Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
‘BURSA´DA YAZ´ ÖDÜLLENDİRDİ
‘BURSA´DA YAZ´ ÖDÜLLENDİRDİ
Bursa Büyükşehir Belediyesi´nin Bursa Fotoğraf Sanatı Derneği (BUFSAD) işbirliği ile gerçekleştirdiği ‘Bursa´da Zaman Ulusal Fotoğraf Yarışması´nın ‘Yaz´ kategorisi ödülleri sahiplerini buldu.
SABAHAT ASLAN´DAN HUZUREVİ SAKİNLERİNE ÖZEL KONSER
SABAHAT ASLAN´DAN HUZUREVİ SAKİNLERİNE ÖZEL KONSER
TRT sanatçısı Sabahat Aslan, İnegöl Belediyesi Fatma Göztepe Huzurevi´nde huzurevi sakinlerine özel konser verdi. Ünlü sanatçı ile gece boyu eğlenen huzurevi sakinlerinin coşkusu dikkat çekti.
İNEGÖL´ÜN FETHİ KUTLANACAK
İNEGÖL´ÜN FETHİ KUTLANACAK
İnegöl Manav, Yörük, Muhacir Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği, İnegöl´ün Osmanlı Devleti tarafından Fethi´nin 718. yıldönümü kutlamalarına hazırlanıyor.
ENSTRÜMAN KURSU KAYITLARI BAŞLADI
ENSTRÜMAN KURSU KAYITLARI BAŞLADI
İnegöl Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde düzenlenen enstrüman ve sanat eğitimlerinin kayıt başvuruları 5 Eylül Salı günü itibariyle başladı. Kayıtlar 29 Eylül´e kadar devam edecek.
İNEGÖL´DE KURTULUŞ COŞKUSU
İNEGÖL´DE KURTULUŞ COŞKUSU
İnegöl´ün düşman işgalinden kurtuluşunun 95´inci yılı kapsamında düzenlenen etkinliklerde, tüm şehir kurtuluş coşkusunu yaşadı. Belediye önünden Atatürk Anıtına kadar yapılan kortej yürüyüşüne Mehter ve Kılıç Kalkan ekipleri de eşlik etti.
KURTULUŞUMUZUN 95´İNCİ YILI KUTLU OLSUN
KURTULUŞUMUZUN 95´İNCİ YILI KUTLU OLSUN
İnegöl, bugün düşman işgalinden kurtuluşunun 95´inci yıldönümünü kutlayacak. Kurtuluş şenliklerine ilişkin açıklama yapan Belediye Başkanı Alinur Aktaş, ilçe halkını, sivil toplum örgütlerini, siyasi partileri, dernek, kurum ve kuruluşları şenliklere davet ederken, tüm ev ve iş yerlerinin de bayraklarla donatması için çağrıda bulundu.
KAZANLAR KAYNIYOR
KAZANLAR KAYNIYOR
Sonbahar serinliğinin hissedilmesiyle yüzyıllardır, kadınların bir araya gelerek "imece" usulüyle yaptığı yufka, salça, erişte, tarhana, pekmez, turşu gibi kışlık yiyeceklerin hazırlanmasına başlandı. Salça ve pekmez kazanlarının yakıldığı, domates, biber ve patlıcan gibi çeşitli sebzelerin kurutulduğu İnegöl´de yaşanan kışlık telaşı renkli görüntülere sahne oluyor.
OKUL BAHÇESİNDE KONSER
OKUL BAHÇESİNDE KONSER
İnegöl Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesinde 2016/2017 eğitim öğretim yılında İnegöl Sahnedarlar Derneği ile işbirliğinde Deydinler mahallesinde okul binasında toplam 232 saatlik üç aylık süreyle açılan Ses Eğitimi Kursuna katılan ve çoğunluğunu Deydinler mahallesi sakinlerinden oluşan kursiyerlerin oluşturduğu koro okul bahçesinde muhteşem bir konser verdi.
ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ YARARINA KONSER
ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ YARARINA KONSER
Limak İskenderun Uluslararası Liman İşletmeciliği A.Ş. (LimakPort) ve Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. (UEDAŞ) çalışanlarının oluşturduğu Türk Halk Müziği Korosu, İskenderun Engelliler Spor Kulübü yararına konser verdi. LimakPort´un yanı sıra UEDAŞ ve Veralog Lojistiğin ana sponsorluğunda, İskenderun Mustafa Yazıcı Devlet Konservatuarı´nda gerçekleştirilen konsere Gülay konuk sanatçı olarak katıldı.
MOBİL EĞİTİMDE SERTİFİKA HEYECANI
MOBİL EĞİTİMDE SERTİFİKA HEYECANI
Büyükşehir Belediyesi tarafından Bursa´nın farklı mahallelerinde tam donanımlı otobüslerle özellikle ev hanımlarına yönelik olarak düzenlenen ücretsiz Bursa Mobil Eğitim Projesi (BUMEP) ile 2 bin 100 kursiyere, Bursa Engelsiz Mobil Eğitim Projesi (BENMEP) kapsamında ise 300 kursiyere katılım belgeleri törenle verildi.
Festivalin Finalini Mustafa Keser Yaptı
Festivalin Finalini Mustafa Keser Yaptı
İnegöl Belediyesi´nin 30. Uluslararası Kültür Sanat Festivalinin finali, önceki akşam düzenlenen Mustafa Keser konseri ile yapıldı.
DEV PROJE BAŞLIYOR
DEV PROJE BAŞLIYOR
İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, İnegöl´ün vizyonu olan Meydan ve Belediye Hizmet Binası çalışmasının başladığını müjdeledi. Proje ile alakalı bazılarının şahsına yönelik dedikodu yaptığını, o kişileri kamuoyuna havale ettiğini aktaran Aktaş, 49 Milyon liraya ihale edildiğini, 2018 yılı Ekim ayı sonunda hizmete açılacağını aktardı.
Dev proje başlıyor
Dev proje başlıyor
..,.,
İNEGÖLLÜLER VEDAT BİLİR´LE COŞTU
İNEGÖLLÜLER VEDAT BİLİR´LE COŞTU
Uluslararası Kültür Sanat Festivali kapsamında Açık Hava Gösteri Merkezi´nde (AGM) İnegöllülerle buluşan pop sanatçısı Vedat Bilir, hayranlarına coşkulu bir gece yaşattı. Festival kapsamında devam eden çadır etkinliklerinde de eğlenceler sürdü.
‘ALTIN MOBİLYA´ MAKEDONYA´YA GİTTİ
‘ALTIN MOBİLYA´ MAKEDONYA´YA GİTTİ
İnegöl Belediyesi tarafından düzenlenen “30´uncu Uluslararası Kültür Sanat Festivali” kapsamında bu yıl 5´incisi düzenlenen “Altın Mobilya Halk Dansları Yarışması” nefesleri kesti. Büyük bir heyecan ve coşkuyla gerçekleştirilen yarışmada tüm ekipler birbirinden güzel şovlarını sundu. Jüri değerlendirmesi sonucunda “Altın Mobilya”nın sahibi Makedonya olurken, Adige ikinci, Kırgızistan üçüncü oldu, Kosova ise mansiyon ödülüne layık görüldü.
RÜSTEM AVCI HEMŞERİLERİYLE BULUŞTU
RÜSTEM AVCI HEMŞERİLERİYLE BULUŞTU
Uluslararası Kültür Sanat Festivali kapsamında Yeniceköy AGM´de düzenlenen programda, İnegöllü TRT sanatçısı Rüstem Avcı hemşerileriyle buluştu. Balkan müzikleriyle Yenicelileri coşturan Avcı´nın yanı sıra festival için yurt dışından gelen ekiplerin gösterileri de geceye renk kattı.
MİLLİ İRADE TEŞEKKÜRÜ
MİLLİ İRADE TEŞEKKÜRÜ
Bursa, 15 Temmuz´un yıldönümünde yine meydanlardaydı. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, milli iradeye ve demokrasiye karşı yapılan hain saldırıya direnişin yıldönümünde meydanları dolduran Bursalılara teşekkür etti.
