Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
ROMAN CAMİASINA MİNNETTARIZ
ROMAN CAMİASINA MİNNETTARIZ
Türkiye Roman Dernekleri Konfederasyonu Genel Başkanı Hacı Ramazan Işıldak ve beraberindeki Roman dernek başkanlarını ağırladığı ziyarette konuşan İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, “Renkli bir kişiliğe sahip olan Roman vatandaşlarımız şehrimize ve ülkemize bağlılık noktasında ciddi bir sadakat gösteriyorlar. Bu yönüyle kendilerine minnettarız” dedi.
İNEGÖL HERKESE KAPILARINI AÇIYOR
İNEGÖL HERKESE KAPILARINI AÇIYOR
İnegöl Roman Kültürünü Yaşatma Derneğinin daveti üzerine İnegöl´e gelen Türkiye Roman Dernekleri Konfederasyonu Genel Başkanı Hacı Ramazan Işıldak ve yönetim kurulu üyeleri, Kaymakam Ali Akça´yı makamında ziyaret etti. Kaymakamlık ve İnegöl Belediyesi tarafından Roman vatandaşlara yönelik yapılan sosyal çalışmalardan övgüyle söz eden Genel Başkan Işıldak, İnegöl´ün Türkiye´ye örnek olduğunu belirtti.
SOMALİLİ BAKANIN HAYRANLIĞI
SOMALİLİ BAKANIN HAYRANLIĞI
Bursa Tarım Fuarını ziyaret kapsamında ülkemize gelen Somali Tarım Bakanı Yardımcısı ve beraberindeki işadamı heyeti, Türkiye´nin önemli salça üretim merkezlerinden Kulaca Salça Tesislerine ve salçasına hayran kaldılar. Tesislerde incelemelerde bulunan Somalili işadamları, Somali´ye salça fabrikası kurmaya karar verdiler.
İNEGÖL´DE BEKİR DEVELİ RÜZGARI ESTİ
İNEGÖL´DE BEKİR DEVELİ RÜZGARI ESTİ
İnegöl Belediyesi Kültür Sanat sezonunun ilk programını Beşinci Mevsim Kültür Sanat Merkezinde, Bekir Develi´nin stand-up gösterisi ile gerçekleştirdi.
MAHALLELERE NEFES ALDIRIYORUZ
MAHALLELERE NEFES ALDIRIYORUZ
İnegöl Belediyesi tarafından Mahmudiye mahallesi Akarsu sokağa Çocuk Oyun ve Fitness alanı kazandırılıyor. Belediye Başkan Yardımcısı Adil Kansu, yapılan çalışmaları yerinde inceledi.
BİLGE KRAL SEMPOZYUMDA ANILACAK
BİLGE KRAL SEMPOZYUMDA ANILACAK
Bağımsız Bosna Hersek´in ilk Cumhurbaşkanı olan ve Bilge Kral olarak anılan Aliya İzzetbegoviç´in vefatının 14. yıldönümü nedeniyle Uluslar arası Alija Düşünce Derneği ile Bursa Büyükşehir Belediyesi işbirliğinde 20-21 Ekim Cuma ve Cumartesi günleri Merinos Kültür Merkezi Hüdavendigar Salonunda sempozyum düzenlenecek.
İNEGÖL´DE 65 BİN ARAÇ YOLLARDA
İNEGÖL´DE 65 BİN ARAÇ YOLLARDA
Birçok özelliği ile ön plana çıkan İnegöl´de nüfus yoğunluğu ile birlikte trafiğe çıkan araç sayısı da artıyor. Son yıllarda trafik probleminin ortaya çıktığı ve kaza sayılarının arttığı İnegöl´de motorlu araç sayısı 65 bin 239´a ulaştı.
İTSO ÜYELERİNDEN MAKTEK İZMİR 2017 FUARI ZİYARETİ
İTSO ÜYELERİNDEN MAKTEK İZMİR 2017 FUARI ZİYARETİ
İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO), üyelerini İzmir´de düzenlenen “Maktek İzmir 2017-Takım Tezgâhları, Metal, Sac İşleme Makineleri, Tutucular, Kesici Takımlar, Kalite Kontrol, Ölçüm Sistemleri, CAD/CAM, PLM Yazılımları ve Üretim Teknolojileri Fuarı”na götürdü.
