Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
AK PARTİLİ KADINLARDAN DESTEK ZİYARETİ
AK PARTİLİ KADINLARDAN DESTEK ZİYARETİ
Esra Leblebici Başkanlığındaki AK Parti İnegöl Kadın Kolları yönetimi, Cafer Paşa Beylik Hanı Hanımlar Çarşısını ziyaret ederek, esnafa hayırlı işler dileklerini ilettiler.
KİTAP FUARI KAPILARINI AÇTI
KİTAP FUARI KAPILARINI AÇTI
İnegöl Belediyesi tarafından VAV Fuarcılık Organizasyon şirketi işbirliği ile 10 gün süreyle açık kalacak olan İnegöl Kitap Günleri, MODEF Fuar Merkezinde düzenlenen törenle açıldı. 16-25 Şubat tarihleri arasında açık kalacak olan İnegöl Kitap Günleri Fuarında 100 yayınevinden 60 stant yer alırken, öğrenciler fuara akın etti.
DÜNYANIN ANLADIĞI DİLDEN KONUŞUYORUZ
DÜNYANIN ANLADIĞI DİLDEN KONUŞUYORUZ
2017-2018 eğitim öğretim yılında Alanyurt Pazaryeri yanında “Come To Bildim, Dünya vatandaşı yetiştiriyoruz” sloganı ile yola çıkan Bildim Okulları, özellikle yabancı dil eğitimi ile dikkatleri çekiyor. Bil-Dim İlk ve Ortaokulu, 2017-2018 eğitim öğretim yılıyla birlikte Alanyurt´ta hizmete açıldı. Bil-Dim Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Şimşek, kurum hakkında bilgiler verdi.
ASIL HEDEF TÜRKİYE´Yİ BÖLMEK
ASIL HEDEF TÜRKİYE´Yİ BÖLMEK
Prof. Dr. Necmettin Erbakan Vakfı İlçe Başkanlığı tarafından ‘Afrin ve Ortadoğu´daki Gelişmeler´ konulu konferans düzenlendi.
‘BİREY´ NESLİ YETİŞTİRİYORUZ
‘BİREY´ NESLİ YETİŞTİRİYORUZ
Dershanecilik sektöründe binlerce öğrenciyi hayallerine kavuşturan Birey Eğitim Kurumları, 2015 yılından itibaren lise ve 2017 yılından itibaren de ortaokul olarak İnegöl´e hizmet vermeye devam ediyor. İki yılda 163 mezun verdiklerini ve 141 öğrencilerini üniversiteli yaptıklarını aktaran İnegöl Birey Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Delibaş, “Amacımız bir “Birey nesli” yetiştirmek ve bu sayıları daha da arttırarak yolumuza devam etmektir” diyor.
MEB ÇANAK TUTMAMALIDIR
MEB ÇANAK TUTMAMALIDIR
Eğitim Bir-Sen İnegöl Şubesi Başkanı Sinan Aktaş İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı (İLKSAN) ile ilgili yaptığı açıklamada, "MEB, İLKSAN´ın hukuku çarpıtmasına çanak tutmamalıdır" ifadelerini kullandı.
İŞ KARŞILIĞI ÜCRET PROJESİ HAYATA GEÇİYOR
İŞ KARŞILIĞI ÜCRET PROJESİ HAYATA GEÇİYOR
Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Alman Uluslararası İşbirliği Kurumu (GIZ), İŞKUR ve Halk Eğitim Merkezi Genel Müdürlüğü, Sosyal Ortaklar ve Proje Daire Başkanlığı ile Göç ve Acil Durum Eğitim Daire Başkanlığı işbirliğinde 7 pilot bölgede başlatılan Cash For Work (İş Karşılığı Ücret) projesi İnegöl´de de hayata geçiyor.