FESTİVAL COŞKUSU BAŞLIYOR
FESTİVAL COŞKUSU BAŞLIYOR
Mobilyası, Köftesi ve Oylat Kaplıcaları gibi özellikleri ile öne çıkan İnegöl´de, Belediye tarafından düzenlenen ve bu yıl 30´ncusu gerçekleştirilecek olan Uluslararası Kültür Sanat Festivali başlıyor. Cuma günü başlayacak olan festival kapsamında, 15 Temmuz hain darbe girişimini yıldönümü nedeniyle Şehitlerde anılacak.
FESTİVAL COŞKUSU İNEGÖL´DE
FESTİVAL COŞKUSU İNEGÖL´DE
Bursa Büyükşehir Belediyesi adına Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) tarafından bu yıl 56´ncısı düzenlenen ve Türkiye´nin en uzun soluklu kültürel etkinliği olma özelliği taşıyan ‘Uluslararası Bursa Festivali´ başladı. Festival kapsamında Filipinler, Gürcistan ve Kıbrıs´tan gelen folklor ekipleri İnegöl´de Anıt önünde gösteri yaptı.
İNEGÖL AVM 6. YILINI KUTLUYOR
İNEGÖL AVM 6. YILINI KUTLUYOR
Fiba Holding´den aldığı güç ile faaliyetlerini sürdüren Fiba Commercial Properties´in son yatırımı İnegöl AVM, altıncı yaşını renkli etkinliklerle kutlamaya hazırlanıyor. İnegöl AVM, 8-9 Temmuz 2017 tarihlerinde düzenleyeceği altıncı yıl etkinlikleri kapsamında ziyaretçilerini, klasik otomobil sergisi, Türk sinema tarihinin unutulmaz sanatçılarının canlandırıldığı canlı heykel sergisi ve Türk müziğine damgasını vurmuş hit parçalarını seslendiren Retrobüs Grubu konseri ile buluşturacak. Ayrıca düzenlediği “İnegöl AVM 6. Yaşında Uçuruyor Kampanyası” kapsamında tam 60 kişiye uçak bileti hediye edecek.
KARDEŞ ŞEHİR DONJİ VAKUF´TA 507. AYVAZ DEDE ŞENLİKLERİ
KARDEŞ ŞEHİR DONJİ VAKUF´TA 507. AYVAZ DEDE ŞENLİKLERİ
Boşnakların İslam´ı kabul etmesinin en önemli simgelerinden Akhisarlı Ayvaz Dede anısına 507 yıldır düzenlenen şenlikler kapsamında, ülkenin çeşitli şehirlerinden gelerek Karaula kasabasından Prusac´a hareket eden atlı birlikler, Donji Vakuf şehrinde yüzlerce kişi tarafından coşkuyla karşılandı.
BİLDİM EĞİTİM KURUMLARINDA YAZ OKULU BAŞLIYOR
BİLDİM EĞİTİM KURUMLARINDA YAZ OKULU BAŞLIYOR
Bildim Özel Öğretim Kurumlarında gerçekleşecek yaz okulunda öğrenciler Sanat, Spor, Yabancı Dil, Matematik, seçmeli Kur´an-ı Kerim ve bilim alanlarında gerçekleştirilen aktivitelere katılacak.
İSKO AİLESİ GELENEKSEL İFTARDA BULUŞTU
İSKO AİLESİ GELENEKSEL İFTARDA BULUŞTU
SANKO Holding bünyesindeki, İnegöl Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren İSKO Tekstil İşletmeleri A.Ş. firması ile Martelli (İnegöl Yıkama ve Boyama) A.Ş. firması çalışanları, her Ramazan ayında düzenlenerek geleneksel hale getirilen İftar Yemeklerinin 29´ncusunda bir araya geldi. 4 gün süren iftar programlarında İSKO ve Martelli çalışanı 4 bin 500 kişiye iftar verildi.
