Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
OTİZMDE ERKEN TANI ÇOK ÖNEMLİ
OTİZMDE ERKEN TANI ÇOK ÖNEMLİ
Günümüzde en bilinen ve en sık görülen yaygın gelişimsel bozukluk olan otizmle ilgili farkındalık yaratmak amacıyla 2 Nisan "Dünya Otizm Günü" kapsamında otizmle ilgili bazı noktalara dikkat çekiliyor. 2 Nisan "Dünya Otizm Günü" dolayısıyla yapılan açıklamada, doğuştan gelen ya da erken yaşlarda başlayan otizmde belirtilerin genellikle 30´uncu aydan önce görüldüğünü, özellikle 2006 yılından bu yana artış gösteren hastalığa günümüzde her 68 çocuktan 1´inde rastlandığını belirtildi.
NDESİGN´DE KANSER HAFTASI EKİNLİĞİ
NDESİGN´DE KANSER HAFTASI EKİNLİĞİ
İnegöl´ün mobilya sektöründeki öncü firmalarından NdesigN Mobilya´da 1-7 Nisan Kanser Haftası nedeniyle İnegöl KETEM tarafından seminer düzenlendi.
AVM´DE OTİZM FARKINDALIK GÜNÜ ETKİNLİĞİ
AVM´DE OTİZM FARKINDALIK GÜNÜ ETKİNLİĞİ
Otistik spektrum hastalıkları da denilen yaygın gelişimsel bozuklukların birçok türünden biri Otizmli çocukların farkındalıklarının sağlanması amacıyla dünya genelinde olduğu gibi İnegöl´de 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü etkinlikleri düzenlendi.
OTİZM EKSİKLİK DEĞİL FARKLILIKTIR
OTİZM EKSİKLİK DEĞİL FARKLILIKTIR
Belediye Başkanı Alper Taban, 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü nedeniyle Özel Eğitim İş ve Uygulama Okulu´nda düzenlenen etkinliğe katıldı. Öğrencilere hediyeler dağıtan Taban, “Otizmin farkındayız, onların yanındayız, otizm eksiklik değil farklılıktır” dedi.
ÖĞRETMENLERDEN İMZA KAMPANYASI
ÖĞRETMENLERDEN İMZA KAMPANYASI
Eğitim Bir-Sen tarafından öğretmenlere uygulanmaya çalışılan Performans Değerlendirme Sistemi ve Öğretmene Şiddete Hayır imza kampanyası Erdem Beyazıt İmam Hatip Ortaokulundan başladı.
BÜYÜKLERİNİ UNUTMADILAR
BÜYÜKLERİNİ UNUTMADILAR
Bildim Okulları, Yaşlılar Haftası nedeniyle büyüklerini unutmayıp, İnegöl Belediyesi Huzurevini ziyarete gittiler. Çeşitli hediye ve yiyeceklerle Huzurevi sakinlerinin gönüllerini fethettiler.
İTTİFAK CUMHURİYETİN İRADESİDİR
İTTİFAK CUMHURİYETİN İRADESİDİR
-MHP İnegöl İlçe Teşkilatı Genişletilmiş Divan Toplantısında konuşan Genel Sekreter İsmet Büyükataman:
İnegöl´e İl Olma Müjdesi
İnegöl´e İl Olma Müjdesi
..,.,
DOĞA´LI VELİLERİN GURUR GÜNÜ
DOĞA´LI VELİLERİN GURUR GÜNÜ
Öğrencileri bütün yönleriyle geleceğe tam olarak hazırlamayı misyon olarak benimseyen ve her türlü planlamasını bu prensipten hareketle oluşturan bir kurum olan İnegöl Doğa İlkokulunda yıl boyunca kulüplerde yapılan çalışmalar 3. ve 4. sınıf öğrencileri tarafından anne-babalarına sunuldu.
EVLİLİK ÖNCESİ EĞİTİM
EVLİLİK ÖNCESİ EĞİTİM
İnegöl Belediyesi´nin Aile ve Sosyal Politikalar İl ve İlçe Müdürlükleri işbirliğinde düzenlediği “Evlilik Öncesi Eğitimler” başladı. 2 yıllık bir protokolle imza altına alınan eğitimler, belirli aralıklarla düzenlenerek daha sağlıklı ailelerin kurulması sağlanacak.
