Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
YAŞASIN LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR
YAŞASIN LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR
Minik Ayaklar Anaokulu yine bir farkındalık çalışmasına imza attı
Başkan metroda
Başkan metroda
..,,.,,.
SÜT ÜRETİMİ TEHLİKEDE
SÜT ÜRETİMİ TEHLİKEDE
Ramazan ayından itibaren Türkiye´de süt ürünlerine 6-7 kere zam gelmesine karşın üreticiye bu zamların yansıtılmadığını ifade eden İnegöl Süt Üreticileri Birliği Başkanı Şaban Çetizli, “Eğer bu zamlar üreticiye yansımazsa 2 aya varmaz Aralık ayı sonunda süt tozu ithal ederiz. Yine döneriz eskiye” dedi.
KREDİ KARTI NUMARALARINI VERMEYİN
KREDİ KARTI NUMARALARINI VERMEYİN
İnegöl Tüketiciyi Koruma Derneği (TÜKODER) Başkanı Şükrü Sütcü yaptığı açıklamada, tüketicileri internetten yaptıkları alışverişlerde dikkatli olmaları konusunda uyarılarda bulundu.
ÖĞRETMENLER İTİBARSIZLAŞTIRILDI
ÖĞRETMENLER İTİBARSIZLAŞTIRILDI
Öğretmenlere, öğrenciler ve veliler tarafından not verilmesi uygulamasını değerlendiren Eğitim Bir-Sen İnegöl İlçe Başkanı Sinan Aktaş, "Bu uygulama öğretmenlerimizi şamar oğlanı haline getirecektir" dedi.
ÇOCUKLAR GÜVENLİ BİR DÜNYAYI HAK EDİYOR
ÇOCUKLAR GÜVENLİ BİR DÜNYAYI HAK EDİYOR
Göçten en çok çocukların etkilendiğini belirten UNICEF İletişim Uzmanı Tülay Güler, çocukların hiç kimsenin küçüğü değil, bir birey olduğuna vurgu yaparak, “Yaradılış gereği sadece bağımlı olarak dünyaya gelir. İhtiyaçlarının karşılanarak güvenli bir ortamda büyümesi gerekir. Çocuklar her zaman istismara, sömürüye, kötü niyete karşı daha savunmasızdır. Onları korumamız gerekir. Çocuklar güvenli bir dünyayı hak ediyor” dedi.
7 KİŞİYE MEZAR OLAN OTOBÜSÜN ŞOFÖRÜNE 10 YIL HAPİS
7 KİŞİYE MEZAR OLAN OTOBÜSÜN ŞOFÖRÜNE 10 YIL HAPİS
Bursa´dan Ankara´ya giden Türk Metal Sendikası üyesi kadın işçilerin içerisinde bulunduğu otobüsün devrilmesi sonucu 7 kadın işçinin ölümüne, 39´unun da yaralanmasına neden olan otobüs şoförü hakkında karar çıktı. İnegöl Ağır Ceza Mahkemesinde yargılanan 55 yaşındaki şoför Mehmet Tüzün´e “Taksirle birden fazla kişinin ölümüne sebebiyet vermek” suçundan 10 yıl hapis cezası verildi. Mehmet Tüzün´ün yürüme yetisini kazanamaması ve yaşlı olması nedeniyle tahliyesine karar verildi.
MARKETLERDE ET SATIŞINA BOYKOT
MARKETLERDE ET SATIŞINA BOYKOT
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından açıklanan formüle göre, Et ve Süt Kurumu (ESK) tarafından büyük market zincirlerine kurulacak reyonlarda halka ucuz et satışına başlanmasına tepki gösteren Türkiye Kırmızı Et Üreticileri Birliği Muhasip üyesi Şaban Çetizli, “Bakanlığımızı boykot ediyorum ve bu hafta sonu itibariyle dükkanımı kapatıyorum” dedi.
‘SREBRENİCA ANNELERİ´NE MORAL
‘SREBRENİCA ANNELERİ´NE MORAL
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Srebrenica Şehit Anneleri Derneği üyesi annelere moral verdi, Bursa ve Türkiye´nin Bosna Hersek´in yanında olduğunu ifade etti.
