Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
BURSA´DA FETÖ´DEN BİN 685 KİŞİ TUTUKLANDI
BURSA´DA FETÖ´DEN BİN 685 KİŞİ TUTUKLANDI
Bursa´dan Adana´ya atanan Emniyet Müdürü Selami Yıldız, Bursa´da 3 bin 400 FETÖ üyesi hakkında işlem yapıldığını, 1685 kişinin tutuklandığını belirterek, "2,5 yıllık görev süremizde son 15 yılın en büyük terör ve uyuşturucu operasyonları yapıldı. PKK ve FETÖ ile ciddi mücadele ettik. 250 PKK mensubu tutuklandı.
DAHA DA GÜÇLENİYORUZ
DAHA DA GÜÇLENİYORUZ
-“Bir dağa bir serçe konsa dağ ne kazanır dağlığından, bir dağdan bir serçe uçsa dağ ne kaybeder dağlığından…” MHP İlçe Başkanı Hayati Bedir, partideki istifaları bu sözlerle değerlendirdi-
“AFETLERE KARŞI HAZIRLIKLI OLMAYA ÇALIŞIYORUZ, YA SİZ?”
“AFETLERE KARŞI HAZIRLIKLI OLMAYA ÇALIŞIYORUZ, YA SİZ?”
İnegöl Kent Konseyi ve İnegöl Doğal Afetler Arama Kurtarma ekibi, denetimli serbestlik hakkından faydalanarak şartlı salıverilen hükümlülere İnegöl İş-Kur merkezinde, olası afetlere karşı tedbirli olmaları konulu sunum gerçekleştirdi.
MHP AKSİNE DAHA DA GÜÇLENİYOR
MHP AKSİNE DAHA DA GÜÇLENİYOR
..,.,
MHP´DE MUHALİFLERDEN TOPLU İSTİFA
MHP´DE MUHALİFLERDEN TOPLU İSTİFA
-İnegöl´de muhaliflerin başını çeken ilçe eski Başkanı Müfit Besler, “MHP´den şuan için 105 arkadaşımız istifa etti. Muhtemelen önümüzdeki süreçte istifalar devam edecektir. Bundan sonra ben ve birçok arkadaşım, yeni bir dünya için, yeni bir Türkiye için Meral Akşener hanımefendinin kuracağı siyasi partide aktif rol alacağız”-
İNEGÖL´E MODERN MEYDAN
İNEGÖL´E MODERN MEYDAN
İnegöl Beylik Hanı, İshakpaşa Camii ve Külliyesi´nin de içinde bulunduğu yaklaşık 5 bin metrekare alan Büyükşehir Belediyesi tarafından uygulanan kentsel tasarım projesi ile ayrıcalıklı bir meydana dönüşüyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, bölgedeki anıt ağaçlar ve doğal yapının korunarak hayata geçirecekleri proje ile ilçe merkezindeki kalitenin daha da artacağını söyledi. İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, yılsonu itibariyle tamamlanacak çalışmalar nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve ekibine teşekkür etti.
AFETLERİN GERÇEKLEŞMESİ KAÇINILMAZ
AFETLERİN GERÇEKLEŞMESİ KAÇINILMAZ
İHH İnsani Yardım Vakfı´nın Türkiye ve dünya genelinde meydana gelebilecek afetlere hızlı müdahale edebilmek amacıyla Bursa´da inşa ettiği Marmara Afet Koordinasyon Merkezi, Marmara Depremi´nin yıldönümünde açıldı.
VİCDANLI OLUN!
VİCDANLI OLUN!
İnegöl Kent Konseyi Hayvanları Koruma Çalışma Grubu Başkanı Şebnem Erkan, Antalya´da yaşanan hayvan katliamlarına tepki göstererek, “Bu dünya sadece insanlara ait değil” dedi.
TARLAYA UÇTU
TARLAYA UÇTU
İnegöl-Bursa karayolu üzeri Şehitler Mahallesi mevkiinde meydana gelen tek taraflı kazada, bariyerlere çarpan TIR tarlaya uçtu.
BAŞARILI ÖĞRENCİLERE ÖDÜL
BAŞARILI ÖĞRENCİLERE ÖDÜL
İnegöl Gençlik Merkezi ve Halk Eğitim Merkezi Merkezi işbirliğinde düzenlenen kurslarda başarılı olan ve ilk Kur´an okumaya geçen 20 öğrenciye, Mado firması tarafından kahvaltı düzenlenerek çeşitli hediyeler takdim edildi.