OKULLARIN GÜVENLİĞİ MASAYA YATIRILDI
OKULLARIN GÜVENLİĞİ MASAYA YATIRILDI
İnegöl Kaymakamlığının koordinatörlüğünde, İnegöl´de eğitim öğretim gören öğrencilerin huzur ve güven içerisinde bir eğitim dönemi geçirebilmeleri amacıyla "Okul Güvenliği" toplantısı düzenlendi. İnegöl Jandarma Komutanlığı, Emniyet Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğü nezdinde yapılan çalışmalar toplatıda masaya yatırıldı.
İTSO HEYETİ´NDEN SALMAN´A ZİYARET
İTSO HEYETİ´NDEN SALMAN´A ZİYARET
İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) heyeti bir süre önce AK Parti İl Başkanı olarak atanan Ayhan Salman´ı ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu. Ziyarette iş dünyasının sorunları konuşuldu.
MODEF´TEN GÜNEY AFRİKA ÇIKARMASI
MODEF´TEN GÜNEY AFRİKA ÇIKARMASI
MODEF Fuarcılık Şirketi, yıllık 700 milyon dolarlık mobilya ithal edilen Güney Afrika´da pazar araştırması ikili iş görüşmeleri gerçekleştirdi. MODEF Başkanı Yavuz Uğurdağ, oldukça verimli geçen ziyaret sırasında ülkedeki mobilya mağazası zinciri sahipleri ve büyük ithalatçılarla görüştüklerini bildirdi.
BURSA´DAN 516 ŞEHİT
BURSA´DAN 516 ŞEHİT
Aile ve Sosyal Politikalar Bursa İl Müdürlüğü tarafından İnegöl ve Yenişehir´de ikamet eden şehit aileleri, gaziler ve gazi aileleri için Elegance Düğün Salonunda kahvaltı düzenlendi. 48 tanesi İnegöl ve Yenişehir´den olmak üzere Bursa´nın toplam 516 şehidi olduğu belirtildi.
KİMSENİN KİMSEYE DOST OLAMAYACAĞINI BİLELİM!
KİMSENİN KİMSEYE DOST OLAMAYACAĞINI BİLELİM!
Türkiye ile ABD arasında yaşanan vize sorunu hakkında açıklama yapan Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) İnegöl Şube Başkanı Birol Atay, “ABD´nin yaptığı bu tutum Türk halkının gururunu ve onurunu kırıcı bir tutumdur. O nedenle kesinlikle kabul edilemez. ABD bu hatasından en kısa zamanda dönmeli ve Türk halkından özür dilemelidir” dedi.
MOBİLYA İNDİRİM FESTİVALİ BAŞLIYOR
MOBİLYA İNDİRİM FESTİVALİ BAŞLIYOR
İnegöl Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi Derneği Başkanı Bahadır Bayraktar ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Alinur Aktaş´ı makamında ziyaret etti.
ÜNİVERSİTELİ ÖĞRENCİLER: “BİZİ SAHİPLENİN”
ÜNİVERSİTELİ ÖĞRENCİLER: “BİZİ SAHİPLENİN”
Uludağ Üniversitesi İnegöl Yerleşkesi bünyesindeki Meslek Yüksekokulu ve İşletme Fakültesinde eğitim gören öğrenciler ile İnegöl ve Kampus hayatı hakkında konuştuk. Bazı öğrenciler, kampus ortamının güzelleştirilmesi için yapılan çalışmalardan dolayı yetkililere teşekkür ederken, bazı öğrenciler de üçüncü bir göz olarak hem dert yandılar. Kampus ortamının bir nebze değişmesinin olumlu olduğunu söyleyen üniversiteliler, İnegöllülerin kendilerini sahiplenmelerini, çocukları gibi görmelerini istediler.
DOSTUM VE KARDEŞİM DEMEKLE OLMUYOR
DOSTUM VE KARDEŞİM DEMEKLE OLMUYOR
Türkiye ile ABD arasında yaşanan vize krizini değerlendiren CHP İnegöl İlçe Başkanı Necmi Demir, “ABD´nin, vatandaşlarımıza vizeleri durdurması asla kabul edilemez, şiddetle kınıyoruz” dedi.