ŞEHRİ BİRLİKTE YÖNETELİM
ŞEHRİ BİRLİKTE YÖNETELİM
İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, “Hep birlikte İnegöl için çalışıyoruz” sloganıyla düzenlenen Ortak Akıl Buluşmalarının ilkini hemşeri derneklerinin yöneticileriyle gerçekleştirdi. Taban, İnegöl´e ilişkin fikir ve önerileri dinlediği istişare toplantısında, “Ortak aklı söylerken, laf olsun diye söylemedik. Şehri gelin birlikte yönetelim” dedi.
KAPILARIMIZ AÇIK
KAPILARIMIZ AÇIK
Müfit Besler Başkanlığındaki İyi Parti İnegöl İlçe yönetimi, Besler-2 İnegöl Köftecisinde düzenlenen yemekte bir araya geldi. Başkan Besler, “Partimizin yaptırdığı anketlerde veya diğer partilerin yaptırdığı anketlerde İyi Partinin taban oyu yüzde 20´nin altına düşmüyor” dedi.
GAZETECİNİN EN BÜYÜK SERMAYESİ DÜRÜSTLÜĞÜ
GAZETECİNİN EN BÜYÜK SERMAYESİ DÜRÜSTLÜĞÜ
Bursa İl Müftüsü İzani Turan, Basın İlan Kurumu tarafından düzenlenen Yeni Nesil Gazetecilik Eğitim ve İstihdam programı çerçevesinde gazeteci adaylarıyla buluştu. Medyanın dini içerik üretirken, din konusunda topluma bilgi verirken doğru kaynaktan beslenmesinin çok önemli olduğunu söyleyen Turan, “Din gibi toplumumuzun ortak değeri konusunda topluma vereceğiniz yanlış bilgiler infiale sebep olabilir. Bu alanda ihtiyaç duyduğunuz en doğru bilgiye müftülüklerimizden ulaşabilirsiniz” dedi.
ŞEYTANIN PEŞİNDEN GİTMEYİN
ŞEYTANIN PEŞİNDEN GİTMEYİN
Son günlerde gündemde olan dolandırıcılık olaylarıyla ilgili açıklama yapan İlçe Müftüsü Kazım Güzel, “Helal kazanç duyarlılığının azalması ferdi, hayati, ailevi, millet ve devlet planımızı sabote eden büyük bir tehlikedir. Haram kazanç yollarında kaçınmak kulluk görevimizdir” dedi.
YENİ NESİL GAZETECİLERE DERS
YENİ NESİL GAZETECİLERE DERS
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Basın İlan Kurumu Bursa Şubesi tarafından düzenlenen eğitim programında gazeteci adaylarıyla buluşarak tecrübelerini aktardı.
KOSOVA´DA TİYATRO COŞKUSU
KOSOVA´DA TİYATRO COŞKUSU
Özel Devrim Kosova İlkokulu´nda 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü sebebiyle İnegöl Psiko-Tiyatro ekibinden Bülent Koçyiğit ve Volkan Derman tarafından “Efendi ile İbiş” oyunu sergilendi. Oyunda değerler eğitimi kazanımları eğlenceli bir şekilde işlendi.
DAHA KAÇ ÖĞRETMEN ÖLMELİ!
DAHA KAÇ ÖĞRETMEN ÖLMELİ!
Eğitim Bir-Sen İnegöl Şubesi´nin Royal Hotel´de sendika üyeleriyle düzenlediği istişare toplantısına katılan Eğitim Bir-Sen Bursa 1 Nolu Şube Başkanı Numan Şeker, Milli Eğitim Bakanlığı´nın uygulamaya koymak istediği Öğretmen Performans Sistemini eleştirirken, öğretmenlere uygulanan şiddet konusunda Bakanlığın geri kaldığını belirterek, tepki gösterdi.
FENERBAHÇELİLENDEN İNEGÖLSPOR´A DESTEK
FENERBAHÇELİLENDEN İNEGÖLSPOR´A DESTEK
İnegöl Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Cemal Arık ve yönetim kurulu üyeleri, İnegölspor Başkanı Münür Kanar ile yönetim kurulu üyelerini kulüp tesislerinde ziyaret ederek maddi destekte bulundular.