KURBANLIK YETERLİ
KURBANLIK YETERLİ
Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi İnegöl Hayvan Pazarına Türkiye´nin çeşitli illerinden hayvan getiren üreticiler, kurbanlık fiyatlarının geçen seneyle aynı olduğunu belirttiler. Üreticiler, önceki dönem Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik´in düve ile ilgili açıklamasından sonra piyasanın yavaşladığını ama şuanda normale döndüğünü söylediler.
EDEBEY´DE SULAMA SIKINTISI
EDEBEY´DE SULAMA SIKINTISI
TAŞIMA SUYLA DEĞİRMEN DÖNMEZ
TATİLE GİDENE KİTAPLAR KÜTÜPHANEDEN
TATİLE GİDENE KİTAPLAR KÜTÜPHANEDEN
Yaz tatiline çıkan vatandaşlara kütüphaneye uğramalarını tavsiye eden İnegöl İshakpaşa Halk Kütüphanesi Müdürü Kenan Kahraman, okumak için istediklerini kadar kitap alabileceklerini söyledi.
KAÇAK SİGARANIN YERİNİ AÇIK TÜTÜN ALDI
KAÇAK SİGARANIN YERİNİ AÇIK TÜTÜN ALDI
İnegöl Bakkallar Odası Başkanı Hakan İnkaya, kaçak sigara oranlarının Türkiye genelinde yapılan çalışmalarla yüzde 12,8´lere kadar düştüğünü, fakat bu sefer de yasa dışı sarmalık kıyılmış tütün ve bu tütünle doldurulan yasa dışı ürünlerin satışlarında patlama yaşandığını ifade etti.
AHLAKSIZLIK!
AHLAKSIZLIK!
İSMOB TARİHİ, MODEF EXPO İLE ÇAKIŞTIRILDI. MODEF YÖNETİMİ FUARI EKİM´E ÇEKTİ
BALTA İLE CAMLARI TUZLA BUZ ETTİ
BALTA İLE CAMLARI TUZLA BUZ ETTİ
Atatürk Bulvarı üzerinde faaliyet gösteren BUSKİ İnegöl Şube Müdürlüğü ile çevredeki dükkânların camlarını balta ile tuzla buz eden şahıs, İnegöl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından gözaltına alındı.
PARKLARIMIZA SAHİP ÇIKALIM
PARKLARIMIZA SAHİP ÇIKALIM
Burhaniye Mahallesi Doğan sokak üzerinde yapımı devam eden çocuk oyun ve fitness alanını inceleyen Belediye Başkan Yardımcısı Adil Kansu, son günlerde mahallelerde bulunan parklara zarar verildiğini belirterek, vatandaşları parklara sahip çıkmaya davet etti.
RÜZGAR YAĞLIK AYÇEKİRDEĞİNİ KIRDI
RÜZGAR YAĞLIK AYÇEKİRDEĞİNİ KIRDI
Geçtiğimiz günlerde yaşanan şiddeti rüzgar nedeniyle yağlık ayçekirdeği üretimi yapılan alanlarda ciddi zararlar meydana geldi.
ÜRÜNLER PAZARA UÇARAK GELMİYOR
ÜRÜNLER PAZARA UÇARAK GELMİYOR
Enflasyondaki değişim oranının sebze ve meyve fiyatlarından kaynaklanmadığını ifade eden Sebze ve Meyveciler Odası Başkanı Vehbi Durgut, “Ucuz olduğu zaman köylü isyan ediyor. Pahalı olduğu zaman tüketici isyan ediyor” dedi.
YENİ İNEGÖL´E YENİ YOL
YENİ İNEGÖL´E YENİ YOL
İnegöl Belediyesi, Yeni İnegöl olarak bilinen Akhisar, Huzur ve Baykoca Mahallerini kapsayan bölgenin geniş caddeleriyle ve yaşam alanlarıyla İnegöl´e değer katması için ham yol çalışmasının startını verdi.
ANIZ YANGINI MİLYONLARCA ARIYI TELEF ETTİ
ANIZ YANGINI MİLYONLARCA ARIYI TELEF ETTİ
Akhisar mahallesi Egehan sokak üzerindeki tarlada başlayan anız yangını, bitişiğinde bulunan kulübe ile bahçede bulunan arı kovanlarına sıçradı. Yangında arı kovanları küle döndü, milyonlarca arı telef oldu.