GENÇLER SİYASETTE DAHA FAZLA YER ALMALI
GENÇLER SİYASETTE DAHA FAZLA YER ALMALI
Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, AK Parti Bursa il gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri ve ilçe başkanlarıyla bir araya geldi. AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman ve Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Melih Ecertaş´ın da katıldığı toplantıda tecrübelerini gençlerle paylaşan Başkan Aktaş, “Tek hedefimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan´ın kutlu davasına katkıda bulunmak ve Bursa´yı layık olduğu yerlere taşımaktır” dedi.
 “NEŞELİ HAYVANLAR” İNEGÖLLÜ ÇOCUKLARLA BULUŞTU
“NEŞELİ HAYVANLAR” İNEGÖLLÜ ÇOCUKLARLA BULUŞTU
İnegöl Belediyesi, Kültür Sanat etkinlikleri kapsamında bu hafta sonu “Neşeli Hayvanlar” adlı müzikali İnegöllü çocuklar ile buluşturdu.
BAŞKAN ADAYINA COŞKULU KARŞILAMA
BAŞKAN ADAYINA COŞKULU KARŞILAMA
Recep Altepe´nin istifasının ardından Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine seçilen Alinur Aktaş´tan boşalan İnegöl Belediye Başkanlığı için adı geçen ve temayül yoklamasında önde çıkarak Ankara´ya davet edilen iki isimden Belediye Başkan Yardımcısı Alper Taban, AK Parti´nin İnegöl Belediye Başkan adayı olarak gösterilirken, Başkan adayı Taban başkent dönüşü İnegöl´de coşkulu bir şekilde karşılandı. Taban´ın adaylığı bugün saat 15.00´de toplanacak Belediye meclisinde oylanacak.
Alper Taban´a Coşkulu Karşılama
Alper Taban´a Coşkulu Karşılama
..,.,
ÇİFTÇİLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
ÇİFTÇİLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
5 yıldır Suriyelilere yardımda bulunan Babasultan Mahallesi çiftçileri, yardıma bu yılda devam ettiler. Çiftçiler, bu yılda Öşür Zekatını Suriye´ye gönderdi. 30 ton meyve TIR´a yüklenerek kamplara gönderildi.
FESTİVAL MEMNUN ETTİ
FESTİVAL MEMNUN ETTİ
14-31 Ekim tarihleri arasında düzenledikleri Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi Mobilya Festivalini değerlendiren Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi Derneği Başkanı Bahadır Bayraktar, festivalin özellikle toptan bazda beklentilerin çok üzerinde bir memnuniyet oluşurken, perakende bazda da beklentileri karşıladığını belirtti. Bayraktar, bundan sonra mobilya festivalini MODEF fuarları eşliğinde yılda iki kez düzenlemeyi düşündüklerini söyledi.
İSTEYEN ADINI SOYADINI DEĞİŞTİREBİLECEK
İSTEYEN ADINI SOYADINI DEĞİŞTİREBİLECEK
Milletvekili Şahin, TBMM´de kabul edilen Nüfus Hizmetleri Kanunu´ndaki değişiklikleri yorumladı
İNEGÖL İÇİN BÜYÜK ŞANS
İNEGÖL İÇİN BÜYÜK ŞANS
İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş´ın Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesini değerlendiren Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) İnegöl Şube Başkanı Birol Atay, “Rahmetli Hikmet Şahin´den sonra İnegöllü Büyükşehir Belediye Başkanı olması İnegöl için büyük şans olduğunu düşünüyorum” dedi.
KÖYLÜSÜNÜ BIÇAKLAYAN ZANLI TUTUKLANDI
KÖYLÜSÜNÜ BIÇAKLAYAN ZANLI TUTUKLANDI
İnegöl´e bağlı Yeniyörük mahallesinde gençler arasında çıkan kavgada muhtarın oğlunu bıçaklayarak ağır yaralayan genç çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.
MAHKEME ARMUDU SİLAH SAYDI
MAHKEME ARMUDU SİLAH SAYDI
İnegöl-Bursa karayolu üzerindeki tezgahlarda satış yapan iki pazarcı kadın arasında müşteri paylaşımı yüzünden çıkan kavgada mahkeme armudu silah saydı.