ÖĞRENCİLER KODLAYACAK
ÖĞRENCİLER KODLAYACAK
İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Bilican, “Kodla İnegöl” projelerine start verdiklerini açıkladı. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Büro sorumlusu Turgay Tüloğlu koordinatörlüğünde başlatılan proje kapsamında İnegöl´de görev yapan öğretmenlere STEM ve kodlama eğitimi verilerek, öğrencilerin çağın gerektirdiği bilgi ve donanıma sahip olabilmeleri için okullara kodlama dersleri entegre edilecek.
VURGUNUN BOYUTU DAHA BÜYÜK!
VURGUNUN BOYUTU DAHA BÜYÜK!
Yüksek kar vaadiyle kandırıp, binlerce kişiyi dolandırdıktan sonra Uruguay´a kaçan Çiftlik Bank CEO´su Mehmet Aydın´ın ilk olarak İnegöl´e bağlı Sungurpaşa mahallesindeki çiftliği alarak işe başladığı ortaya çıktı.
CHP´Lİ KADINLARDAN YAŞLILARA MORAL
CHP´Lİ KADINLARDAN YAŞLILARA MORAL
CHP İnegöl ilçe Teşkilatı Kadın Kolları yönetimi, 18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan Yaşlılar Haftası nedeniyle İnegöl Belediyesi Huzurevi sakinlerini ziyaret ederek, hoş vakit geçirdiler. Huzurevi sakinlerine moral veren CHP´li ekip, hediyeler de takdim ettiler.
ÖZEL ÇOCUKLAR OYLAT´TA
ÖZEL ÇOCUKLAR OYLAT´TA
İnegöl Halk Eğitim Merkezinde 23 yaş üstü kurslarında eğitim gören öğrenciler, 21 Mart Down Sendromlular Farkındalık Gününde düzenlenen etkinlikte doyasıya eğlendiler.
MÜLTECİLERE HİZMET EĞİTİMİ
MÜLTECİLERE HİZMET EĞİTİMİ
İnegöl Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü, Kaymakamlık ve İnegöl Belediyesi işbirliğinde İnegöl´de yaşamakta olan Mültecilere yönelik hizmetler konusunda eğitim semineri düzenlendi.
HOŞGÖRÜ İÇERİSİNDE YAŞAYABİLEN BİR TOPLUMUZ
HOŞGÖRÜ İÇERİSİNDE YAŞAYABİLEN BİR TOPLUMUZ
İnegöl Belediyesi, her kandilde gerçekleştirdiği helva ikramı geleneğini Regaip Kandili gecesinde de sürdürdü. Kasım Efendi Camii ve Cerrah Merkez Camiinde 2 bin kişilik helva dağıtılırken, kalabalık cemaatle bir araya gelerek onlara helva ikramında bulunan Belediye Başkanı Alper Taban, “Biz her zaman bir araya gelip ortak müşterekte buluşabilen, hoşgörü içerisinde yaşayabilen bir toplumuz” dedi.
SUYUMUZ TEHLİKE ALTINDA!
SUYUMUZ TEHLİKE ALTINDA!
22 Mart Dünya Su Günü nedeniyle bir açıklama yapan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanı Necmi Demir, “Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi her ne kadar ‘Su Şehri Bursa´ sloganını kullanıyor ve bu isimle birde dergi çıkarıyor olsa da, Bursa´nın zaten azalan, ticarileştirilen ve kirlenen su varlıkları son aylarda daha da büyük bir tehlike altında” dedi.
ORMANSIZ BİR YURT, VATAN DEĞİLDİR
ORMANSIZ BİR YURT, VATAN DEĞİLDİR
21-26 Mart tarihleri arasında Türkiye genelinde olduğu gibi İnegöl´de de Orman Haftası kutlamaları gerçekleştirildi. Bizi hayata bağlayan oksijeni üreten ormanlarımızın bir nebze olsun değerinin anlaşılması amacıyla her yıl 21-26 Mart tarihleri arasında çeşitli etkinliklerle kutlanan Orman Haftası´nın bu yıl ki kutlamalarında rol alan öğrenciler güne damgalarını vurdular.
EKSİKLERİ YOK FAZLALARI VAR!
EKSİKLERİ YOK FAZLALARI VAR!
21 Mart Dünya Down Sendromlular Günü nedeniyle bir açıklama yapan İnegöl Zihinsel Engelliler Derneği (İZED) Başkanı Halil Peynirci, “Down sendromlu bireylerin normal insanlar gibi yaşayabilecekleri standartların sağlanması konusunda çalışmalı, onların fizyoterapik ve mental eğitimlerini vermek için her türlü çabanın altına elimizi koymalıyız” dedi.