İNEGÖL ALASI´NDA HASAT DÖNEMİ
İNEGÖL ALASI´NDA HASAT DÖNEMİ
“İnegöl Alası” adıyla 2013 yılında tescillenen Çerezlik Ay Çekirdeğinde hasat dönemi başladı. Yaklaşık 15 bin dekar alanda üretilen İnegöl alası ayçekirdekleri, İnegöl´e bağlı Ortaköy ve Deydinler mahallesi arasında Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan kurutma alanında kurutuluyor.
KREDİ KARTIYLA KURBAN CAİZ MİDİR?
KREDİ KARTIYLA KURBAN CAİZ MİDİR?
İnegöl İlçe Müftüsü Kazım Güzel, kurbanlık alışverişinin kredi kartı ile gününde ödemek ve faize bulaşmamak şartıyla yapılmasının caiz olduğunu, aksi halde taksitlendirip faize bulaştırarak kurban kesmenin caiz olmayacağını vurguladı.
KURBAN ALLAH´A YAKINLAŞMA VESİLESİDİR
KURBAN ALLAH´A YAKINLAŞMA VESİLESİDİR
İnegöl Müftüsü Kazım Güzel, Türkiye Diyanet Vakfı aracılığı ile gerçekleştirilen vekâleten kurban fiyatlarının yurtiçi 850, yurtdışı ise 600 TL olduğunu bildirdi.
KAMYONU KUNDAKLAMAK İSTEDİLER
KAMYONU KUNDAKLAMAK İSTEDİLER
İnegöl´e bağlı Ertuğrulgazi (Üçevler) mahallesi Hal arkasındaki alanda park halinde bulunan kamyon kimliği belirsiz şahıslar tarafından kundaklanmak istendi. Alev alan kamyon, İtfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.
KARARNAME ÜRETİCİYE DARBEDİR
KARARNAME ÜRETİCİYE DARBEDİR
İnegöl Ziraat Odası Başkanı Sezai Çelik, Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) tarafından açıklanan buğday alım fiyatlarından ve primlerinden yakındı. Başkan Sezai Çelik, buğdayda üreticinin mağdur olduğunu belirterek, “Hasatta çıkarılan yanlış kararnameyle buğdayda fiyatların düşmesine neden olurken, prim artırılarak hata telafi edilmeli” dedi.
İNEGÖL´DE ERZURUM RÜZGARI
İNEGÖL´DE ERZURUM RÜZGARI
İnegöl Erzurumlular Derneği tarafından düzenlenen “Erzurumlular Gecesi” hafta sonu gerçekleştirildi. Gecede Erzurum yöresine ait gazel ve türküler seslendirilirken, ´Teyo Emmi´ ismi ile ünlen tiyatro sanatçısı Cumhur Seval katılımcıları kahkahaya boğdu. Gecenin sonunda sazı elline alan aşıklar ise, atışmaları ile programa renk kattı.
İNEGÖL´ÜMÜZ BURSA´MIZIN PARLAYAN MARKASI
İNEGÖL´ÜMÜZ BURSA´MIZIN PARLAYAN MARKASI
-Kurşunlu Ürün Toplama Merkezinin açılışında konuşan Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, “Türkiye´nin ayaklarına pranga vurmaya çalışanların derdi, Türkiye´nin uçuşa kalkmak üzere olan ayaklarını bir an evvel yere indirmek ama başaramayacaklar. Dostu, düşmanı bileceğiz ve başaracağız”-
25 Otobüsle Büyük Mitinge
25 Otobüsle Büyük Mitinge
Müslümanların ilk kıblesi olan Mescid-i Aksa´ya zarar vermeye çalışan İsrail´e Türkiye´deki Müslümanlar tarafından büyük tepki gösterilirken, İnegöl´den Otobüslerle Yenikapı mitingine gitmek üzere yola çıkıldı. Türkiye´nin çeşitli illerinden gelecek olan Müslümanların toplandığı İstanbul Yenikapı´da düzenlenen Büyük Kudüs Mitingine İnegöl´den 25 otobüsle yola çıkıldı.
Şiddetli Rüzgardan Büyük Zarar
Şiddetli Rüzgardan Büyük Zarar
Geçtiğimiz Perşembe günü akşam saatlerinde esen aşırı rüzgar nedeniyle İnegöl´e bağlı Edebey, Çeltikçi, Hocaköy, Yeniceköy ve Akıncılar Mahallesindeki bahçelerde yüzde 20 ila 50 arasında zarar meydana geldi.