ASRIN GÖLGESİNDE İNEGÖL SERGİSİ AÇILDI
ASRIN GÖLGESİNDE İNEGÖL SERGİSİ AÇILDI
İnegöl Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kurslarında (İNESMEK) eğitim alan kursiyer ve öğretmenlerinin hazırladığı eserlerin yer aldığı “Asrın Gölgesinde İnegöl” adlı resim sergisi Kent Müzesi Serdar Rubacı Sergi Salonunda izlenime açıldı.
KEMAL ÖZKAN PARKI HİZMETE AÇILDI
KEMAL ÖZKAN PARKI HİZMETE AÇILDI
İnegöl Belediyesi tarafından Kemalpaşa Mahallesi Erenler Cami mevkiinde yaptırılan ve eski Belediye Başkanı Kemal Özkan´ın adının verildiği “Kemal Özkan Parkı ve Çocuk Oyun Alanı” düzenlenen törenle hizmete açıldı.
UEDAŞ “ŞEHRİN IŞIKLARI”NI İNEGÖL´DE YAKTI
UEDAŞ “ŞEHRİN IŞIKLARI”NI İNEGÖL´DE YAKTI
UEDAŞ tarafından tasarlanan ve uygulamaya alınan “Şehrin Işıkları” Fotoğraf Sergisi İnegöl´de açıldı. Birbirinden güzel eserlerin bulunduğu sergi İnegöl Kent Müzesinde 1-3 Şubat tarihleri arasında izlenime açık kalacak.
CAVCI GÜVEN TAZELEDİ
CAVCI GÜVEN TAZELEDİ
İnegöl Arabacı, Demirci ve Madeni Sanatkarlar Odasının olağan genel kurul toplantısı önceki gün BESOB Esnaf Sarayı Düğün Salonunda gerçekleştirildi. Tek listeyle gidilen seçimde mevcut Başkan Süleyman Cavcı güven tazeledi.
İNEGÖL TURİZMİ EMITT´TE GÖRÜCÜYE ÇIKTI
İNEGÖL TURİZMİ EMITT´TE GÖRÜCÜYE ÇIKTI
stanbul TÜYAP Fuar alanında bu yıl 22´incisi düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), Perşembe günü açıldı. İnegöl Belediyesi´nin de Oylat ve DOSTUM stantlarıyla yerini aldığı fuar, dünyanın farklı ülkelerinden turizmcileri bir araya getirecek.
YÜKSEKLERDE KAR SEVİNCİ
YÜKSEKLERDE KAR SEVİNCİ
Uzun zamandır beklenen kar yağışı için vatandaşların bekleyişi sona erdi ancak beyaz yüzünü fazla göstermedi. Önceki gün sabah saatlerinden itibaren İnegöl´de kar yağışı başlarken, kar yağışı kısa sürede yerini güneşli havaya bıraktı. İnegöl´ün yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışı sevince neden olurken, teyakkuz halinde olan Karayolları ekipleri, tuzlama ve karayolu kenarlarında oluşan kar yığışlarını temizleme çalışması başlattı.
 İNEGÖLLÜ FİRMALAR MAĞDUR EDİLDİ
İNEGÖLLÜ FİRMALAR MAĞDUR EDİLDİ
Ocak´ta İstanbul Yeşilköy CNR EXPO´da kapılarını açan İstanbul Mobilya Fuarında stant açan sandalyeci, aksesuarcı ve yaşam odası gibi birçok yan sanayi üretimi yapan İnegöllü firmalar, stant yerlerinin değiştirilmesi nedeniyle mağdur oldu.
 AKTAŞ´TAN SUYA İKİNCİ İNDİRİM MÜJDESİ
AKTAŞ´TAN SUYA İKİNCİ İNDİRİM MÜJDESİ
Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmetlerin daha iyi bir şekilde iletilmesi amacıyla İnegöl´de yaptırılan BUSKİ İnegöl Hizmet binası, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş´ın katılımı ile hizmete açıldı. Açılışta konuşan Aktaş, geçtiğimiz aylarda suya yapılan yüzde 10´luk indirimin ardından yakın zaman içerisinde ikinci bir indirim daha yapacaklarının müjdesini verdi.