ÖZDİLEK´İN ÖZEL PERSONELLERİ
ÖZDİLEK´İN ÖZEL PERSONELLERİ
İnegöl Özdilek Alışveriş Merkezi, 21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü´nde çok özel insanları konuk etti. Özdilek Alışveriş Merkezi ile Özel Üçel Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi işbirliğinde Dawn sendromlu öğrenciler, alışveriş merkezinde bir saat boyunda farklı reyonlarda çalışarak, alışverişe gelen vatandaşlara hizmet ettiler.
TÜKETİCİ, BİR TOPLUMU OLUŞTURAN ANA UNSURLARDAN BİR TANESİDİR
TÜKETİCİ, BİR TOPLUMU OLUŞTURAN ANA UNSURLARDAN BİR TANESİDİR
Kaymakam Ali Akça, 15-21 Mart Tüketiciyi Koruma Haftası nedeniyle İnegöl Tüketiciyi Koruma Derneğini (TÜKODER) ziyaret ederek, dernek yönetimine başarılar diledi. Ziyarette Kaymakam Ali Akça´yı, TÜKODER Başkanı Şükrü Sütcü ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.
ÖZEL ÇOCUKLARDAN AKÇA´YA ZİYARET
ÖZEL ÇOCUKLARDAN AKÇA´YA ZİYARET
İnegöl´de faaliyet gösteren Özel Rehabilitasyon Merkezleri, 21 Mart Down Sendromlular Farkındalık Günü dolayısı ile Kaymakam Ali Akça´yı makamında ziyaret ettiler.
BURSA ORMANCILIĞI TÜRKİYE´YE ÖRNEK OLDU
BURSA ORMANCILIĞI TÜRKİYE´YE ÖRNEK OLDU
Türkiye topraklarının yüzde 28.2´i, Bursa´nın ise yüzde 45´i ormanlarla kaplı. Dünya standartlarına göre ülke yüzölçümünün en az yüzde 30´unun verimli ormanlarla kaplı olması gerekiyor. Ülkemiz bu hedefe ulaşmak için orman varlığını artırma çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
İNEGÖL´ÜN GURUR TABLOSU
İNEGÖL´ÜN GURUR TABLOSU
-İnegöl´ün Vergi Rekortmenleri ve Vergi Uyumlu Mükelleflerine Teşekkür Belgesi-
DOWN SENDROMLULAR OKYANUS´TA AĞIRLANDI
DOWN SENDROMLULAR OKYANUS´TA AĞIRLANDI
İnegöl Özel Okyanus Koleji, 21 Mart Dünya Down Sendromlular Günü nedeniyle, İnegöl Özel Altunkalp Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi´nde eğitim gören özel çocuklara ve ailelerine kahvaltı düzenledi. Kahvaltının ardından Okyanus öğrencileriyle bir araya gelen özel çocuklar, oyunlar oynayarak keyifli vakit geçirdiler.
CEVABIMIZ AĞIR OLUR!
CEVABIMIZ AĞIR OLUR!
İnegöl Ülkü Ocakları Başkanı Uğur Sabri Çağlar, sosyal medya üzerinden teşkilat mensuplarına karşı yapılan kışkırtıcısı yorumlara cevap verdi. Çağlar, “Biz ülkücü hareket mensupları olarak kişilerin siyasi görüşlerine saygı duymaktayız. Ancak, bizim de siyasi görüş ve düşüncelerimize gerekli saygının gösterilmesini, gösterilmediği takdirde en ağır şekilde cevabının olacağının peşinen bilinmesini isteriz” dedi.
ÖNCE ALLAH´A DOST OLACAĞIZ
ÖNCE ALLAH´A DOST OLACAĞIZ
Aile Hayatını İyileştirme Derneği (AHİD) tarafından dernek merkezinde “Mutluluk Elimizde Mutluluk Evimizde” konulu seminer düzenlendi. Seminere Belediye Başkanı Alper Taban, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Ersan, AHİD Başkanı Naci Köseoğlu ile vatandaşlar katıldı.
7. MAHALLE KONAĞINDA SONA DOĞRU
7. MAHALLE KONAĞINDA SONA DOĞRU
İnegöl Belediyesi´nin Yenice Mahallesi Ali Hatipoğlu sokak üzerinde 2017 yılında yapımına başladığı Mahalle Konağında sona gelindi. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Alper Taban, en kısa sürede konağın hizmete girmesini hedeflediklerini söyledi.