AKINCILARA ÜRÜN TOPLAMA MERKEZ_
AKINCILARA ÜRÜN TOPLAMA MERKEZ_
Mobilyası, sanayisi, köftesi, oylat kaplıcalarının yanısıra zengin ürün çeşitliliği ile bir tarım merkezi haline gelen İnegöl´de çiftçileri taleplerini yerine getiren İnegöl Belediyesi meyve üretimi yapılan kırsal mahallelere tek tek ürün toplama merkezleri kazandırıyor. Geçtiğimiz aylarda Kayapınar ve Dipsizgöl Mahallelerine ürün toplama merkezi kazandıran İnegöl Belediyesi 3. Ürün toplama merkezini Akıncılar mahallesinde hizmete açtı.
Rüzgar Yıktı Geçti!
Rüzgar Yıktı Geçti!
İnegöl ilçesinde şiddetini artıran rüzgar ilçe sakinlerine korku dolu anlar yaşattı. Şiddetli rüzgar nedeniyle şehrin merkezindeki ağaçlar devrildi.
BÜYÜK MİTİNG
BÜYÜK MİTİNG
Müslümanların ilk kıblesi olan Mescid-i Aksa´ya zarar vermeye çalışan İsrail´e Türkiye´deki Müslümanlar tarafından büyük tepki gösterilirken, Türkiye genelinde büyük mitinge hazırlanılıyor. 30 Temmuz Pazar günü İstanbul Yenikapı´da Büyük Kudüs Mitingi düzenlenecek.
ZARAR BİÇER!
ZARAR BİÇER!
Ziraat Odası Başkanı Sezai Çelik, hasat zamanı kullanılan biçerler nedeniyle her yıl 450 milyon dolarlık buğdayın tarlada kaldığını, bu oranın 10 milyon nüfuslu Yunanistan´ın buğday ihtiyacını karşılayacak oranda olduğunu belirtti.
ANIZ YAKMANIN TOPRAĞA FAYDASI YOK
ANIZ YAKMANIN TOPRAĞA FAYDASI YOK
İnegöl´de hububat hasadı yapıldıktan sonra üreticilere daha kolay gelmesi münasebetiyle toprakta kalan artıkları yakarak işin kolayına kaçılması toprağa zarar veriyor.
MOTOSİKLET ÇALMAYA ÇALINTI MOTOSİKLETLE GİTTİLER
MOTOSİKLET ÇALMAYA ÇALINTI MOTOSİKLETLE GİTTİLER
İnegöl´de çalıntı motosiklet ile başka bir motosikleti çalmaya çalışan 4 hırsız Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yakalandı. Adliyeye sevk edilen 4 hırsızdan biri tutuklanırken, biri adli kontrol şartıyla, diğer ikisi savcılıkça serbest bırakıldı.
KOORDİNASYON KURULUNDAN VALİ KÜÇÜK´E ZİYARET
KOORDİNASYON KURULUNDAN VALİ KÜÇÜK´E ZİYARET
İnegöl Ziraat Odası Başkanı Sezai Çelik Başkanlığındaki Bursa Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu üyeleri Bursa Valisi İzzettin Küçük´ü makamında ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulundular.
KONTROLDEN ÇIKAN CİP MARKETE DALDI
KONTROLDEN ÇIKAN CİP MARKETE DALDI
Anafartalar caddesi üzerinde meydana gelen kazada, iddiaya göre sürücünün fren yerine gaza basması sonucunda kontrolden çıkan cip alışveriş merkezine daldı. Facianın eşiğinden dönüldüğü kaza anı ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.
ÇOK BÜYÜK KAOS OLUR
ÇOK BÜYÜK KAOS OLUR
Kurban Bayramı öncesinde dişi düve kesiminin yasaklanması yönünde alınacak tedbirleri değerlendiren Türkiye Kırmızı Et Üreticileri Birliği Muhasip üyesi Şaban Cetizli, kararın uygulanması halinde hem hayvan yetiştiricileri hem de vatandaşların zarar göreceğini belirtti.
DİŞİ DÜVE KESİMİNİN YASAKLANMASINA TEPKİ
DİŞİ DÜVE KESİMİNİN YASAKLANMASINA TEPKİ
CHP İnegöl İlçe Başkanı Necmi Demir, Tarım Bakanlığının Kurban bayramında dişi düve kesimini yasaklamasına tepki gösterdi. Demir, “Bu karar halkımızın kurban kesme ibadetini olumsuz etkileyecek, sosyal dayanışma bağlarını zayıflayacaktır” dedi.