VATANDAŞLIK İÇİN BİR ADIM DAHA
VATANDAŞLIK İÇİN BİR ADIM DAHA
Ahıskalıların vatandaşlık işlemleriyle ilgili sürecin devam ettiğini ifade eden İnegöl Ahıska Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Taş, Bursa Nüfus Vatandaşlık Müdürlüğünde yapılan toplantı sonucunda Ahıskalıların, Göç İdaresindeki tüm evrakların vatandaşlık başvurusu için kabul edildiğini belirtti.
ÜRETİCİDE, KASAPLARDA BİTİRİLMEK İSTENİYOR
ÜRETİCİDE, KASAPLARDA BİTİRİLMEK İSTENİYOR
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından Et ve Süt Kurumunun zincir marketlere et verilmesine yönelik aldığı kararın ardından lop (kemiksiz) et ithalatına da izin vermesinin üreticiyi ve kasapları bitireceğini ifade eden Türkiye Kırmızı Et Üreticileri Birliği Muhasip üyesi, İnegöl Süt Üreticileri Birliği Başkanı Şaban Çetizli, hayvancılığın her geçen gün kötüye gittiğini belirterek, “Üreticilerin, kasapların durumu kötüye gidiyor, bitirilmek isteniyor” dedi.
BAL-GÖÇ´TE KAHRAMAN GÜVEN TAZELEDİ
BAL-GÖÇ´TE KAHRAMAN GÜVEN TAZELEDİ
Balkan Göçmenleri Kültür Dayanışma Derneği İnegöl Şubesi kongresinde tek liste ile gidilen seçimde Mustafa Kahraman tekrar başkanlığa seçildi.
ASLA TAVİZ VERİLMEMELİDİR
ASLA TAVİZ VERİLMEMELİDİR
SP İlçe Başkanı Ertan Sütçü, ABD ile yaşanan son sürece ilişkin basın açıklamasında, “ABD dün akşam tabir caizse apar topar bir karar alarak “Ülkemizdeki ABD unsurlarının güvenliğine ilişkin endişeleri” sebebiyle Türkiye ile ilgili vize trafiğini durdurdu. Devletimiz ise çok kısa süre içinde aynı gerekçelerle ABD ile vize trafiğini durdurdu” dedi.
SORUNLAR ELBET ÇÖZÜLÜR
SORUNLAR ELBET ÇÖZÜLÜR
ABD ile yaşanan vize krizini değerlendiren Mobilya Sanayicileri ve İşadamları Dernekleri Federasyonu (MOSFED) Başkanı Ahmet Güleç, “Ülkeler arasında bazı sorunlar olabilir ama neticede Amerika bizim müttefikimiz, bu sorunlar çözülür” dedi.
ÖZEL ÇOCUKLARIN KUPA SEVİNCİ
ÖZEL ÇOCUKLARIN KUPA SEVİNCİ
BUSMEK İnegöl Yenice Engelsiz Yaşam Merkezi´nde eğitim alan özel çocuklar, Türkiye Voleybol Şampiyonası´nda Türkiye üçüncüsü oldu.
DEVLETİMİZ BAŞ TACI EDECEK DEĞİLDİ!
DEVLETİMİZ BAŞ TACI EDECEK DEĞİLDİ!
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İnegöl İlçe Başkanı Hayati Bedir, Türkiye ile ABD arasındaki vize sorunu ve İstanbul Başkonsolosluğunda görevli Metin Topuz´un casusluk iddiaları ile ilgili yaptığı değerlendirmede, "Devletin bilgilerini paylaşan bir görevliyi hem de terör örgütleri ile irtibatlı olduğu raporlanan bir görevliyi devletimiz baş tacı edecek, yeni görevlere getirecek değildi" dedi.
“DIŞ POLİTİKADA İTİBAR KAYBEDİYORUZ”
“DIŞ POLİTİKADA İTİBAR KAYBEDİYORUZ”
Demokrat Parti (DP) İlçe Başkanı Murat Balakuş, “Dış politikada hiç olmadığı kadar ilişkilerin dip noktasına gelmesi AK Parti yöneticilerinin basiretsizliği, tutarsızlığı ve beceriksizliğinin en somut örneğidir” dedi.
