Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
KARLA BİRLİKTE CEZA YAĞDI
KARLA BİRLİKTE CEZA YAĞDI
İnegöl´e yılın ilk karının düşmesi ile birlikte kış lastiği uygulamasına ağırlık veren İnegöl Bölge Trafik Denetleme İstasyonu Amirliği ekipleri, yaptıkları yol kontrolünde kış lastiği takmayan ticari araç sürücülerine 625 lira ceza kesti.
İNEGÖL´ÜN DEĞERLERİNE VEFA
İNEGÖL´ÜN DEĞERLERİNE VEFA
İnegöl Belediyesi ile İnegöl Kent Konseyi´nin işbirliğinde düzenlenen “İnegöllülere Vefa ve Hatırlama Gecesinin” dördüncüsü önceki akşam Mobilya Müzesi konferans salonunda gerçekleştirildi. İnegöl´ün kültür-sanat, spor, edebiyat, akademik alan ve daha birçok sektörde yetiştirdiği önemli isimler programda ilçe halkıyla buluştu. Ülke ve şehre değer katan görevlerde yer alan 17 İnegöllü, gecenin anısına plaketlerle onure edildi.
İNTİHAR HARAMDIR
İNTİHAR HARAMDIR
İnegöl İlçe Müftüsü Kazım Güzel, son günlerde artan intihar olaylarına ilişkin açıklamalarda bulunarak, “İntihar, kişinin kendi hür iradesiyle kendini öldürmesi ve sonuçlarını bilerek, bunu yapması da Allah tarafından yasaklanmış ve haram kılınmıştır” dedi.
HUZUR İÇİN UYGULAMALARA DEVAM
HUZUR İÇİN UYGULAMALARA DEVAM
İnegöl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, şehirde huzur ve güvenliğin devamı için kararlı biçimde uygulamalarını sürdürüyor. Araç sürücülerine yönelik yapılan uygulamada, durdurulan araçlar didik didik arandı, içerisindeki şahısların sorgulamaları yapıldı.
ŞEHİT ASTSUBAY KARAKAŞOĞLU PARKI HİZMETTE
ŞEHİT ASTSUBAY KARAKAŞOĞLU PARKI HİZMETTE
2014 yılı Ekim ayında Kocaeli Cengiz Topel Havaalanı´ndan havalanıp Konya´ya eğitim amacıyla giderken Kartepe ilçesi Karaardıç mevkiinde düşen helikopterde şehit olan Astsubay Kıdemli Üstçavuş Mehmet Karakaşoğlu adına İnegöl Belediyesi tarafından Cerrah mahallesinde yaptırılan Park ve çocuk oyun alanı düzenlenen törenle hizmete açıldı.
TARİHİ ESERİ SATAMADAN YAKALANDI
TARİHİ ESERİ SATAMADAN YAKALANDI
Kayseri´de izinsiz kazı yaparak ele geçirdiği tarihi eserleri, Bursa´ya getirerek satmak isteyen adam, İnegöl Jandarma komutanlığı ekipleri tarafından yakalandı.
BAŞVURU İÇİN SON GÜN
BAŞVURU İÇİN SON GÜN
İş-Kur tarafından engelli ve eski hükümlülere yönelik proje destekleri başvuruları 11 Aralık 2017 Pazartesi günü (bugün) sona erecek. İş-Kur İnegöl Şubesi Müdürü Ahmet Baştürk, engelli ve eski hükümlü çalıştırmayan işverenlerden tahsil edilen idari para cezaları fonundan engellilerin mesleki eğitim ve rehabilitasyonu ve eski hükümlülerin kendi işini kurmaları için hazırlanacak projelere destek verileceğini belirtti.
KUDÜS BİZİM GÖZBEBEĞİMİZDİR
KUDÜS BİZİM GÖZBEBEĞİMİZDİR
Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından hazırlanan Cuma hutbesinde ‘Kudüs´ konusu işlendi. Hutbede, “Kudüs, her türlü saldırıya maruz kalarak barışın şehri olmaktan çıkmıştır. Peygamberler diyarında silahlar susmamaktadır. Masum insanlar acımasızca katledilmektedir” denildi.
HAFTA SONU SINAV VAR
HAFTA SONU SINAV VAR
9-10 Aralık 2017 tarihlerinde açık ortaokul ve açık lise sınavları gerçekleştirilecek. Üç oturum halinde gerçekleştirilecek sınavlarda yaklaşık 3 bin 375 aday ter dökecek.