KAZA ÜSTÜNE KAZA
KAZA ÜSTÜNE KAZA
Bursa-Ankara karayolu üzeri Hikmet Şahin köprülü kavşağı mevkiinde meydana gelen iki ayrı kazada 3 kişi yaralandı.
Aktaş´tan su da ikinci indirim müjdesi
Aktaş´tan su da ikinci indirim müjdesi
..,.,
YAĞIŞLA BİRLİKTE KAZALARDA GELDİ
YAĞIŞLA BİRLİKTE KAZALARDA GELDİ
vBursa-Ankara karayolu üzeri Mezitler bölgesinde 4 otomobil, 1 hafif ticari araç ve 1 kamyonetin karıştığı 3 ayrı kazada şans eseri yaralanan olmazken, araçlarda maddi hasar meydana geldi.
YILDIZSPOR´DAN İNEGÖLSPOR´A
YILDIZSPOR´DAN İNEGÖLSPOR´A
1954 yılında Yıldızspor adıyla amatör ligden başlayıp, 1984 yılında birleşerek İnegölspor adıyla 2. Ligde mücadele veren kulübün, yıllar içerisindeki fotoğraf hatıralarının bulunduğu eserler “Yıldızspor´dan İnegölspor´a” adlı sergiyle izlenime açıldı. Acı tatlı hatırların bulunduğu sergiyi inceleyen İnegölspor´un eski yöneticileri ve futbolcuları duygulu anlar yaşadı.
TALAŞ YÜKLÜ TIR DEVRİLDİ
TALAŞ YÜKLÜ TIR DEVRİLDİ
İnegöl´e bağlı Hamzabey mahallesi üzerindeki Mobilya İhtisas Organize Sanayi bölgesinde meydana gelen kazada, kontrolden çıkan talaş yüklü TIR devrildi, bir kişi yaralandı.
TÜBİTAK´TAN OKULLARA 150 BİN LİRALIK DESTEK
TÜBİTAK´TAN OKULLARA 150 BİN LİRALIK DESTEK
Milli Eğitim Bakanlığı ile TÜBİTAK arasında imzalanan “Eğitimde İşbirliği Protokolü” kapsamında, 2018 yılı 4006-TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programı sonuçları açıklandı.
KÖPEKLERİ BULANA ARABA!
KÖPEKLERİ BULANA ARABA!
İnegöl´e bağlı Çeltikçi mahallesindeki çiftlikten yılbaşı gecesi çalınan 2 adet Sivas Kangal cinsi Yavru köpeklerini bulana 10 bin lira değerindeki arabasını hediye edecek. 3.5 aylık yavru köpeklerin bulunması için İnegöl´ün dört bir yanına fotoğraflarını asan Hakan Biçer, köpeklerini çocukları olarak nitelendirerek, bulana büyük ödül vereceğini söyledi. Biçer, köpeklerini bulanların 0.533 377 40 75 numaralı telefondan kendisine ulaşabileceklerini söyledi.
İNEGÖL´ÜN EĞİTİMDE LİDERİ OKYANUS KOLEJİ
İNEGÖL´ÜN EĞİTİMDE LİDERİ OKYANUS KOLEJİ
İnegöl Okyanus Koleji yönetimi, okulda düzenlenen kahvaltılı basın toplantısında 2017 yılını değerlendirirken, 2017 yılında bütün sosyal, kültürel, sportif faaliyetlerde var olduklarını ve birçok başarılı çalışmalara imza attıklarını söylediler. Lise Müdürü Mehmet Baştürk, “Amacımız başarıyı ve kaliteyi yakalamaktır” dedi.