TOKİ MEHMET AKİF´TE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ
TOKİ MEHMET AKİF´TE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ
18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitleri Anma Günü, TOKİ Mehmet Akif Ersoy İlkokulunda düzenlenen sergi ve anma programı ile kutlandı. Programa Milli Eğitim Şube Müdürü Ayfer Er, TOKİ Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Müdürü Fikret Kılıç, Baykoca Mahallesi Muhtarı Recep Kelebek, bazı okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.
KONYA´DAN ÇANAKKALE´YE PEDAL BASIYORLAR
KONYA´DAN ÇANAKKALE´YE PEDAL BASIYORLAR
Konya Selçuk Üniversitesi Bisiklet Topluluğu, “Konya´dan Çanakkale´ye Şehitleri Anma Turu” kapsamında İnegöl´e geldi. 8 kişilik grubu Belediye Başkanı Alper Taban karşıladı.
ENGELLİLERDEN MEHMETÇİĞE ZEYTİN DALI
ENGELLİLERDEN MEHMETÇİĞE ZEYTİN DALI
İnegöl Halk Eğitimi Merkezinde ve İnegöl Gençlik Merkezinde El Sanatları eğitimi alan 7 bedensel engelli öğrenci, Afrin´de Zeytindalı Harekatına katılan Mehmetçiğe kendi elleriyle filografi sanatını kullanarak yaptıkları zeytin dalı figürünün yer aldığı kapı askılarını yollayarak moral desteği verecekler.
STARWOOD´DA REKOR İMZA
STARWOOD´DA REKOR İMZA
-Son 14 yılın rekor sözleşmesi Ağaç-İş ile Starwood A.Ş. arasında imzalandı-
HACI SEVİMLİ ÖĞRENCİLERDEN BÜYÜK BAŞARI
HACI SEVİMLİ ÖĞRENCİLERDEN BÜYÜK BAŞARI
Hacı Sevim Yıldız-1 Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin, Artırılmış Gerçeklik Eğitim Modeli Projesi (AGEM) TÜBİTAK Bölge finalinde ikinci oldu.
ÖĞRENCİLERE ÖFKE SEMİNERİ
ÖĞRENCİLERE ÖFKE SEMİNERİ
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Bursa İl Müdürlüğü bağlı İnegöl Sosyal Hizmet Müdürlüğü ekiplerinin eğitim seminerleri sürüyor. Hacı Sevim Yıldız3 Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9. sınıf öğrencilerine yönelik olarak “Öfke Kontrolü” ve “Zorbalık” konularında eğitim semineri gerçekleştirildi.
RUMELİFED´DEN TEBRİK ZİYARETİ
RUMELİFED´DEN TEBRİK ZİYARETİ
Bursa´daki 14 Rumeli Göçmen Derneğinin bir araya gelerek kurduğu Tüm Rumeli Dernekleri Federasyonu (RUMELİFED) yönetimi, bir süre önce yapılan genel kurulda göreve gelen İnegöl Rumeli Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Fatih Saman ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek, başarılar diledi.
AK GENÇLERDEN 14 MART KUTLAMASI
AK GENÇLERDEN 14 MART KUTLAMASI
AK Parti İnegöl Gençlik Kolları yönetimi, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle görev başındaki sağlık personelini ziyaret ederek, günlerini kutladı.
BAŞKAN TABAN´DAN TÜKODER´E ZİYARET
BAŞKAN TABAN´DAN TÜKODER´E ZİYARET
15-21 Mart tarihleri arasında kutlanan Tüketiciyi Koruma Haftası kapsamında Belediye Başkanı Alper Taban, İnegöl Tüketiciyi Koruma Derneği´ni (TÜKODER) ziyaret etti.
BU OYUNA GELMEYECEĞİZ
BU OYUNA GELMEYECEĞİZ
İnegöl Belediyesi´nin kültür etkinlikleri kapsamında düzenlediği “Küresel Hegemonya Savaşı ve Türkiye´nin Afrin´e Müdahalesi” konulu söyleşide konuşan Prof. Dr. Ramazan Kurtoğlu, Batının Müslüman Türkiye Devletine olan ezeli düşmanlığının artarak devam ettiğini ifade ederek, “Küresel oyun kurucuların Türkiye üzerindeki para oyunlarına 2019 seçimleri öncesinde hız vereceklerini öngörüyorum. Bizi bölmek ve parçalamak istiyorlar. Bizler bu oyuna gelmeyeceğiz” dedi.