GÖÇÜN BİR DİĞER YÜZÜ
GÖÇÜN BİR DİĞER YÜZÜ
Mülteciler hakkında verilen seminerde konuşan SGDD Genel Koordinatörü İbrahim Vurgun Kavlak, geçici koruma altındaki Suriyelilerin kitlesel olarak geldiğinin bilgisini hatırlatarak gelen mültecilerle birebir mülakat yapma şansı olmadığını dile getirdi.
HAYVAN PAZARLARINDA YAPRAK KIMILDAMIYOR
HAYVAN PAZARLARINDA YAPRAK KIMILDAMIYOR
İnegöl Ziraat Odası Başkanı Sezai Çelik yaptığı açıklamada, kırmızı ette üretici fiyatları düşerken, market fiyatlarının arttığını, besiciliğe devam etmesi için en azından hayvan başına 500-600 lira kazanması gereken üreticinin hayvan başına 495 lira zarar ettiğini belirtti.
MUHTARIN OĞLU ÖLÜMDEN DÖNDÜ
MUHTARIN OĞLU ÖLÜMDEN DÖNDÜ
İnegöl´e bağlı Yeniyörük mahallesinde gençler arasında çıkan kavgada kan aktı. Kavgada, Yeniyörük Mahallesi muhtarının oğlu bıçaklanarak ağır yaralandı.
ÖĞRETMENİ ÖRSELEYEN HER YAKLAŞIMIN KARŞISINDAYIZ
ÖĞRETMENİ ÖRSELEYEN HER YAKLAŞIMIN KARŞISINDAYIZ
Eğitim Bir-Sen İlçe Başkanı, Memur Sen İlçe Temsilcisi Sinan Aktaş yaptığı açıklamada, öğretmene değer veren, onları gayretlendiren ve yüreklendiren ödül eksenli çalışmalar yapılması gerektiğini ifade ederek, “Eğitim çalışanlarının moral ve motivasyonunu bozan, onları örseleyen her tür çalışmanın karşısında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Öğretmenlik mesleğini itibarsızlaştıracak, ayaklar altına alacak, öğretmeni örseleyecek hiçbir yaklaşıma taraf olmadık, olmayız” dedi.
YIPRANMA PAYININ TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ
YIPRANMA PAYININ TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ
Sağlık-Sen Bursa Şubesi Başkan Yardımcısı Hüseyin Aydın yaptığı açıklamada, yakın zamanda TBMM´ye gelecek olan yıpranma payı düzenlemesinin takipçisi olacaklarını belirtti.
BU ÜLKE İÇİN YENİ UMUTLAR YEŞERTECEĞİZ
BU ÜLKE İÇİN YENİ UMUTLAR YEŞERTECEĞİZ
İstifa eden Recep Altepe´nin yerine Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine getirilen Alinur Aktaş´tan boşalan İnegöl Belediyesi Başkanlığı görevi için AK Parti İnegöl İlçe Başkanlığı tarafından yapılan temayül yoklamasına katılan Genel Merkez Yerel Yönetimler Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, “Liderimize sahip çıkacağız. Bu ülke için yeni umutlar yeşerteceğiz. Temayülün hayırlı olmasını diliyorum. Durmak yok, yola devam” dedi.
İNEGÖL´E CENON BULVARI
İNEGÖL´E CENON BULVARI
Türk nüfusunun yoğun olarak yaşadığı Fransa´nın Cenon kentinin Belediye Başkanı Jean Francois ve ekibi, İnegöl Belediyesi´ni ziyaret etti. Başkan Turgay Yel´in makamında gerçekleşen ziyaret sonrası İnegöl´de Cenon adı verilen bulvar heyete gezdirildi.
KANTİNLER DENETİMDEN GEÇTİ
KANTİNLER DENETİMDEN GEÇTİ
Yıl boyunca rutin aralıklarla İnegöl´deki çeşitli meslek gruplarını denetimden geçiren İnegöl Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler, son olarak okul kantinlerini denetimden geçirdi.