UEDAŞ´TAN KIZILAY YARARINA KONSER
UEDAŞ´TAN KIZILAY YARARINA KONSER
Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. (UEDAŞ) çalışanlarının oluşturduğu Türk Halk Müziği Korosu etkinliği Merinos Atatürk Kültür Merkezi´nde LİMAK Enerji CEO´su İsmail Ergüneş ve Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Muhsin Özlükurt´un katılımıyla gerçekleşti. Etkinliğe "Ben Yoruldum Hayat” şarkısıyla ses getiren sanatçı Mümin Sarıkaya konuk sanatçı olarak katıldı. Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş.´nin yanı sıra, Limak Holding, Elmak Enerji, Kartel Metal ve Astor Transformatör´ün sponsorluğunda gerçekleştirilen konserden elde edilen tüm sponsorluk geliri ve desteği Türk Kızılay´a bağışlandı
İZED´DEN 2 BİN KİŞİLİK PİLAV
İZED´DEN 2 BİN KİŞİLİK PİLAV
İnegöl Zihinsel Engelliler Derneği (İZED) yönetimi tarafından geleneksel hale getirilen pilav ikramlarının biri daha dün gerçekleştirildi.
İzed´den Hayır Pilavı
İzed´den Hayır Pilavı
..,.,
ÖZEL İNEGÖL ORTAOKULUNDA YILSONU GECESİ
ÖZEL İNEGÖL ORTAOKULUNDA YILSONU GECESİ
Özel İnegöl Ortaokulu´nun Yılsonu Gecesi İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) toplantı salonunda gerçekleştirildi. Okul Müdürü Ahmet Yıldız, bilginin giderek daha büyük bir güç haline geldiğini söyledi.
FATİH´İN GEMİSİ BİR KEZ DAHA KARADAN YÜRÜDÜ
FATİH´İN GEMİSİ BİR KEZ DAHA KARADAN YÜRÜDÜ
İstanbul´un fethinin 564´ncü yılı kutlamaları kapsamında yapılan Fatih Sultan Mehmet´in Gemisi İnegöl´ün caddelerinde karadan yürütüldü. Tarihin canlandırıldığı etkinlikte 10 metre uzunluğunda, yelkenleri ile birlikte 8 metre yüksekliğindeki ve 6 ton ağırlığındaki gemi İnegöllüler tarafından halatlar yardımı ile 2 kilometre boyunca yürütüldü.
KOROLAR BİRLİĞİNDEN MUHTEŞEM KONSER
KOROLAR BİRLİĞİNDEN MUHTEŞEM KONSER
19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle İnegöl Belediyesi tüm koroları ve halk dansları ekibi özel bir gösteriye imza atarken, programda konuşan Belediye Başkanı Alinur Aktaş, “Biz hep beraber güzeliz. Tek başına hiçbir şey ifade etmeyiz. Hepimiz birbirimizi tamamlayan unsurlarız.
İnegöl´de Fetih Şöleni
İnegöl´de Fetih Şöleni
..,.,
KURTALAN EKSPRES´TEN MUHTEŞEM KONSER
KURTALAN EKSPRES´TEN MUHTEŞEM KONSER
Cem Karaca ve Barış Manço´nun eski grubu olan Rock gruplarından Kurtalan Ekspres, İnegöl´de muhteşem bir konser verdi.
Gençler Coştu
Gençler Coştu
..,.,
19 MAYIS ÖZEL GÖSTERİSİNE DAVET
19 MAYIS ÖZEL GÖSTERİSİNE DAVET
İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, 19 Mayıs Atatürk´ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Cuma akşamı saat 20.30´da Heykel önünde gerçekleştirilecek olan İnegöl Belediyesi Tüm Korolar ve Halk Dansları Gösterisine tüm ilçe halkını davet etti.
İNESMEK´TEN MUHTEŞEM FİNAL
İNESMEK´TEN MUHTEŞEM FİNAL
İnegöl Belediyesi Sanat ve Meslek Edindirme Kursları (İNESMEK), 2016-2017 eğitim öğretim sezonu yılsonu geleneksel el sanatları sergisi ve sertifika töreni gerçekleştirildi. Eski kültür sarayı alanında kurulan çadırda kursiyerlerin dönem boyu yaptıkları el emekleri izlenime sunulurken, aynı törende kursiyerlere belgeleri takdim edildi.