UYUŞTURUCUYLA MÜCADELEDE MEDYANIN ROLÜ ANLATILDI
UYUŞTURUCUYLA MÜCADELEDE MEDYANIN ROLÜ ANLATILDI
Basın İlan Kurumu tarafından Bursa´da düzenlenen Yeni Nesil Gazetecilik Eğitim ve İstihdam Programında geleceğin gazetecilerine, uyuşturucuyla mücadelede medyanın önemi anlatıldı.
DİN GÖREVLİLERİNDEN KAN BAĞIŞI
DİN GÖREVLİLERİNDEN KAN BAĞIŞI
İnegöl İlçe Müftülüğü, Din Görevlileri Derneği ve Diyanet-Sen ile ortaklaşa olarak dernek lokalinde “Kan Bağışı Kampanyası” düzenlendi. Kampanyaya Din Görevlilerinin yanı sıra vatandaşlarda ilgi gösterdi.
MESLEK LİSELİLER YARDIMA KOŞACAK
MESLEK LİSELİLER YARDIMA KOŞACAK
Türkiye genelinde olduğu gibi İnegöl´de de, İnegöl Milli Eğitim Müdürlüğü öncülüğünde Meslek ve Teknik Lisesi öğrencileri, çevrelerindeki muhtaç ailelerin yardımına koşacak. İnegöl´deki 8 Mesleki ve Teknik Lise de eğitim gören öğrenciler, okullarının çevresinde bulunan ihtiyaç sahibi vatandaşların, bakımsız olan evlerini onarma, ev eşyalarının yenilenmesi gibi sosyal çalışmalara imza atacaklar. Okullarının çevresindeki yardıma muhtaçları tespit edecek olan Liselerdeki 10. 11. ve 12. sınıf öğrencileri, sosyal sorumluluk projelerini 31 Mayıs 2018 tarihine kadar sürdürecekler.
GELECEK NESİLLERİMİZ HEBA OLUYOR
GELECEK NESİLLERİMİZ HEBA OLUYOR
2017 yılında evlenme oranlarının düştüğünü, boşanma oranlarının da arttığını ifade eden Aile Hayatını İyileştirme Derneği (AHİD) Başkanı Naci Köseoğlu, bu durumun devam etmesi halinde aile yapısının tamamen bozulacağını belirterek, “Evlerimiz huzur veren yuvalar olmaktan çıkarılıp, maalesef otel odalarına ve sinema salonuna dönüştürülmüş durumda. Çünkü aile için iletişim her geçen gün azalıyor” dedi.
Serdar Nalcı
Serdar Nalcı
ÇENE EKLEMİ RAHATSIZLIKLARI
Uğur Bayram
Uğur Bayram
SEÇİM ÇALIŞMALARI DEĞİŞSİN
Turhan Şahin
Turhan Şahin
ÇANAKKALE SAVAŞINDA İKİ İNEGÖL´LÜ
CİHAT DÜNDAR
CİHAT DÜNDAR
YANLIŞ BİLEN EĞİTİMCİLER
Melike Çalışkan
Melike Çalışkan
OKULA ADAPTASYONU HIZLANDIRMAK MÜMKÜN
İBRAHİM ÇOBAN
İBRAHİM ÇOBAN
Yeni Fuar Merkezi heyecanı
NİDA ALTUN
NİDA ALTUN
ERKEKLERE
MAHMUT ÇİL
MAHMUT ÇİL
BAŞDÖNDÜREN GÜNDEM
 NURİ TULUM
NURİ TULUM
Dr. EMİN ACAR BEYE TÜRBE
CEM HIZLI
CEM HIZLI
Grip iseniz bol sıvı tüketin
CUMA ALİ YÜREKLİ
CUMA ALİ YÜREKLİ
ŞEFAAT...