GÜVENLİĞİNİZ İÇİN KIŞ LASTİĞİ TAKTIRIN
GÜVENLİĞİNİZ İÇİN KIŞ LASTİĞİ TAKTIRIN
1 Aralık tarihi itibariyle ticari araçlarda zorunlu olarak başlayan kış lastiği uygulamasını değerlendiren lastik bayi sahibi Necmi Demir, kış lastiğinin trafik güvenliği için bütün araçlara takılması gerektiğini söyledi.
HUZUR UYGULAMASINA TAKILDILAR
HUZUR UYGULAMASINA TAKILDILAR
İnegöl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin, sorumluluk bölgesindeki vatandaşların huzur ve güvenliği için sık sık yaptığı uygulamalar sürüyor. Önceki akşam yapılan uygulamalarda aranan 5 kişi yakalanarak adli mercilere teslim edildi.
SAĞLIK ÇALIŞANLARININ ÇALIŞMA KOŞULLARI İYİLEŞTİRİLMELİ
SAĞLIK ÇALIŞANLARININ ÇALIŞMA KOŞULLARI İYİLEŞTİRİLMELİ
Sağlık-Sen Bursa Şubesi Başkan Yardımcısı Hüseyin Aydın yaptığı açıklamada, vatandaşın sağlık hizmeti alımı ve memnuniyetinin 2002 yılından günümüze büyük bir artış gösterirken, sağlık çalışanlarının istihdam ve çalışma koşulları konusunda sıkıntılar çektiğini belirtti.
ENGELLİ VE ESKİ HÜKÜMLÜLERE DESTEK
ENGELLİ VE ESKİ HÜKÜMLÜLERE DESTEK
İş-Kur tarafından engelli ve eski hükümlülere yönelik proje destekleri başvuruları 11 Aralık´ta sona erecek. İş-Kur İnegöl Şube Müdürü Ahmet Baştürk, engelli ve eski hükümlü çalıştırmayan işverenlerden tahsil edilen idari para cezaları fonundan engellilerin mesleki eğitim ve rehabilitasyonu ve eski hükümlülerin kendi işini kurmaları için hazırlanacak projelere destek verileceğini belirtti.
KOSOVA KOLEJİ´NDEN ŞEHİT AİLESİNE ZİYARET
KOSOVA KOLEJİ´NDEN ŞEHİT AİLESİNE ZİYARET
Özel Devrim Kosova Ortaokulu öğrencileri ‘´Değerler Eğitimi´´ kapsamında İnegöl İlçe Müftüsü Kazım Güzel ile birlikte şehit piyade uzman çavuş Yavuz Mete´nin ailesini ziyaret etti.
ÖĞRETMENLERE GÜNÜNÜ ZEHİR ETTİNİZ
ÖĞRETMENLERE GÜNÜNÜ ZEHİR ETTİNİZ
24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir açıklama yapan Türk Eğitim-Sen İlçe Başkanı Şenol Şahin, “Bursa´da öğretmen olmak demek; Şiddete maruz kalmak, güvenliği olmayan eğitim kurumlarında çalışmak demektir” dedi.
GELECEĞİMİZİN TEMİNATI ÖĞRETMENLERİN ELİNDE
GELECEĞİMİZİN TEMİNATI ÖĞRETMENLERİN ELİNDE
AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, toplumların başta ekonomi, sosyal, kültür ve sportif olmak üzere her alandaki gelişiminin eğitimle sağlanabileceğini belirterek; bilgili, donanımlı, ahlaklı, toplumsal değerlere önem veren nesilleri yetiştiren öğretmenlerin kutsal bir mesleği yerine getiren, saygı ve sevgiyi hak eden bireyler olduğunu söyledi.
UEDAŞ KIŞA HAZIR
UEDAŞ KIŞA HAZIR
Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. (UEDAŞ) İnegöl İşletme Müdürü Hasan Ali Yürük, işletme olarak kışa hazırlandıklarını belirterek, özellikle kırsal alandaki enerji nakil hatlarının periyodik kontrol ve bakımlarının tamamlandığını bildirdi.
OKULLAR BÖLGESİ EMNİYETTE!