TURİZM CENNETİ OYLAT KIŞ SEZONUNU AÇTI
TURİZM CENNETİ OYLAT KIŞ SEZONUNU AÇTI
Türkiye´nin ve İnegöl´ün önemli kaplıca ve turizm merkezlerinden biri olan Oylat Kaplıcalarında kış sezonu açıldı. Yurt içi ve yurt dışından yerli ve yabancı turistlere şifa dağıtan Oylat Kaplıcaları, İnegöl merkeze 27 kilometre uzaklıkta, 40,5 derece kaynağından çıkan, zengin mineralli kaynak suyu ile yılda 300 bin kişiye şifa dağıtıyor. Belediye Başkanı Alper Taban, bölgenin ülke genelinde önemli bir yere sahip olduğunu belirterek, yılda 300 bin kişinin şifa kaynağından yararlandığını söyledi.
KADINLARDAN ORGANİK SOFRA
KADINLARDAN ORGANİK SOFRA
İnegöl´de 173 kadının bir araya gelerek kurduğu "Oylat Boğazı Köyleri ve Mahalleleri Kadın Kalkınma Kooperatifi” organik sofrasıyla marka olmaya aday. Kooperatifin Hilmiye mahallesindeki restoranında kadınlar tarafından organik olarak üretimi yapılan ürünler, müşterilerin büyük beğenisini kazanıyor.
CAFER PAŞA´DA OSMANLI GELENEĞİ
CAFER PAŞA´DA OSMANLI GELENEĞİ
İnegöl´de 4 yıl önce çıkan yangın sonucu tamamen yanarak küle dönen ve uzun süren restorasyon çalışmaları sonucunda tekrar faaliyete geçen 200 yıllık tarihi Cafer Paşa Beylik Han´ında Osmanlı döneminde yapılan esnaf duası geleneği yaşatılmaya başlandı.
OSMANLI GELENEĞİ CAFER PAŞA´DA YAŞATILIYOR
OSMANLI GELENEĞİ CAFER PAŞA´DA YAŞATILIYOR
..,.,
TÜNEL´DE CAN PAZARI
TÜNEL´DE CAN PAZARI
Yardım için duran yolcu otobüsüne arkadan çarpan otomobilde 1 ölü, 1 ağır yaralı
SÜLEYMAN EZİM ORTAOKULUNA KİTAP OKUMA EVİ
SÜLEYMAN EZİM ORTAOKULUNA KİTAP OKUMA EVİ
Hayırsever işadamı Abdullah Ezim´in, babası adına yaptırdığı Ortaköy Süleyman Ezim Ortaokuluna “Kitap Okuma Evi” kazandırdı. Yapımını üstlenip Milli Eğitime teslim ettikten sonra okulunun ihtiyaçlarını sağlamaya devam eden hayırsever işadamı Abdullah Ezim, kendi adını taşıyan okula “Kitap Okuma Evi” kazandırdı. “Kitap Okuma Evi” törenle hizmete açıldı.
"BİRÇOK NEDEN, TEK BİR MARKA"
"BİRÇOK NEDEN, TEK BİR MARKA"
Dünya 7´incisi Avrupa 4´üncüsü ve Türkiye´de sektör lideri Kastamonu Entegre´nin yeni showroom´u İnegöl´de hizmete açıldı. İnegöl Organize Sanayi Bölgesi 4. Caddedeki açılışa meslek odaları, dernekler ve mobilyacılar yoğun ilgi gösterdi.
KONGRE TURİZMİ İÇİN ÇITA YÜKSELİYOR
KONGRE TURİZMİ İÇİN ÇITA YÜKSELİYOR
Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Türkiye genelindeki 7 kongre merkezinden birinin de Bursa´daki Atatürk Kongre Kültür Merkezi (Merinos AKKM) olduğunu hatırlatarak, uluslararası kongrelerin Bursa´ya getirilmesi konusunun sadece Büyükşehir´in veya Merinos AKKM yönetiminin değil, tüm Bursa´nın sorunu olduğunu söyledi.