TARİH DEĞİL, HATALAR TEKERRÜRDEN İBARETTİR
TARİH DEĞİL, HATALAR TEKERRÜRDEN İBARETTİR
İnegöl Aile Hayatını İyileştirme Derneği (AHİD) tarafından tarihçi-yazar Dr. Ahmet Anapalı´nın konuşmacı olarak katıldığı “Saklanan Tarih” konulu konferans düzenlendi. Tarihçi-yazar Dr. Ahmet Anapalı, “Tarih, bizlere olayların yer, zaman ve kişi üçgeninde anlatıldığı bir bilim dalıdır diye öğretildi. Bugün çocuklarımıza okutulan budur, kuru bir tarih bilgisi. Öğrendiğimiz tarih bize dünü, bugün yaşananları ve yarınımı nasıl planlamam gerektirdiğini anlatmıyorsa, batsın böyle bir tarih. Tarih tekerrürden ibaret değildir, yapılan hatalar tekerrürden ibarettir” dedi.
BURSA, ŞEHİDİNİ GÖZYAŞLARIYLA UĞURLADI
BURSA, ŞEHİDİNİ GÖZYAŞLARIYLA UĞURLADI
Hakkari´nin Şemdinli ilçesi Ortaklar bölgesinde çıkan çatışmada şehit düşen 24 yaşındaki Piyade Sözleşmeli Er Emre Karaarslan, Bursa´da son yolculuğuna uğurlandı.
ARAYI BULACAK!
ARAYI BULACAK!
İNEGÖL ADLİYESİNDE ARABULUCULUK BÜROSU AÇILDI
KİMSESİZLERE SICAK YUVA
KİMSESİZLERE SICAK YUVA
İnegöl Belediyesi, kış koşullarında sokakta yaşam mücadelesi veren vatandaşlara kucak açmaya devam ediyor. Özellikle havaların soğumasıyla birlikte donma tehlikesiyle karşı karşıya kalan kimsesizlere yardım eli uzatan İnegöl Belediyesi, KETEM binası bahçesindeki konteynırda, 7 vatandaşın yemek ve barınma gibi temel ihtiyaçları karşılayacak.
BAŞKAN SALMAN: 15 YILDIR YÖNETİMİN MERKEZİNDE ‘MİLLET´ VAR
BAŞKAN SALMAN: 15 YILDIR YÖNETİMİN MERKEZİNDE ‘MİLLET´ VAR
AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, AK Parti´nin iktidara geldiği 3 Kasım 2002 seçimlerinin 15. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.
ALTIN NESİL BAŞKENT´TE
ALTIN NESİL BAŞKENT´TE
Özel Altın Nesil Anadolu Lisesi öğrencileri gelenekselleşen üniversite tanıtım ziyaretlerine devam ediyor. Her yıl 12. Sınıf öğrencilerinin üniversite ve büyükşehir hayatını tecrübe etmeleri için düzenlenen üniversite ziyaretlerinin 2017-2018 eğitim-öğretim yılı 1. etkinliğini TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi ve Ortadoğu Teknik Üniversitesi´nde gerçekleştirildi. Gezi, okul rehber öğretmeni, 12. Sınıf eğitim koçları ve bir grup branş öğretmeni liderliğinde yapıldı.
BU RAKAM GÖÇ OLAYININ BOYUTUNU ANLATMAYA YETER
BU RAKAM GÖÇ OLAYININ BOYUTUNU ANLATMAYA YETER
DAKİKADA 22 KİŞİ VATANINI ZORUNLU OLARAK TERK EDİYOR
BURSAMIZ İÇİN ORTAK AKILDA BULUŞACAĞIZ
BURSAMIZ İÇİN ORTAK AKILDA BULUŞACAĞIZ
Bursa´da Recep Altepe´nin istifasının ardından meclis üyelerinin oylarıyla başkan seçilen Alinur Aktaş, Bursa için ortak akılda buluşacaklarını belirterek, "Bursa´yı tüm dinamiklerle yöneteceğiz. Sivil toplum kuruluşları, siyasi partiler, görüş ve önerileri olan herkesle bu şehri yöneteceğiz. Benim danışmanlarımın bunlar olacağını ifade ediyorum. Her fikre açığız, kapımız herkese açık" dedi.