OKULLAR BÖLGESİ EMNİYETTE!
İnegöl Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin 2017-2018 eğitim öğretim döneminin ilk gününden itibaren okullar bölgesinde başlattığı sıkı denetimler, dönemin sonlarına doğru gelinen bu günlerde de devam ediyor. Emniyet ekipleri, öğrencilerin sorunsuz bir şekilde okullarına gelip gidebilmelerini sağlamak amacıyla okullar bölgesi ve ilçe merkezindeki okul önleri ile çevresinde kuş uçurtmuyor.
HEM´DEN BUHAR KAZANI YAKMA KURSU
HEM´DEN BUHAR KAZANI YAKMA KURSU
Bursa´nın Gürsu ilçesinde meydana gelen ve 5 işçinin hayatını kaybettiği buhar kazanı patlatması gibi bir olayın İnegöl´de yaşanmaması için harekete geçen İnegöl Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, ilk defa Sanayi Tipi Buhar Kazanı Yakma Kursu açıyor.
TÜRKİYE´NİN KANAYAN YARASI KADINA ŞİDDET
TÜRKİYE´NİN KANAYAN YARASI KADINA ŞİDDET
İnegöl´de son 3 yılda bin 98 kadın şiddet gördü, 1 kadın öldürüldü
ANA MUHALEFETİN TÜRKİYE´YE VERECEĞİ HİÇBİR ŞEY YOKTUR
ANA MUHALEFETİN TÜRKİYE´YE VERECEĞİ HİÇBİR ŞEY YOKTUR
Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Nilüfer Belediyesi´nin mahalle komitelerinde eşcinsel kotası koymasına ilişkin tartışmaları değerlendirdi. Çavuşoğlu, “Bursa´mızın kadim ve medeniye şehri olması hasabiyle bu tür tartışmalarla anılması bizi gerçekten çok fazla üzmüştür. Şehitlik makamında içki içip dans etmekten, oynamaktan çekinmeyen, PKK ile ilgili konuştuklarında PKK lehine konuşan, FETÖ ile ilgili konuştuklarında FETÖ lehine konuşan bir siyasi partinin Türkiye´ye vereceği hiçbir şey yoktur” dedi.
ÇOCUKLAR GÜVENLİ BİR DÜNYAYI HAK EDİYOR
ÇOCUKLAR GÜVENLİ BİR DÜNYAYI HAK EDİYOR
Göçten en çok çocukların etkilendiğini belirten UNICEF İletişim Uzmanı Tülay Güler, çocukların hiç kimsenin küçüğü değil, bir birey olduğuna vurgu yaparak, “Yaradılış gereği sadece bağımlı olarak dünyaya gelir. İhtiyaçlarının karşılanarak güvenli bir ortamda büyümesi gerekir. Çocuklar her zaman istismara, sömürüye, kötü niyete karşı daha savunmasızdır. Onları korumamız gerekir. Çocuklar güvenli bir dünyayı hak ediyor” dedi.
DOĞALGAZ KULLANANLAR DİKKAT!
DOĞALGAZ KULLANANLAR DİKKAT!
İNGAZ Genel Müdürü Faruk Coşkun, havaların soğumasıyla birlikte artan doğalgaz kullanımı nedeniyle doğalgaz kullanıcılarına güvenlik tedbirleri konusunda uyarıda bulundu.
EHLİYETLERİNE EL KONULACAK
EHLİYETLERİNE EL KONULACAK
Drift atan sürücülere kötü haber
ARAALİ´DEN AKTAŞ´A İADEİ ZİYARET
ARAALİ´DEN AKTAŞ´A İADEİ ZİYARET
İnegöl Emniyet Müdürü İlhami Araali, göreve gelmesinin ardından kendisini ziyaret eden Belediye Başkanı Alinur Aktaş´a iade-i ziyarette bulundu.
BU KURSLARDA İŞ GARANTİ
BU KURSLARDA İŞ GARANTİ
Halk Eğitim Merkezi Müdürü Burhanettin Özdemir yaptığı açıklamada, İş-Kur İnegöl Şubesi işbirliğinde düzenleyecekleri istihdam garantili ‘Mobilya Döşeme´ kursu başvurularının 2 Kasım 2017 Perşembe günü sona ereceğini belirtti. Özdemir, kurs süresince kursiyerlere günlük 45 lira yevmiye verileceğini ifade ederek iş arayan gençleri kursa davet etti.