VİZE KARARI FUARI ETKİLEMEYECEK
VİZE KARARI FUARI ETKİLEMEYECEK
ABD´nin Türkiye´ye yönelik aldığı vize kararının ardından Türkiye´de Washington büyükelçiliği aracılığıyla ABD vatandaşlarının vize ve e-vize başvurularını askıya aldığını duyurdu. Bu gelişmeleri değerlendiren İnegöl Mobilya Sanayicileri Derneği (İMOS) ve MODEF Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Uğurdağ, yaşanan sıkıntının fuarı etkilemeyeceğini söyledi.
İNEGÖL´DE MODEF EXPO HEYECANI
İNEGÖL´DE MODEF EXPO HEYECANI
İnegöl´de 17-22 Ekim tarihleri arasında kapılarını açacak olan 38´nci MODEF Expo Fuarı hazırlıkları sürüyor. Fuar alanında stantlar yerlerini almaya başlarken, fuarda stant açacak olan firmalarda görücüye çıkaracağı yeni modellerine son rötuşları atıyor.
BİRİLERİ İSTİYOR DİYE ÜLKEMİZİN GÜVENLİĞİ YOK SAYILAMAZ
BİRİLERİ İSTİYOR DİYE ÜLKEMİZİN GÜVENLİĞİ YOK SAYILAMAZ
AK Parti İnegöl İlçe Başkanı Adem Demirel, “FETÖ/PDY, PKK ve DAEŞ silahlı terör örgütleri başta olmak üzere, birçok terör örgütleri ile mücadelesini sürdüren ülkemiz, özellikle ABD ve Batı´lı ülkelerin ambargosu ile engellenmeye çalışılıyor. Birileri istiyor diye ülkemizin güvenliği yok sayılamaz, terör unsurlarına göz yumulamaz” dedi.
EĞİTİM BİR-SEN´Lİ ÖĞRETMENLER KAHVALTIDA BULUŞTU
EĞİTİM BİR-SEN´Lİ ÖĞRETMENLER KAHVALTIDA BULUŞTU
İnegöl Eğitim Bir-Sen üyesi okul müdürleri, Cerrah mahallesinde hizmet veren Kosova Kolejindeki kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. Kahvaltı öncesi Özel Devrim Kosova İlkokulu Müdürü Özer Yılmaz ve Ortaokul Müdürü Erol Baştürk, İnegöl Eğitim Bir-Sen üyesi okul müdürlerine Kosova Kolejinin tanıtımının yapılmasına eşlik ettiler.
ZAFER İNANANLARINDIR
ZAFER İNANANLARINDIR
Milli görüş lideri, Türkiye Cumhuriyeti 54. dönem Başbakanı merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan´ın oğlu, Erbakan Vakfı Genel Başkanı Fatih Erbakan, “Suriye´de oluşturulacak Kürt devleti sözde bağımsız Kürdistan´a katılacak. Sonra İran Kürdistanı kurulacak. O da sözde bağımsız Kürdistan´a katılacak. Arkasında ise parçalar birleştirilip büyük sözde bağımsız İsrail Kuklası Kürdistan kurulduktan kısa bir süre sonra yutulacak ve Büyük İsrail´in vilayeti yapılacak” dedi.
ALDANMAYAN VE ALDATMAYAN BİR LİDERDİ
ALDANMAYAN VE ALDATMAYAN BİR LİDERDİ
Fatih Erbakan´dan merhum babasına:
ERBAKAN GİBİ İSİMLER KOLAY YETİŞMİYOR
ERBAKAN GİBİ İSİMLER KOLAY YETİŞMİYOR
İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Erbakan Vakfı İnegöl Temsilciğinin resmi açılışı için İnegöl´e gelen Vakfın Genel Başkanı Fatih Erbakan´ı makamında ağırladı. İnegöl´ün merhum Erbakan hoca için ayrı bir yeri olduğunu belirten Fatih Erbakan, “Tüm Milli Görüşçüler için ayrı bir yeri var İnegöl´ün. Dolayısıyla bizlerin Erbakan Vakfı mensupları olarak, Milli Görüş davasında yürüyen insanlar olarak bizim kalbimizdeki yerini vurgulamak gereklidir. İnegöl´ün bizler için manevi değeri çok büyük” dedi.