Yaşar Yılmaz
Yaşar Yılmaz
KÖY ENSTİTÜLERİ VE EĞİTİM
Mehmet Yurdakul
Mehmet Yurdakul
ÇOCUK EDEBİYATI YAZARI GÜLTEN DAYIOĞLU İLE “FADİŞ” ÜZERİNE BİR SÖYLEŞİ
Yusuf Kızıl
Yusuf Kızıl
HASTA OLMAYA GÖR
Dr. Ömer Faruk Atan
Dr. Ömer Faruk Atan
MİRAÇLA GELEN HEDİYE, NAMAZ
Uzm. Psikolog Gülizar Şehitoğlu
Uzm. Psikolog Gülizar Şehitoğlu
AİLE İÇİ İLETİŞİMDE KİLİT NOKTALAR
Zeynep Nisa KAŞKIR
Zeynep Nisa KAŞKIR
Gecikmiş Hoşgörü Sahipleri
İsmail YILDIRIM
İsmail YILDIRIM
MEHMET AKİF ERSOY MİLLİ-MANEVİ DEĞERLERİMİZDEN BİRİDİR
Yavuz Selim Bayraktar
Yavuz Selim Bayraktar
GENÇLİĞİN MECLİSİ SOSYAL MEDYA!
Vedat Baykay
Vedat Baykay
BALTALI HANO GERÇEK Mİ!?
F.Zeynep EROL
F.Zeynep EROL
İYİ GÜN İÇİN DE DOST LAZIM
Erhan BİLİCAN
Erhan BİLİCAN
HASTANELERDE SEZARYEN ÇILGINLIĞI
ORHAN GÜNEŞ
ORHAN GÜNEŞ
DELİKANLI ŞEMPANZE ROMEO
METİN AYDIN
METİN AYDIN
GAZOZUNA!...
Serkan Arslan
Serkan Arslan
SAĞLIKLI OLMAK İÇİN ÖNERİLER
Arif AĞIRBAŞ
Arif AĞIRBAŞ
Yeni Neslin Çanakkale Savaşı Hakkında Bilmesi Gerekenler
Tolga Bahadır Şimşek
Tolga Bahadır Şimşek
DÖNEM SONU ENVANTERİ
ÖZDEN SUVAT
ÖZDEN SUVAT
İNEGÖLSPOR DOLUDİZGİN
Mehmet YURDAKUL
Mehmet YURDAKUL
YAZAR ADEM ÖZBAY İLE ‘YAZARLIK´ SÖYLEŞİ
Cihat Sevinç
Cihat Sevinç
PERDENİN ARKASINDA NE VAR
Emre Türk
Emre Türk
Gül Bahçesine Giren Gül Kokar
Yasemin Bağoğlu
Yasemin Bağoğlu
MEDYA VE ALGI YÖNETİMİ
Enes Kara
Enes Kara
SOSYAL MEDYA VE NAZAR DEĞMESİ
Latif Sobot
Latif Sobot
KÂBE´DE Kİ GENÇLER BİZİZ
Ferit AYBAR
Ferit AYBAR
BERABER YÜRÜDÜK BİZ BU YOLLARDA ...
Şevket BOYRAT
Şevket BOYRAT
İLGİSİZLİK SEVGİ VE DOSTLUKLARI YOK EDER
Orhan Atan
Orhan Atan
PLAY-OF İDDİASI KALMAYAN İNEGÖLSPOR EVİNDE LİDERE KOLAY KAYBETTİ
Sadullah Organ
Sadullah Organ
GEÇ GELEN GÜZEL GALİBİYET
Oya BİÇİCİ
Oya BİÇİCİ
HAFIZAMIZ OLMASAYDI…..
Ziya Polat
Ziya Polat
KAPİTALİZM´İN ÜVEY EVLADI ZORUNLU SİGORTA
Ergün ÇAĞLAR
Ergün ÇAĞLAR
BİR REFERANDUM´DAN KISA ÖZET
Dursun Öztürkoğlu
Dursun Öztürkoğlu
MEDENİYETLER ÇATIŞMASI
 Bülent Levent
Bülent Levent
ÜNİVERSİTELİLERİN İŞ BULAMAMA, İŞVERENLERİN PERSONEL BULAMAMA KAYGISI
bekir hamlakay
bekir hamlakay
Doğaseverlerin ‘Kar’ Keyfi
DOLAR
4.0332
EURO
4.9670
Bursa Hava Durumu
Bugün
Güneşli
29°
Çarşamba
Güneşli
28°
10°
Perşembe
Gök gürültülü sağanak yağış
27°
14°
Cuma
Gök gürültülü sağanak yağış
25°
15°
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Bursa için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:32 08:17 13:16 15:39 17:58 19:30