10 BİN KİŞİNİN KOLU KANADI OLDU
10 BİN KİŞİNİN KOLU KANADI OLDU
Devletin gülen, güldüren yüzü Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Bursa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı İnegöl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü
ENGELLİ VE ESKİ HÜKÜMLÜLERE DESTEK
ENGELLİ VE ESKİ HÜKÜMLÜLERE DESTEK
İş-Kur tarafından engelli ve eski hükümlülere yönelik proje destekleri başvuruları 11 Aralık´ta sona erecek. İş-Kur İnegöl Şubesi Müdürü Ahmet Baştürk, engelli ve eski hükümlü çalıştırmayan işverenlerden tahsil edilen idari para cezaları fonundan engellilerin mesleki eğitim ve rehabilitasyonu ve eski hükümlülerin kendi işini kurmaları için hazırlanacak projelere destek verileceğini belirtti.
LİMAK ULUDAĞ ELEKTRİK´TEN KALİTE ŞEHRİ BURSA´YA YAKIŞAN BİR BAŞARI
LİMAK ULUDAĞ ELEKTRİK´TEN KALİTE ŞEHRİ BURSA´YA YAKIŞAN BİR BAŞARI
Kalite, son yüzyılda gündemimize giren ve yaygınlaşan bir kavram. Ancak 1502 yılında yürürlükte olan Bursa Belediye Kanunu (Kanunname-i İhtisab-ı Bursa) Türkiye´nin bugünkü manada ilk standardı olarak kabul edilmektedir. Kalite konusunda da öncü olan şehrin güçlü markalarından, Bursa merkezli ve bununla beraber Balıkesir, Çanakkale ve Yalova´nın yanı sıra serbest tüketici profili için tüm Türkiye´de hizmet veren Limak Uludağ Elektrik, sektöründe bir ilke daha imza atarak yeni nesil ISO9001:2015´i alan ilk şirket oldu.
KENT KONSEYİNDEN ARAALİ´YE ZİYARET
KENT KONSEYİNDEN ARAALİ´YE ZİYARET
İnegöl Kent Konseyi yönetimi, kısa bir süre İnegöl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan İlhami Araali´yi makamında ziyaret ederek, başarılar dilediler.
KENT KONSEYİNDEN ARAALİ´YE ZİYARET
KENT KONSEYİNDEN ARAALİ´YE ZİYARET
İnegöl Kent Konseyi yönetimi, kısa bir süre İnegöl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan İlhami Araali´yi makamında ziyaret ederek, başarılar dilediler.
AKTAŞ´A YILIN BELEDİYE BAŞKANI ÖDÜLÜ
AKTAŞ´A YILIN BELEDİYE BAŞKANI ÖDÜLÜ
İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Özel Kalem Dergisi tarafından düzenlenen 9. Yerel Yönetim ödülleri programında, Çevre Koruma kategorisinde Oylat Yeşil Enerji projesiyle yılın Büyükşehir ilçe Belediye Başkanı ödülüne layık görüldü.
MMO´DAN İTSO ÜYELERİNE YÜZDE 25 İNDİRİM
MMO´DAN İTSO ÜYELERİNE YÜZDE 25 İNDİRİM
Makine Mühendisleri Odası (MMO) Bursa Şubesi ile imzalanan protokol ile İTSO üyesi firmaların işyerlerindeki basınçlı kap ve kaldırma makinalarının periyodik kontrollerine yüzde 25 indirim uygulanacak.
MHP OHAL KARARININ SONUNA KADAR YANINDADIR
MHP OHAL KARARININ SONUNA KADAR YANINDADIR
Türkiye Büyük Millet Meclisinde OHAL´in 3 ay daha uzatılmasını değerlendiren Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Hayati Bedir, "20 Temmuz 2016 günü ilan edilen OHAL, dün 5. kez uzatılmıştır. Milliyetçi Hareket Partisi, zor günlerden geçen ülkemizde tedbir amaçlı alınan OHAL kararının sonuna kadar yanındadır" dedi.