Saniyelerle kurtuldular
Saniyelerle kurtuldular
...,,,
CEZAYİR BÜYÜK PAZAR DEĞİL
CEZAYİR BÜYÜK PAZAR DEĞİL
Mobilya Sanayicileri ve İş Adamları Dernekleri Federasyonu (MOSFED) Başkanı Ahmet Güleç, Cezayir´de hayata geçirilmesi planlanan ithalat rejiminin Türkiye ve İnegöl mobilyasına bir şey kaybettirmeyeceğini kaydetti. Güleç, Cezayir´e her yıl yapılan mobilya ihracatının 60 milyon doları geçmediğini söyledi.
İNDİRİM MARKETLER ESNAFI YOK EDİYOR
İNDİRİM MARKETLER ESNAFI YOK EDİYOR
İnegöl Bakkallar Odası Başkanı Hakan İnkaya, indirim marketlerinin rekabet ortamını bitirdiğini ve esnafı yok olmanın eşiğine getirdiğini ifade etti.
ORMAN YANGINLARINA KARŞI UYARI
ORMAN YANGINLARINA KARŞI UYARI
Havaların iyice ısınması ile birlikte oluşabilecek orman yangınlarına karşı vatandaşlara uyarılarda bulunan İnegöl Orman İşletme Müdürü Nejdet Güdül, orman yangınlarına müdahale edecek ekiplerin 7/24 hazır olduğunu belirtti.
HAMZABEY´DE ORMAN YANGINI
HAMZABEY´DE ORMAN YANGINI
İnegöl´e bağlı Hamzabey mahallesi ormanlık alanında çıkan yangın, Orman İşletme Müdürlüğü ve İtfaiye ekipleri ile Orman Bölge Müdürlüğüne ait Helikopteri ile söndürüldü.
KUAFÖR CİNAYETİ SANIĞINA 15 YIL
KUAFÖR CİNAYETİ SANIĞINA 15 YIL
İnegöl´de zihinsel engelli bir gencin darp edilmesi sırasında çıkan kavgada kalbine aldığı bıçak darbesiyle hayatını kaybeden kuaför cinayeti zanlılarına ceza yağdı. Cinayeti işleyen zanlıya 15 yıl, diğer iki sanığa ise tehdit ve mala zarar verme suçlarından 4 yıl, 7 ay hapis cezası verildi.
TOPRAKSIZ ÇİLEK YETİŞİYOR
TOPRAKSIZ ÇİLEK YETİŞİYOR
Zengin tarım ürünleri çeşitliği ile tarımsal anlamda önemli yere sahip olan İnegöl´de topraksız alanda ilk çilek üretimi başladı. Örtü altı topraksız çilek üretimi için bir dönüm arazide kolları sıvayan iki ortak çiftçi, bir ay sonra hasada başlayacak. Edebey mahallesinde ikamet eden çiftçiler Fahrettin Erdoğan ve İzzet Acar, bir dönüm topraksız alanda yüzde 600 oranında artışla rekolte elde etmeyi hedefliyorlar.
BÜTÜN TİCARİ ARAÇLARI RİSKLİ SAYMAK MANTIK İŞİ DEĞİL
BÜTÜN TİCARİ ARAÇLARI RİSKLİ SAYMAK MANTIK İŞİ DEĞİL
Zorunlu trafik sigortasında havuz sisteminin esnafa fayda değil, zarar getireceğini belirten Şoförler Odası Başkanı Bahattin Korkmaz, “40 yıldır trafikte olup tek bir kazası bile olmayan esnafı riskli olarak kabul etmek sigorta mantığına da adil bir sigorta sistemine de ters. Bu sistem çözümden çok sorun yaratır. Kalıcı çözüm için kazaların azalmasını sağlayacak politikalar üretilmeli” dedi.
TRAKTÖRÜN ALTINDA YAŞAM SAVAŞI
TRAKTÖRÜN ALTINDA YAŞAM SAVAŞI
Ahmet Türkel Çevre yolu üzerinde meydana gelen kazada, otomobil ile kafa kafaya çarpışarak Bedre Deresine yuvarlanıp, ters dönen traktörün altında kalan sürücü mucize eseri kurtuldu. Kazada iki kişi yaralanırken, traktör paramparça oldu.
SOKAK HAYVANLARI İÇİN DUYARLILIK ÇAĞRISI
SOKAK HAYVANLARI İÇİN DUYARLILIK ÇAĞRISI
İnegöl Doğal Hayatı ve Hayvanları Koruma Derneği (İDOHA) Başkanı Nilay Parlar Ateş yaptığı açıklamada, sokak hayvanlarına karşı vatandaşların duyarlı olmasını isteyerek, “Herkes kapısının önüne bir kap su koyarsa can dostlarımız bu sıcak havalarda susuz kalmaktan kurtulurlar” dedi.