Erbakan; Erbakan Vakfına Yönelmemiz Lazım
Erbakan; Erbakan Vakfına Yönelmemiz Lazım
..,.,
BAHRİYE ÜÇOK ANILDI
BAHRİYE ÜÇOK ANILDI
Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) İnegöl Şubesi, 6 Ekim 1990´da evine gönderilen kitabın içine yerleştiren bombanın patlaması sonucu hayatını kaybeden ADD kurucularından, Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi´nin ilk kadın akademisyeni, SHP Parti Meclisi üyesi Prof. Dr. Bahriye Üçok´u andı.
DEMİRDE PİYASA NORMALE DÖNDÜ
DEMİRDE PİYASA NORMALE DÖNDÜ
İhracatın artması üzerine fiyatların biranda yükselmesi nedeniyle yaşanan demir sıkıntısı, inşaat sektörünün yavaşlamasıyla birlikte normale döndü.
ANNE VE BEBEĞE İLK DUYGUSAL DESTEK
ANNE VE BEBEĞE İLK DUYGUSAL DESTEK
Anne ve anne adayları anne sütünün önemini uzmanlarından dinledi. Özel Aritmi İnegöl Hastanesi´nde Emzirme Haftası nedeniyle anne sütünün teşvikine yönelik çeşitli etkinlikler düzenlendi. Aynı zamanda, Bebek Dostu unvanı ile hizmet veren Özel Aritmi İnegöl Hastanesi, anne sütünün teşviki ve Bebek Dostu Sağlık Kuruluşları programı kapsamında yaptığı çalışmalardan dolayı ‘Teşekkür Belgesi´yle ödüllendirildi.
HEM ÜRETİCİYİ HEM DE KASAPLARI BİTİRİR
HEM ÜRETİCİYİ HEM DE KASAPLARI BİTİRİR
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından Et ve Süt Kurumunun zincir marketlere et verilmesine yönelik aldığı kararı değerlendiren Türkiye Kırmızı Et Üreticileri Birliği Muhasip üyesi, İnegöl Süt Üreticileri Birliği Başkanı Şaban Cetizli, karar uygulanırsa hem üreticinin hem de kasapların bitme noktasına geleceğini belirtti.
İNEGÖL´ÜN İHRACATI İTHALATI İKİYE KATLADI
İNEGÖL´ÜN İHRACATI İTHALATI İKİYE KATLADI
AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, 9 aylık dış ticaret işlemlerini değerlendirdi
ARKASSPOR MAÇINA DAVET
ARKASSPOR MAÇINA DAVET
İnegöl Belediye Başkanı ve Belediyespor Başkanı Alinur Aktaş, Belediyespor voleybol takımının Pazar günü Arkasspor ile oynayacağı Voleybol Efeler Ligi maçı öncesi yaptığı açıklamada tüm voleybol severleri maça beklediklerini söyledi.
ANNE VE BEBEĞE İLK DUYGUSAL DESTEK
ANNE VE BEBEĞE İLK DUYGUSAL DESTEK
Anne ve anne adayları anne sütünün önemini uzmanlarından dinledi. Özel Aritmi İnegöl Hastanesi´nde Emzirme Haftası nedeniyle anne sütünün teşvikine yönelik çeşitli etkinlikler düzenlendi.
‘SREBRENİTSA´ DÜNYAYA TANITILACAK
‘SREBRENİTSA´ DÜNYAYA TANITILACAK
1995 yılında Sırplar tarafından Boşnak Müslümanlar üzerinde yapılan ve 2. Dünya Savaşı´ndan sonra insanlık tarihinin en kanlı olayı olarak kayıtlara geçen Srebrenitsa katliamı, Bursa Büyükşehir Belediyesi´nin de desteğiyle önümüzdeki yıldan itibaren çok yönlü bir şekilde dünya ülkelerine tanıtılacak.