ARTIK AĞIR KUSUR SAYILACAK
ARTIK AĞIR KUSUR SAYILACAK
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı´nın belirlediği standartlarda araç muayene hizmeti veren muayene istasyonları, yenilenen araç muayene kusur tablosu konusunda araç sahiplerini uyardı. Yeni kusur tablosuna göre sürücünün görüş alanını kısıtlayan cam hasarı ve yetkili yerler dışında basılan veya boya, vida ve benzerleri sebebiyle üzerindeki harf ve rakamları elektrikli denetleme sistemleri (EDS) tarafından okunamayan plakalara sahip olan araçlar muayeneden geçemeyecek.
ARTIK AĞIR KUSUR SAYILACAK
ARTIK AĞIR KUSUR SAYILACAK
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı´nın belirlediği standartlarda araç muayene hizmeti veren muayene istasyonları, yenilenen araç muayene kusur tablosu konusunda araç sahiplerini uyardı. Yeni kusur tablosuna göre sürücünün görüş alanını kısıtlayan cam hasarı ve yetkili yerler dışında basılan veya boya, vida ve benzerleri sebebiyle üzerindeki harf ve rakamları elektrikli denetleme sistemleri (EDS) tarafından okunamayan plakalara sahip olan araçlar muayeneden geçemeyecek.
MHP´DEN JANDARMA´YA ZİYARET
MHP´DEN JANDARMA´YA ZİYARET
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İnegöl İlçe Başkanı Hayati Bedir ve yönetim kurulu üyeleri, İnegöl Jandarma Komutanı Binbaşı Uğur Baş´ı makamında ziyaret etti.
OKULLARIN GÜVENLİĞİ MASAYA YATIRILDI
OKULLARIN GÜVENLİĞİ MASAYA YATIRILDI
İnegöl Kaymakamlığının koordinatörlüğünde, İnegöl´de eğitim öğretim gören öğrencilerin huzur ve güven içerisinde bir eğitim dönemi geçirebilmeleri amacıyla "Okul Güvenliği" toplantısı düzenlendi. İnegöl Jandarma Komutanlığı, Emniyet Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğü nezdinde yapılan çalışmalar toplatıda masaya yatırıldı.
DENETİMLER SÜRÜYOR
DENETİMLER SÜRÜYOR
İnegöl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş ve Trafik ekipleri vatandaşın can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla uygulamalarını aralıksız sürdürüyor.
ASLA TAVİZ VERİLMEMELİDİR
ASLA TAVİZ VERİLMEMELİDİR
SP İlçe Başkanı Ertan Sütçü, ABD ile yaşanan son sürece ilişkin basın açıklamasında, “ABD dün akşam tabir caizse apar topar bir karar alarak “Ülkemizdeki ABD unsurlarının güvenliğine ilişkin endişeleri” sebebiyle Türkiye ile ilgili vize trafiğini durdurdu. Devletimiz ise çok kısa süre içinde aynı gerekçelerle ABD ile vize trafiğini durdurdu” dedi.
BİRİLERİ İSTİYOR DİYE ÜLKEMİZİN GÜVENLİĞİ YOK SAYILAMAZ
BİRİLERİ İSTİYOR DİYE ÜLKEMİZİN GÜVENLİĞİ YOK SAYILAMAZ
AK Parti İnegöl İlçe Başkanı Adem Demirel, “FETÖ/PDY, PKK ve DAEŞ silahlı terör örgütleri başta olmak üzere, birçok terör örgütleri ile mücadelesini sürdüren ülkemiz, özellikle ABD ve Batı´lı ülkelerin ambargosu ile engellenmeye çalışılıyor. Birileri istiyor diye ülkemizin güvenliği yok sayılamaz, terör unsurlarına göz yumulamaz” dedi.
DEMİREL´DEN 112 NOKTAYA ZİYARET
DEMİREL´DEN 112 NOKTAYA ZİYARET
Eski İnegöl Devlet Hastanesi arkasında yeni hizmete açılan 112 Acil Servis Hizmetleri 5. noktasını ziyaret eden AK Parti İlçe Başkanı Adem Demirel, görevli personele kolaylıklar diledi.
İNEGÖL İTFAİYESİNE ARAÇ TAKVİYESİ
İNEGÖL İTFAİYESİNE ARAÇ TAKVİYESİ
İtfaiye Teşkilatı´nın 303. kuruluş yıldönümü nedeniyle düzenlenen “İtfaiye Haftası” etkinlikleri kapsamında hizmete alınan yeni araçlar törenle filoya katıldı. Filoya katılan 51 yeni araçtan 3´ü İnegöl itfaiyesine gönderildi. Öte yandan, Deydinler mahallesine de bir adet yangın söndürme tankeri gönderildi.