Serdar Nalcı
Serdar Nalcı
Diş Hekimliğinde Sedasyon..
Erdal Bayraktar
Erdal Bayraktar
İnegöl´ün Milyar Dolarlık Hazineleri
Uğur Bayram
Uğur Bayram
RECEP ALTEPE´YE TEŞEKKÜR BORÇLUSUNUZ
Turhan Şahin
Turhan Şahin
ÇANAKKALE SAVAŞINDA İKİ İNEGÖL´LÜ
CİHAT DÜNDAR
CİHAT DÜNDAR
ACILAR SİLSİLESİ
Melike Çalışkan
Melike Çalışkan
OKULA ADAPTASYONU HIZLANDIRMAK MÜMKÜN
İBRAHİM ÇOBAN
İBRAHİM ÇOBAN
Yeni Fuar Merkezi heyecanı
NİDA ALTUN
NİDA ALTUN
GÜVEN/ EŞİTLİK “ SEN SENSİN BEN BENİM”
MAHMUT ÇİL
MAHMUT ÇİL
ORTADOĞUDA HUZUR ARAYIŞI
 NURİ TULUM
NURİ TULUM
Dr. EMİN ACAR BEYE TÜRBE
CEM HIZLI
CEM HIZLI
Grip iseniz bol sıvı tüketin
Vedat Baykay
Vedat Baykay
HER YER “THE WALKING DEAD”
F.Zeynep EROL
F.Zeynep EROL
DEĞERLERİMİZ “Haddini bilmek”
Erhan BİLİCAN
Erhan BİLİCAN
HASTANELERDE SEZARYEN ÇILGINLIĞI
ORHAN GÜNEŞ
ORHAN GÜNEŞ
DİKTATÖR ERDOĞAN!
METİN AYDIN
METİN AYDIN
SADECE GALİBİYET!
Serkan Arslan
Serkan Arslan
SAĞLIKLI OLMAK İÇİN ÖNERİLER
Arif AĞIRBAŞ
Arif AĞIRBAŞ
Tesbih hırsızlığı
Tolga Bahadır Şimşek
Tolga Bahadır Şimşek
DÖNEM SONU ENVANTERİ
ÖZDEN SUVAT
ÖZDEN SUVAT
KAFKAS KARTALI TAM YOL İLERİ
Cihat Sevinç
Cihat Sevinç
PERDENİN ARKASINDA NE VAR
Emre Türk
Emre Türk
Gül Bahçesine Giren Gül Kokar
Yasemin Bağoğlu
Yasemin Bağoğlu
MEDYA VE ALGI YÖNETİMİ
Enes Kara
Enes Kara
SOSYAL MEDYA VE NAZAR DEĞMESİ
Latif Sobot
Latif Sobot
KÂBE´DE Kİ GENÇLER BİZİZ
Ferit AYBAR
Ferit AYBAR
BERABER YÜRÜDÜK BİZ BU YOLLARDA ...
Şevket BOYRAT
Şevket BOYRAT
İstikamet Sahibi Olmak
Orhan Atan
Orhan Atan
EMRAH ATTI, ŞENER KURTARDI
Sadullah Organ
Sadullah Organ
BİR GOL 3 PUAN
Oya BİÇİCİ
Oya BİÇİCİ
HAFIZAMIZ OLMASAYDI…..
Ziya Polat
Ziya Polat
KAPİTALİZM´İN ÜVEY EVLADI ZORUNLU SİGORTA
Ergün ÇAĞLAR
Ergün ÇAĞLAR
BİR REFERANDUM´DAN KISA ÖZET
Dursun Öztürkoğlu
Dursun Öztürkoğlu
MEDENİYETLER ÇATIŞMASI
 Bülent Levent
Bülent Levent
İŞVEREN TEŞVİK VE DESTEKLERİNDEN FAYDALANIYORMUSUNUZ
bekir hamlakay
bekir hamlakay
Doğaseverlerin ‘Kar’ Keyfi
DOLAR
3.6595
EURO
4.3219
Bursa Hava Durumu
Bugün
Güneşli
24°
Pazartesi
Bulutlu
25°
Salı
Sağanak
21°
12°
Çarşamba
Fırtına
16°
12°
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Bursa için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:35 07:13 12:58 15:58 18:24 19:50