AKTAŞ´A COŞKULU KARŞILAMA
AKTAŞ´A COŞKULU KARŞILAMA
İnegöl bizim için sevdadır, Bursa bir aşktır
İnegöl Başkanını Seçiyor
İnegöl Başkanını Seçiyor
..,.,
İNEGÖL ADLİYESİNDE ARABULUCULUK BÜROSU AÇILDI
İNEGÖL ADLİYESİNDE ARABULUCULUK BÜROSU AÇILDI
..,.,
HESABINI VEREMEYECEĞİMİZ HİÇBİR ŞEY YOKTUR
HESABINI VEREMEYECEĞİMİZ HİÇBİR ŞEY YOKTUR
CHP lideri Kılıçdaroğlu, İnegöl´de Kanaat Önderleri, Sanayici, İş Adamları ve Muhtarlarla buluştu
EMLAKÇILAR YASASI ÇIKIYOR
EMLAKÇILAR YASASI ÇIKIYOR
Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci tarafından açıklanan Emlakçılar Yasasını değerlendiren İnegöl Emlakçılar Derneği Başkanı Zekayi Akyürek, yasanın yakın zamanda TBMM´de oylamaya sunulacağını belirtti.
KILIÇDAROĞLU´NDAN ŞEHİT AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİ
KILIÇDAROĞLU´NDAN ŞEHİT AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİ
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kanaat Önderleri, Sanayici, İş Adamları ve Muhtarlar Toplantısına katılmak üzere geldiği İnegöl´de Şehit Uzman Çavuş Hüseyin Gençer´in Kurşunlu mahallesinde yaşayan ailesini ziyaret ederek, taziyelerini sundu.
ÖĞRETMENLER FİLEDE KARŞI KARŞIYA
ÖĞRETMENLER FİLEDE KARŞI KARŞIYA
ÖĞRETMENLER FİLEDE KARŞI KARŞIYA
DOLANDIRICILARA FIRSAT VERMEYELİM
DOLANDIRICILARA FIRSAT VERMEYELİM
İnegöl Tüketici Koruma Derneği (TÜKODER) Başkanı Şükrü Sütçü yaptığı açıklamada, son günlerde telefonla dolandırıcılık olaylarının çok arttığını ifade ederek, vatandaşları daha dikkatli olmaları konusunda uyarılarda bulundu.
SURİYELİ GENÇ KAZADA YARALANDI
SURİYELİ GENÇ KAZADA YARALANDI
İnegöl-Alanyurt yolu üzeri Özdilek köprülü kavşağı mevkii yan yolda özel otomobil ile elektrikli bisikletin çarpışması sonucu meydana gelen kazada 1 kişi yaralandı.
Başkan Aktaş´a Coşkulu Karşılama
Başkan Aktaş´a Coşkulu Karşılama
..,.,
Kılıçdaroğlu inegöl´de
Kılıçdaroğlu inegöl´de
..,,.,,.
HUSUMETLİSİ TARAFINDAN BIÇAKLANDI
HUSUMETLİSİ TARAFINDAN BIÇAKLANDI
İnegöl´e bağlı Huzur mahallesinde meydana gelen olayda, bir kişi tartıştığı husumetlisi tarafından bıçaklandı.
 AKARYAKIT ZAMLARI GERİ DÖNECEKTİR
AKARYAKIT ZAMLARI GERİ DÖNECEKTİR
Türkiye Milli (TÜM) Kooperatifler Birlik Başkan Vekili Hikmet İlhan, yaşanan zamların, ülkenin kabuk değişimi esnasında alınan bir tedbir ve hazırlık olduğunu belirterek bu durumun düzelerek geri döneceğini ifade etti.
HAYATIN DEVAMLILIĞI İÇİN SU TASARRUFU
HAYATIN DEVAMLILIĞI İÇİN SU TASARRUFU
Su tasarrufunun “yaşanabilir bir dünya” adına büyük önem ifade ettiğini belirten BUSKİ Genel Müdürü İsmail Hakkı Çetinavcı, kullanılabilir su kaynaklarının dünya genelindeki yetersizliğine dikkat çekti.
HEM´DEN YEMEK AÇIKLAMASI
HEM´DEN YEMEK AÇIKLAMASI
İnegöl Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Burhanettin Özdemir, 23 Yaş Üstü Engelliler Kursu öğrencilerine yemek verilmediği şeklinde yapılan eleştirilen hakkında açıklama yaptı.