HEM ÜRETİCİYİ HEM DE KASAPLARI BİTİRİR
HEM ÜRETİCİYİ HEM DE KASAPLARI BİTİRİR
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından Et ve Süt Kurumunun zincir marketlere et verilmesine yönelik aldığı kararı değerlendiren Türkiye Kırmızı Et Üreticileri Birliği Muhasip üyesi, İnegöl Süt Üreticileri Birliği Başkanı Şaban Cetizli, karar uygulanırsa hem üreticinin hem de kasapların bitme noktasına geleceğini belirtti.
TARIM FUARINI 17 BİN KİŞİ ZİYARET ETTİ
TARIM FUARINI 17 BİN KİŞİ ZİYARET ETTİ
İnegöl Belediyesi öncülüğünde Tarım paydaşlarının katılımı ile 10-13 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen 6. Tarım fuarını 16 bin 706 kişi ziyaret etti. Başkan Aktaş, iki ülkeye elma başta olmak üzere tarım ürünleri ihracatının başlayacağının müjdesini verdi.
ÜNİVERSİTELİLERİ ZEHİRLEYECEKTİ!
ÜNİVERSİTELİLERİ ZEHİRLEYECEKTİ!
Türkiye´nin dört bir yanından gelen yüzlerce öğrencinin eğitim gördüğü Uludağ Üniversitesi İnegöl Yerleşkesi çevresinde uyuşturucu satışı yapmak isteyen tacir yakalandı.
MEDENİ KANUN UYGARLIK YOLUNDAKİ EN ÖNEMLİ ADIMLARDAN BİRİDİR
MEDENİ KANUN UYGARLIK YOLUNDAKİ EN ÖNEMLİ ADIMLARDAN BİRİDİR
CHP İnegöl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Pakoğlu, “Türkiye´de 17 Şubat 1926´da İsviçre Medeni Kanunu örnek alınarak TBMM´de kabul edilmiş olup, 4 Ekim 1926 tarihinde yürürlüğe konulmuş ve Türk kadını için çok önemli bir kanundur” dedi.
YILIN İLK SALÇA İHRACATI YOLDA
YILIN İLK SALÇA İHRACATI YOLDA
Türkiye´nin önemli salça üretim merkezlerinden Kulaca Tarımsal Kalkınma Kooperatifi, 2017 yılının ilk ihracatını yaptı. Hollanda´ya 2 milyon liranın üzerinde acı biber salçası ihraç edecek olan kooperatif, ihracatın ilk konteynırını gönderdi.
Tarım Fuarını 17 Bin Kişi Ziyaret Etti
Tarım Fuarını 17 Bin Kişi Ziyaret Etti
..,.,
DOĞANIN SESİNE KULAK VER
DOĞANIN SESİNE KULAK VER
Doğa Sporları ve Turizm Merkezi (DOSTUM) bünyesinde gerçekleştirilecek Dağcılık ve Çocuk Spor Tırmanış kursları için kayıtlar başladı. Doğa ile buluşma adına gerçekleştirilecek kurslar için İnegöl Belediyesi tüm doğaseverleri eğitimlere katılmaya davet ediyor.
MODEF EXPO GÜN SAYIYOR
MODEF EXPO GÜN SAYIYOR
İnegöl mobilyasının dünyaya açılan penceresi olan "MODEF EXPO", bu yıl 17 Ekim 2017 tarihinde kapılarını açacak. 22 Ekim´e kadar sürecek olan ve dünyanın farklı ülkelerinden binlerce ziyaretçiyi ağırlayacak fuarda, İnegöl´deki mobilya firmalarının özenle tasarladığı yeni sezon modeller ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.
KURUMSAL DURUŞU İHMAL EDEN MARKA OLAMAZ
KURUMSAL DURUŞU İHMAL EDEN MARKA OLAMAZ
MÜSİAD´ın “Dost Meclisinde” konuşan MOSFED Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Güleç:
MODEF EXPO gün sayıyor
MODEF EXPO gün sayıyor
..,.,
Serdar Nalcı
Serdar Nalcı
Diş Hekimliğinde Sedasyon..