2017´YE DAMGA VURAN OLAYLAR
2017´YE DAMGA VURAN OLAYLAR
2017 yılı Türkiye´de ve dünyada önemli olaylara ve gelişmelere sahne oldu
KÖPRÜ AYAĞINA ÇARPIP TAKLA ATTI
KÖPRÜ AYAĞINA ÇARPIP TAKLA ATTI
Bursa-Ankara karayolu üzeri Avarlar köprülü kavşağı mevkiinde meydana gelen kazada, takla atan özel otomobilde şans eseri yaralanan olmadı.
CAM FİLMİ BİLMECESİ ESNAFI MAĞDUR ETTİ
CAM FİLMİ BİLMECESİ ESNAFI MAĞDUR ETTİ
Bir süreden beri yasaklanması veya serbest bırakılması tartışmalarında bir türlü sonuç alınamayan cam filmiyle ilgili esnaflar, sektörün belirsizlik nedeniyle durma noktasına geldiğini belirttiler. En son gündeme gelen arka camlara bir numaralı film serbestliğinin bir anlam taşımadığını ifade eden esnaflar, cam film uygulamasında Avrupa Birliği (AB) ülkelerindeki standartların esas alınmasını istiyor.
VATANDAŞI KANDIRMAYA SON
VATANDAŞI KANDIRMAYA SON
Yeni emlak taslağının hayata geçmesiyle komisyon oranı yüzde 3 ile sabit kalacak, ofisler için 30 metrekare şartı getirilecek, satılan veya kiralanan gayrimenkul için ise ilanın kaldırılması için 2 gün süre tanınacak.
ŞEHİT ASTSUBAY KARAKAŞOĞLU PARKI HİZMETTE
ŞEHİT ASTSUBAY KARAKAŞOĞLU PARKI HİZMETTE
2014 yılı Ekim ayında Kocaeli Cengiz Topel Havaalanı´ndan havalanıp Konya´ya eğitim amacıyla giderken Kartepe ilçesi Karaardıç mevkiinde düşen helikopterde şehit olan Astsubay Kıdemli Üstçavuş Mehmet Karakaşoğlu adına İnegöl Belediyesi tarafından Cerrah mahallesinde yaptırılan Park ve çocuk oyun alanı düzenlenen törenle hizmete açıldı.
İNEGÖL´DE İL HEYECANI
İNEGÖL´DE İL HEYECANI
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu´nun, İnegöl´ün 82. il olması için Grup Başkanvekilleri ve Bursa Milletvekillerinin imzası ile kanun teklifi vermesi İnegöl´de heyecana neden oldu. İnegöl´deki SKT´lar ve vatandaşlardan kanun teklifine destek geldi.
TARİHİ HAN YENİDEN CANLANDI
TARİHİ HAN YENİDEN CANLANDI
21 Ekim 2013´te çıkan yangında tamamen yanarak küle dönen tarihi Cafer Paşa Beylik Hanı, yapılan restorasyonla küllerinden doğarak düzenlenen resmi törenle hizmete açıldı. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, yeni görevinde İnegöl´de ilk kez açılışa katıldı.
Tarihi Han Kadınlar Çarşısı Olarak Hizmete Açıldı
Tarihi Han Kadınlar Çarşısı Olarak Hizmete Açıldı
..,.,
KUDÜS´TEN VAZGEÇEMEYİZ
KUDÜS´TEN VAZGEÇEMEYİZ
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu:
İNGADEM HİZMETE AÇILDI
İNGADEM HİZMETE AÇILDI
İnegöl Belediyesi tarafından yapılan İnegöl Gençlik ve Aile Destek Merkezi, Orhaniye Mahallesi Çevre Sokak üzerinde düzenlenen törenle yeni binasında hizmete açıldı.
HEM´DEN KEÇE KURSU
HEM´DEN KEÇE KURSU
İnegöl Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından İnegöl´de ilk defa Keçe Aksesuarları Yapımı kursu açıldı.