CEP TELEFONU KULLANIMI KAZALARI ARTIRIYOR
CEP TELEFONU KULLANIMI KAZALARI ARTIRIYOR
İnegöl Şoförler Odası Başkanı Bahattin Korkmaz yaptığı açıklamada, son zamanlarda yaşanan trafik kazalarının yüzde 60´ının seyir halindeyken cep telefonu kullanımından kaynaklını belirtti.
MÜDÜR KAPLAN´A GÖRKEMLİ VEDA
MÜDÜR KAPLAN´A GÖRKEMLİ VEDA
3.5 yıldır sürdürdüğü İnegöl Emniyet Müdürlüğü görevinden, Bursa Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine atanan Emniyet Müdürü Şükrü Kaplan için veda yemeği düzenlendi.
ÜLKENİN GÜVENLİĞİ İÇİN EKONOMİK KAYGILARIMIZ OLMAZ
ÜLKENİN GÜVENLİĞİ İÇİN EKONOMİK KAYGILARIMIZ OLMAZ
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) İnegöl Şube Başkanı Halil Malkaç, referandum sonrası Habur sınır kapısının kapanması halinde İnegöl mobilya sektöründe ciddi sıkıntılarla karşı karşıya kalınacağını ancak ülkenin güvenliği söz konusu olması halinde devletin bekası için her türlü fedakarlığa hazır olduklarını söyledi.
ULUSAL GÜVENLİK HER ŞEYİN ÖNÜNDE
ULUSAL GÜVENLİK HER ŞEYİN ÖNÜNDE
Kuzey Irak´taki referandumun ardından alınan yaptırım kararlarının değerlendiren MOSFED Başkanı Ahmet Güleç, Erbil´in mobilya sektörü için önemli bir pazar olduğunu ama ulusal güvenliğin her şeyin önünde olduğunu belirtti.
TÜM GÜCÜMÜZLE İNEGÖL´ÜN HUZURU İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
TÜM GÜCÜMÜZLE İNEGÖL´ÜN HUZURU İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Emniyette yapılan son değişikliklerle İnegöl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan İlhami Araali´yi makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
AKTAŞ´TAN YENİ EMNİYET MÜDÜRÜNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
AKTAŞ´TAN YENİ EMNİYET MÜDÜRÜNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
..,.,
YANGINA MÜDAHALE MİNİK İTFAİYECİLERDEN
YANGINA MÜDAHALE MİNİK İTFAİYECİLERDEN
İtfaiye Teşkilatının 303. kuruluş yıldönümü kutlamaları kapsamında, Bursa Büyükşehir Belediyesi İnegöl İtfaiye Grup Amirliği ekiplerince İnegöl AVM´de açılan stantta minik itfaiyeciler yangın söndürdü. İtfaiyeci kıyafetlerini giyen minik çocuklar, temsili olarak yangın söndürme çalışması yaptılar.
Serdar Nalcı
Serdar Nalcı
Çocuklarda meydana gelen diş Travmaları
Uğur Bayram
Uğur Bayram
İNEGÖL EKONOMİSİ RAYDAN ÇIKMASIN
Turhan Şahin
Turhan Şahin
ÇANAKKALE SAVAŞINDA İKİ İNEGÖL´LÜ
CİHAT DÜNDAR
CİHAT DÜNDAR
EVLİLİĞİN SÜRDÜRÜLMESİ
Melike Çalışkan
Melike Çalışkan
OKULA ADAPTASYONU HIZLANDIRMAK MÜMKÜN
İBRAHİM ÇOBAN
İBRAHİM ÇOBAN
Yeni Fuar Merkezi heyecanı
NİDA ALTUN
NİDA ALTUN
ERKEKLERE
MAHMUT ÇİL
MAHMUT ÇİL
BAŞDÖNDÜREN GÜNDEM
 NURİ TULUM
NURİ TULUM
Dr. EMİN ACAR BEYE TÜRBE
CEM HIZLI
CEM HIZLI
Grip iseniz bol sıvı tüketin
CUMA ALİ YÜREKLİ
CUMA ALİ YÜREKLİ
TARİH GEÇMİŞİ DEĞİL, GELECEĞİ OKUMAKTIR
Yaşar Yılmaz
Yaşar Yılmaz
SİYASET VE DİPLOMASİ
Mehmet Yurdakul
Mehmet Yurdakul
ÇOCUK EDEBİYATI YAZARI GÜLTEN DAYIOĞLU İLE “FADİŞ” ÜZERİNE BİR SÖYLEŞİ
Yusuf Kızıl
Yusuf Kızıl
İNEGÖL ARTIK TURİZM KENTİ OLMALI
Dr. Faruk Atan
Dr. Faruk Atan
ZAMAN BİLİNCİ ve CUMA GÜNÜNÜN FAZİLETİ
Uzm. Psikolog Gülizar Şehitoğlu
Uzm. Psikolog Gülizar Şehitoğlu
AİLE İÇİ İLETİŞİMDE KİLİT NOKTALAR
Vedat Baykay
Vedat Baykay
BALTALI HANO GERÇEK Mİ!?