30. KÜLTÜR SANAT FESTİVALİNİN HAZIRLIKLARI BAŞLADI
30. KÜLTÜR SANAT FESTİVALİNİN HAZIRLIKLARI BAŞLADI
İnegöl Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl 30´uncusu gerçekleştirilecek olan Uluslararası Kültür Sanat Festivali için ilk hazırlıklar derneklerle yapılan toplantıyla başladı.
İNEGÖL BAHARI HIDRELLEZ ATEŞİYLE KARŞILADI
İNEGÖL BAHARI HIDRELLEZ ATEŞİYLE KARŞILADI
İnegöl Belediyesi tarafından düzenlenen 11. Hıdrellez Şenliği renkli görüntülere sahne oldu. Baharı Kültür Parkta gerçekleştirilen etkinliklerle karşılayan İnegöllüler, gün boyu süren etkinliklerle yaza merhaba dedi.
YUNUS EMRE HAFTASINA ÖZEL KONSER
YUNUS EMRE HAFTASINA ÖZEL KONSER
İnegöl Belediyesi Mayıs ayı kültür sanat etkinlikleri kapsamında Erkekler Tasavvuf Topluluğu, Müze Konferans Salonu´nda bir konser verdi. Yunus Emre Haftası dolayısıyla düzenlenen konserde koro Yunus Emre´nin güftelerinden oluşan bir repertuar sundu.
ÜNİVERSİTELİLER BAHAR ŞENLİĞİNDE COŞTU
ÜNİVERSİTELİLER BAHAR ŞENLİĞİNDE COŞTU
Uludağ Üniversitesi İnegöl Yerleşkesinde eğitim gören Yüksekokul ve İşletme Fakültesi öğrencileri 1. Geleneksel Bahar Şenliğinde doyasıya eğlendiler.
HIDRELLEZ ATEŞİ KÜLTÜR PARKTA YANACAK
HIDRELLEZ ATEŞİ KÜLTÜR PARKTA YANACAK
İnegöl Belediyesi, 11. Hıdrellez Şenliklerini kutlamaya hazırlanıyor. 5 Mayıs Cuma günü Kültür Parkta yapılacak etkinliklerde 7´den 70´e tüm vatandaşları kapsayan programlarla birlikte hıdrellez ateşi de park içerisinde kameriyeler bölgesinde yakılacak.
Öğrenciler Bahar şenliğinde coştu
Öğrenciler Bahar şenliğinde coştu
..,.,
KAHRAMANLAR TÜRKÜLERİYLE ANILDI
KAHRAMANLAR TÜRKÜLERİYLE ANILDI
İnegöl Belediyesi´nin Nisan ayı kültür sanat etkinlikleri kapsamında düzenlenen Türk Halk Müziği Gençlik Korosu “Destanlaşmış Kahramanlık Türküleri” konseri, İnegöllüleri türkülerle tarihte yolculuğa çıkardı.
EDEBİYAT DÜNYASI ‘DARBELERİ´ KONUŞUYOR
EDEBİYAT DÜNYASI ‘DARBELERİ´ KONUŞUYOR
Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen ‘Bursa Edebiyat Günleri´nin 16.´sı, ´27 Mayıs´tan 15 Temmuz´a Darbe Edebiyatı´ temasıyla düzenleniyor. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, büyük Türk Milleti´nin 15 Temmuz´da son noktayı koyup darbeleri tarihe gömdüğünü söyledi.
ALTIN NESİL´DE 23 NİSAN COŞKUSU
ALTIN NESİL´DE 23 NİSAN COŞKUSU
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Özel Altın Nesil Okullarında coşkulu bir şekilde kutlandı. 4. sınıfların hazırladığı programda tüm sınıf kademelerinden öğrenciler görev alarak hazırlanan programı renklendirdi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programa çok sayıda öğrenci velisi de katılarak öğrencilerinin coşkularına ortak oldu.