Serdar Nalcı
Serdar Nalcı
Bleaching (Diş Beyazlatma)
Erdal Bayraktar
Erdal Bayraktar
İnegöl´ün Milyar Dolarlık Hazineleri
Uğur Bayram
Uğur Bayram
BİR ELİNDE VİSKİ BARDAĞI DİĞER ELİNDE TÜRK BAYRAĞI
Turhan Şahin
Turhan Şahin
ÇANAKKALE SAVAŞINDA İKİ İNEGÖL´LÜ
CİHAT DÜNDAR
CİHAT DÜNDAR
AĞIR SUÇA SIKI CEZA-2
Melike Çalışkan
Melike Çalışkan
OKULA ADAPTASYONU HIZLANDIRMAK MÜMKÜN
İBRAHİM ÇOBAN
İBRAHİM ÇOBAN
Yeni Fuar Merkezi heyecanı
NİDA ALTUN
NİDA ALTUN
ERKEKLERE
MAHMUT ÇİL
MAHMUT ÇİL
BAŞDÖNDÜREN GÜNDEM
 NURİ TULUM
NURİ TULUM
Dr. EMİN ACAR BEYE TÜRBE
CEM HIZLI
CEM HIZLI
Grip iseniz bol sıvı tüketin
CUMA ALİ YÜREKLİ
CUMA ALİ YÜREKLİ
“İNEGÖL İL OLMALI MI?”
Vedat Baykay
Vedat Baykay
ALİNUR BAŞKAN OLDU BÜYÜK BAŞKAN
F.Zeynep EROL
F.Zeynep EROL
Değerlerimiz “Verilen Sözü Yerine Getirmek “
Erhan BİLİCAN
Erhan BİLİCAN
HASTANELERDE SEZARYEN ÇILGINLIĞI
ORHAN GÜNEŞ
ORHAN GÜNEŞ
SANAL ALEMİN GETİRDİKLERİ
METİN AYDIN
METİN AYDIN
LEJYONERLER DEĞİL, İSTEYENLER KAZANDI
Serkan Arslan
Serkan Arslan
SAĞLIKLI OLMAK İÇİN ÖNERİLER
Arif AĞIRBAŞ
Arif AĞIRBAŞ
Biz Seni Âlemlere Rahmet Olarak Gönderdik
Tolga Bahadır Şimşek
Tolga Bahadır Şimşek
DÖNEM SONU ENVANTERİ
ÖZDEN SUVAT
ÖZDEN SUVAT
DERBİ GENÇLERGÜCÜ´NÜN
Cihat Sevinç
Cihat Sevinç
PERDENİN ARKASINDA NE VAR
Emre Türk
Emre Türk
Gül Bahçesine Giren Gül Kokar
Yasemin Bağoğlu
Yasemin Bağoğlu
MEDYA VE ALGI YÖNETİMİ
Enes Kara
Enes Kara
SOSYAL MEDYA VE NAZAR DEĞMESİ
Latif Sobot
Latif Sobot
KÂBE´DE Kİ GENÇLER BİZİZ
Ferit AYBAR
Ferit AYBAR
BERABER YÜRÜDÜK BİZ BU YOLLARDA ...
Şevket BOYRAT
Şevket BOYRAT
ALLAH KALPLERİ NİÇİN MÜHÜRLER?
Orhan Atan
Orhan Atan
İNEGÖLSPOR KASTAMONU´DAN ŞEN DÖNDÜ
Sadullah Organ
Sadullah Organ
ÜÇÜNCÜ DEPLASMAN ZAFERİNE ALKIŞ
Oya BİÇİCİ
Oya BİÇİCİ
HAFIZAMIZ OLMASAYDI…..
Ziya Polat
Ziya Polat
KAPİTALİZM´İN ÜVEY EVLADI ZORUNLU SİGORTA
Ergün ÇAĞLAR
Ergün ÇAĞLAR
BİR REFERANDUM´DAN KISA ÖZET
Dursun Öztürkoğlu
Dursun Öztürkoğlu
MEDENİYETLER ÇATIŞMASI
 Bülent Levent
Bülent Levent
MAHKEMEYE GİTMEDEN ÖNCE ARABULUCUYA GİDİLECEK
bekir hamlakay
bekir hamlakay
Doğaseverlerin ‘Kar’ Keyfi
DOLAR
3.8792
EURO
4.5760
Bursa Hava Durumu
Bugün
Sağanak
12°
Pazartesi
Sağanak
-2°
Salı
Parçalı bulutlu
10°
-2°
Çarşamba
Parçalı bulutlu
11°
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Bursa için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:02 07:44 12:59 15:35 17:55 19:24