F.Zeynep EROL
F.Zeynep EROL
SADAKA KUTUSU EĞİTİMİ
Erhan BİLİCAN
Erhan BİLİCAN
HASTANELERDE SEZARYEN ÇILGINLIĞI
ORHAN GÜNEŞ
ORHAN GÜNEŞ
AŞKIN GÖZÜ NASIL KÖR OLDU?
METİN AYDIN
METİN AYDIN
GERİLİM FİLMİ!
Serkan Arslan
Serkan Arslan
SAĞLIKLI OLMAK İÇİN ÖNERİLER
Arif AĞIRBAŞ
Arif AĞIRBAŞ
Şah-ı Nakşibend Hz. İsmini Nereden Aldı
Tolga Bahadır Şimşek
Tolga Bahadır Şimşek
DÖNEM SONU ENVANTERİ
ÖZDEN SUVAT
ÖZDEN SUVAT
DOĞUGÜCÜ GENÇLİK´TEN TAKİBE DEVAM
Mehmet YURDAKUL
Mehmet YURDAKUL
DÜNYA MERHAMET HİSLERİNE KEZZAP DÖKÜLMÜŞ VİCDAN FUKARALARINA STOP DEDİ
Cihat Sevinç
Cihat Sevinç
PERDENİN ARKASINDA NE VAR
Emre Türk
Emre Türk
Gül Bahçesine Giren Gül Kokar
Yasemin Bağoğlu
Yasemin Bağoğlu
MEDYA VE ALGI YÖNETİMİ
Enes Kara
Enes Kara
SOSYAL MEDYA VE NAZAR DEĞMESİ
Latif Sobot
Latif Sobot
KÂBE´DE Kİ GENÇLER BİZİZ
Ferit AYBAR
Ferit AYBAR
BERABER YÜRÜDÜK BİZ BU YOLLARDA ...
Şevket BOYRAT
Şevket BOYRAT
HAYRA KOŞMA VE HAYIRDA YARIŞMAK
Orhan Atan
Orhan Atan
İNEGÖLSPOR EVİNDE LİDER MENEMEN´İ SARSTI
Sadullah Organ
Sadullah Organ
BEKLENMEYEN FUTBOL VE SKOR
Oya BİÇİCİ
Oya BİÇİCİ
HAFIZAMIZ OLMASAYDI…..
Ziya Polat
Ziya Polat
KAPİTALİZM´İN ÜVEY EVLADI ZORUNLU SİGORTA
Ergün ÇAĞLAR
Ergün ÇAĞLAR
BİR REFERANDUM´DAN KISA ÖZET
Dursun Öztürkoğlu
Dursun Öztürkoğlu
MEDENİYETLER ÇATIŞMASI
 Bülent Levent
Bülent Levent
ÜNİVERSİTELİLERİN İŞ BULAMAMA, İŞVERENLERİN PERSONEL BULAMAMA KAYGISI
bekir hamlakay
bekir hamlakay
Doğaseverlerin ‘Kar’ Keyfi
DOLAR
3.7845
EURO
4.6641
Bursa Hava Durumu
Bugün
Fırtına
13°
Perşembe
Fırtına
12°
Cuma
Fırtına
14°
Cumartesi
Fırtına
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Bursa için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:32 08:17 13:16 15:39 17:58 19:30