ÇOCUKLARDAN MUHTEŞEM KONSER
ÇOCUKLARDAN MUHTEŞEM KONSER
İnegöl Belediyesi Türk Sanat Müziği Çocuk Korosu tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına özel konser düzenlendi. Minikler sergiledikleri performansla konseri izlemeye gelenlere muhteşem bir gece yaşattılar.
“KUTLU DOĞUMA” ÖZEL KONSER
“KUTLU DOĞUMA” ÖZEL KONSER
İnegöl Belediyesi´nin Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında İlçe Müftülüğü işbirliğinde düzenlediği ‘Kadınlar Tasavvuf Müziği Konseri´ Mobilya Müzesi konferans salonunda gerçekleştirildi.
23 NİSAN´A ÖZEL KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ BAŞLIYOR
23 NİSAN´A ÖZEL KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ BAŞLIYOR
İnegöl Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına özel olarak hazırladığı programlar ile İnegöllü çocukların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
23 NİSAN´A ÖZEL KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ BAŞLIYOR
23 NİSAN´A ÖZEL KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ BAŞLIYOR
İnegöl Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına özel olarak hazırladığı programlar ile İnegöllü çocukların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
GÜVEN İNANÇLA BAŞLAR
GÜVEN İNANÇLA BAŞLAR
Bu sene “Hz. Peygamber ve Güven Toplumu” teması ile İnegöl Müftülüğünce kutlanacak olan Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri Sani Konukoğlu cami yanındaki alanda düzenlenen program ile başladı.
Kutlu Doğum etkinlikleri başladı
Kutlu Doğum etkinlikleri başladı
..,.,
LERİ TİCARET DUNLOP LASTİK BAYİ HİZMETTE
LERİ TİCARET DUNLOP LASTİK BAYİ HİZMETTE
Dünyada ilk havalı lastikli tekerleği üreten ve önemli markalardan birisi olan Dunlop marka lastiklerin satışını yapacak olan İleri Ticaret, Metal Sanayi 2. Sokak numara 1 adresinde düzenlenen törenle hizmete açıldı.
Serdar Nalcı
Serdar Nalcı
Ağız Kokusuna Karşı Çözümler
Uğur Bayram
Uğur Bayram
SEÇİM ÇALIŞMALARI DEĞİŞSİN
Turhan Şahin
Turhan Şahin
ÇANAKKALE SAVAŞINDA İKİ İNEGÖL´LÜ
CİHAT DÜNDAR
CİHAT DÜNDAR
YANLIŞ BİLEN EĞİTİMCİLER
Melike Çalışkan
Melike Çalışkan
OKULA ADAPTASYONU HIZLANDIRMAK MÜMKÜN
İBRAHİM ÇOBAN
İBRAHİM ÇOBAN
Yeni Fuar Merkezi heyecanı
NİDA ALTUN
NİDA ALTUN
ERKEKLERE
MAHMUT ÇİL
MAHMUT ÇİL
BAŞDÖNDÜREN GÜNDEM
 NURİ TULUM
NURİ TULUM
Dr. EMİN ACAR BEYE TÜRBE
CEM HIZLI
CEM HIZLI
Grip iseniz bol sıvı tüketin
CUMA ALİ YÜREKLİ
CUMA ALİ YÜREKLİ
ŞEFAAT...
Yaşar Yılmaz
Yaşar Yılmaz
KÖY ENSTİTÜLERİ VE EĞİTİM
Mehmet Yurdakul
Mehmet Yurdakul
ÇOCUK EDEBİYATI YAZARI GÜLTEN DAYIOĞLU İLE “FADİŞ” ÜZERİNE BİR SÖYLEŞİ
Yusuf Kızıl
Yusuf Kızıl
HASTA OLMAYA GÖR
Dr. Ömer Faruk Atan
Dr. Ömer Faruk Atan
MİRAÇLA GELEN HEDİYE, NAMAZ
Uzm. Psikolog Gülizar Şehitoğlu
Uzm. Psikolog Gülizar Şehitoğlu
AİLE İÇİ İLETİŞİMDE KİLİT NOKTALAR
Zeynep Nisa KAŞKIR
Zeynep Nisa KAŞKIR
Gecikmiş Hoşgörü Sahipleri
İsmail YILDIRIM
İsmail YILDIRIM
MEHMET AKİF ERSOY MİLLİ-MANEVİ DEĞERLERİMİZDEN BİRİDİR
Yavuz Selim Bayraktar
Yavuz Selim Bayraktar
GENÇLİĞİN MECLİSİ SOSYAL MEDYA!