Erdal Bayraktar
Erdal Bayraktar
İnegöl´ün Milyar Dolarlık Hazineleri
Uğur Bayram
Uğur Bayram
RECEP ALTEPE´YE TEŞEKKÜR BORÇLUSUNUZ
Turhan Şahin
Turhan Şahin
ÇANAKKALE SAVAŞINDA İKİ İNEGÖL´LÜ
CİHAT DÜNDAR
CİHAT DÜNDAR
ACILAR SİLSİLESİ
Melike Çalışkan
Melike Çalışkan
OKULA ADAPTASYONU HIZLANDIRMAK MÜMKÜN
İBRAHİM ÇOBAN
İBRAHİM ÇOBAN
Yeni Fuar Merkezi heyecanı
NİDA ALTUN
NİDA ALTUN
GÜVEN/ EŞİTLİK “ SEN SENSİN BEN BENİM”
MAHMUT ÇİL
MAHMUT ÇİL
ORTADOĞUDA HUZUR ARAYIŞI
 NURİ TULUM
NURİ TULUM
Dr. EMİN ACAR BEYE TÜRBE
CEM HIZLI
CEM HIZLI
Grip iseniz bol sıvı tüketin
Vedat Baykay
Vedat Baykay
HER YER “THE WALKING DEAD”
F.Zeynep EROL
F.Zeynep EROL
DEĞERLERİMİZ “Haddini bilmek”
Erhan BİLİCAN
Erhan BİLİCAN
HASTANELERDE SEZARYEN ÇILGINLIĞI
ORHAN GÜNEŞ
ORHAN GÜNEŞ
DİKTATÖR ERDOĞAN!
METİN AYDIN
METİN AYDIN
SADECE GALİBİYET!
Serkan Arslan
Serkan Arslan
SAĞLIKLI OLMAK İÇİN ÖNERİLER
Arif AĞIRBAŞ
Arif AĞIRBAŞ
Tesbih hırsızlığı
Tolga Bahadır Şimşek
Tolga Bahadır Şimşek
DÖNEM SONU ENVANTERİ
ÖZDEN SUVAT
ÖZDEN SUVAT
KAFKAS KARTALI TAM YOL İLERİ
Cihat Sevinç
Cihat Sevinç
PERDENİN ARKASINDA NE VAR
Emre Türk
Emre Türk
Gül Bahçesine Giren Gül Kokar
Yasemin Bağoğlu
Yasemin Bağoğlu
MEDYA VE ALGI YÖNETİMİ
Enes Kara
Enes Kara
SOSYAL MEDYA VE NAZAR DEĞMESİ
Latif Sobot
Latif Sobot
KÂBE´DE Kİ GENÇLER BİZİZ
Ferit AYBAR
Ferit AYBAR
BERABER YÜRÜDÜK BİZ BU YOLLARDA ...
Şevket BOYRAT
Şevket BOYRAT
İstikamet Sahibi Olmak
Orhan Atan
Orhan Atan
EMRAH ATTI, ŞENER KURTARDI
Sadullah Organ
Sadullah Organ
BİR GOL 3 PUAN
Oya BİÇİCİ
Oya BİÇİCİ
HAFIZAMIZ OLMASAYDI…..
Ziya Polat
Ziya Polat
KAPİTALİZM´İN ÜVEY EVLADI ZORUNLU SİGORTA
Ergün ÇAĞLAR
Ergün ÇAĞLAR
BİR REFERANDUM´DAN KISA ÖZET
Dursun Öztürkoğlu
Dursun Öztürkoğlu
MEDENİYETLER ÇATIŞMASI
 Bülent Levent
Bülent Levent
İŞVEREN TEŞVİK VE DESTEKLERİNDEN FAYDALANIYORMUSUNUZ
bekir hamlakay
bekir hamlakay
Doğaseverlerin ‘Kar’ Keyfi
DOLAR
3.6595
EURO
4.3219
Bursa Hava Durumu
Bugün
Güneşli
24°
Pazartesi
Bulutlu
25°
Salı
Sağanak
21°
12°
Çarşamba
Fırtına
16°
12°
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Bursa için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:35 07:13 12:58 15:58 18:24 19:50