTA
Ergün ÇAĞLAR
Ergün ÇAĞLAR
BİR REFERANDUM´DAN KISA ÖZET
Dursun Öztürkoğlu
Dursun Öztürkoğlu
MEDENİYETLER ÇATIŞMASI
 Bülent Levent
Bülent Levent
MAHKEMEYE GİTMEDEN ÖNCE ARABULUCUYA GİDİLECEK
bekir hamlakay
bekir hamlakay
Doğaseverlerin ‘Kar’ Keyfi
DOLAR
3.8277
EURO
4.5086
Bursa Hava Durumu
Bugün
Bulutlu
15°
Perşembe
Güneşli
16°
Cuma
Parçalı bulutlu
17°
Cumartesi
Fırtına
14°
10°
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Bursa için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:24 08:09 13:08 15:31 17:49 19:21