Vedat Baykay
Vedat Baykay
BALTALI HANO GERÇEK Mİ!?
F.Zeynep EROL
F.Zeynep EROL
İYİ GÜN İÇİN DE DOST LAZIM
Erhan BİLİCAN
Erhan BİLİCAN
HASTANELERDE SEZARYEN ÇILGINLIĞI
ORHAN GÜNEŞ
ORHAN GÜNEŞ
DELİKANLI ŞEMPANZE ROMEO
METİN AYDIN
METİN AYDIN
GAZOZUNA!...
Serkan Arslan
Serkan Arslan
SAĞLIKLI OLMAK İÇİN ÖNERİLER
Arif AĞIRBAŞ
Arif AĞIRBAŞ
Yeni Neslin Çanakkale Savaşı Hakkında Bilmesi Gerekenler
Tolga Bahadır Şimşek
Tolga Bahadır Şimşek
DÖNEM SONU ENVANTERİ
ÖZDEN SUVAT
ÖZDEN SUVAT
İNEGÖLSPOR DOLUDİZGİN
Mehmet YURDAKUL
Mehmet YURDAKUL
YAZAR ADEM ÖZBAY İLE ‘YAZARLIK´ SÖYLEŞİ
Cihat Sevinç
Cihat Sevinç
PERDENİN ARKASINDA NE VAR
Emre Türk
Emre Türk
Gül Bahçesine Giren Gül Kokar
Yasemin Bağoğlu
Yasemin Bağoğlu
MEDYA VE ALGI YÖNETİMİ
Enes Kara
Enes Kara
SOSYAL MEDYA VE NAZAR DEĞMESİ
Latif Sobot
Latif Sobot
KÂBE´DE Kİ GENÇLER BİZİZ
Ferit AYBAR
Ferit AYBAR
BERABER YÜRÜDÜK BİZ BU YOLLARDA ...
Şevket BOYRAT
Şevket BOYRAT
İLGİSİZLİK SEVGİ VE DOSTLUKLARI YOK EDER
Orhan Atan
Orhan Atan
PLAY-OF İDDİASI KALMAYAN İNEGÖLSPOR EVİNDE LİDERE KOLAY KAYBETTİ
Sadullah Organ
Sadullah Organ
GEÇ GELEN GÜZEL GALİBİYET
Oya BİÇİCİ
Oya BİÇİCİ
HAFIZAMIZ OLMASAYDI…..
Ziya Polat
Ziya Polat
KAPİTALİZM´İN ÜVEY EVLADI ZORUNLU SİGORTA
Ergün ÇAĞLAR
Ergün ÇAĞLAR
BİR REFERANDUM´DAN KISA ÖZET
Dursun Öztürkoğlu
Dursun Öztürkoğlu
MEDENİYETLER ÇATIŞMASI
 Bülent Levent
Bülent Levent
ÜNİVERSİTELİLERİN İŞ BULAMAMA, İŞVERENLERİN PERSONEL BULAMAMA KAYGISI
bekir hamlakay
bekir hamlakay
Doğaseverlerin ‘Kar’ Keyfi
DOLAR
4.0758
EURO
4.9720
Bursa Hava Durumu
Bugün
Güneşli
30°
11°
Cuma
Bulutlu
28°
13°
Cumartesi
Parçalı bulutlu
25°
14°
Pazar
Fırtına
27°
12°
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Bursa için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:32 08:17 13:16 15:39 17:58 19:30