KAMYONLAR KAFA KAFAYA ÇARPIŞTI
KAMYONLAR KAFA KAFAYA ÇARPIŞTI
İnegöl ile Yenişehir arası karayolu üzerinde meydana gelen kazada, iki kamyon kafa kafaya çarpıştı, biri ağır iki kişi yaralandı.
ŞİDDDETLİ YAĞIŞ KARAYOLUNU ÇÖKERTTİ
ŞİDDDETLİ YAĞIŞ KARAYOLUNU ÇÖKERTTİ
Önceki akşam etkili olan yoğun yağış nedeniyle İnegöl ile Yenişehir arasındaki karayolunda çökme meydana geldi. Trafik akışının tamamen durduğu karayolundaki çökme yaklaşık 4 saat süren çalışma sonucunda onarılarak, yol yeniden trafiğe açıldı.
TABAN CAFER PAŞA HANI ESNAFIYLA BULUŞTU
TABAN CAFER PAŞA HANI ESNAFIYLA BULUŞTU
2013 Ekim ayında çıkan yangınla küle dönen 200 yıllık tarihi Cafer Paşa Hanı, Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yeniden ayağa kaldırıldı. İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, kısa bir süre önce tamamı bayan işletmecilerden oluşan 38 işyeri ile yeniden hizmete giren tarihi çarşıyı ziyaret ederek, esnafa hayırlı olsun dileklerini iletti.
TÜRKİYE´NİN İLK AMBALAJLI SUYU ÜRETİLECEK
TÜRKİYE´NİN İLK AMBALAJLI SUYU ÜRETİLECEK
2015 yılında inşaat çalışmalarına başlanarak iki yıllık süreçte tamamlanan, İnegöl´e bağlı Sulhiye mahallesindeki Pınar Su Uludağ Tesisi düzenlenen törenle hizmete açıldı. Tesis, Türkiye´de ilk ambalajlı suyu tüketici ile buluşturacak olma özelliğini taşıyor.
ALKOLLÜ SÜRÜCÜ DEHŞET SAÇTI
ALKOLLÜ SÜRÜCÜ DEHŞET SAÇTI
Bursa-Ankara karayolu üzerinde ters istikamette seyreden alkollü sürücü, iki aracın kaza yapmasına sebep olurken, trafik ekipleri tarafından kovalamaca sonucu yakalandı.
ANADOLU BASININ YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEK
ANADOLU BASININ YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEK
Anadolu basınının yaşadığı sorunları gündeme getirerek çözüm önerileri üreten ve bu çözümlerin sonuçlanması için yoğun çaba gösteren Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu BİK temsilcileri Nuri Kolaylı, Mustafa Arslan ve Şevket Erzen ile Gazeteciler Cemiyeti Ankara BİK temsilcisi Başkan Nazmi Bilgin ve Prodüktörlerin temsilcisi Şevket Karahan, Ekim ve Kasım aylarında basın sektörü adına basın kuruluşları ile basın çalışanlarını ilgilendiren yeniliklere imza atılmasını sağladılar.
Mahmudiye´de Yıkım
Mahmudiye´de Yıkım
..,.,
AYNI KAVŞAK, YİNE KAZA
AYNI KAVŞAK, YİNE KAZA
Süleymaniye mahallesi Mimar Sinan Bulvarı üzeri Tuna-3 Düğün Salonu önündeki kavşakta iki özel otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada şans eseri yaralanan olmadı. Sürekli aynı kavşakta yaralamalı veya maddi hasarlı kazaların yaşandığı belirten vatandaşlar, yetkililerin bu duruma çare bulmalarını istedi.
Serdar Nalcı
Serdar Nalcı
ÇENE EKLEMİ RAHATSIZLIKLARI
Uğur Bayram
Uğur Bayram
YİNE KİMYASAL SALDIRI YİNE DEMOKRASİ BOMBASI
Turhan Şahin
Turhan Şahin
ÇANAKKALE SAVAŞINDA İKİ İNEGÖL´LÜ
CİHAT DÜNDAR
CİHAT DÜNDAR
YANLIŞ BİLEN EĞİTİMCİLER
Melike Çalışkan
Melike Çalışkan
OKULA ADAPTASYONU HIZLANDIRMAK MÜMKÜN
İBRAHİM ÇOBAN
İBRAHİM ÇOBAN
Yeni Fuar Merkezi heyecanı
NİDA ALTUN
NİDA ALTUN
ERKEKLERE
MAHMUT ÇİL
MAHMUT ÇİL
BAŞDÖNDÜREN GÜNDEM
 NURİ TULUM
NURİ TULUM
Dr. EMİN ACAR BEYE TÜRBE
CEM HIZLI
CEM HIZLI
Grip iseniz bol sıvı tüketin
CUMA ALİ YÜREKLİ
CUMA ALİ YÜREKLİ
"ALLAH´A DİNİNİZİ Mİ ÖĞRETMEYE ÇALIŞMAK..."
Yaşar Yılmaz
Yaşar Yılmaz
KÖY ENSTİTÜLERİ VE EĞİTİM
Mehmet Yurdakul
Mehmet Yurdakul
ÇOCUK EDEBİYATI YAZARI GÜLTEN DAYIOĞLU İLE “FADİŞ” ÜZERİNE BİR SÖYLEŞİ
Yusuf Kızıl
Yusuf Kızıl
HASTA OLMAYA GÖR
Dr. Ömer Faruk Atan
Dr. Ömer Faruk Atan
MİRAÇLA GELEN HEDİYE, NAMAZ
Uzm. Psikolog Gülizar Şehitoğlu
Uzm. Psikolog Gülizar Şehitoğlu
AİLE İÇİ İLETİŞİMDE KİLİT NOKTALAR
Zeynep Nisa KAŞKIR
Zeynep Nisa KAŞKIR
Gecikmiş Hoşgörü Sahipleri
İsmail YILDIRIM
İsmail YILDIRIM
MEHMET AKİF ERSOY MİLLİ-MANEVİ DEĞERLERİMİZDEN BİRİDİR
Vedat Baykay
Vedat Baykay
BALTALI HANO GERÇEK Mİ!?
F.Zeynep EROL
F.Zeynep EROL
İYİ GÜN İÇİN DE DOST LAZIM
Erhan BİLİCAN
Erhan BİLİCAN
HASTANELERDE SEZARYEN ÇILGINLIĞI
ORHAN GÜNEŞ
ORHAN GÜNEŞ
DELİKANLI ŞEMPANZE ROMEO
METİN AYDIN
METİN AYDIN
THE END!
Serkan Arslan
Serkan Arslan
SAĞLIKLI OLMAK İÇİN ÖNERİLER
Arif AĞIRBAŞ
Arif AĞIRBAŞ
Yeni Neslin Çanakkale Savaşı Hakkında Bilmesi Gerekenler
Tolga Bahadır Şimşek
Tolga Bahadır Şimşek
DÖNEM SONU ENVANTERİ
ÖZDEN SUVAT
ÖZDEN SUVAT
TEMSİLCİLERİMİZ ADIM ADIM TERFİYE
Mehmet YURDAKUL
Mehmet YURDAKUL
YAZAR ADEM ÖZBAY İLE ‘YAZARLIK´ SÖYLEŞİ
Cihat Sevinç
Cihat Sevinç
PERDENİN ARKASINDA NE VAR
Emre Türk
Emre Türk
Gül Bahçesine Giren Gül Kokar
Yasemin Bağoğlu
Yasemin Bağoğlu
MEDYA VE ALGI YÖNETİMİ
Enes Kara
Enes Kara
SOSYAL MEDYA VE NAZAR DEĞMESİ
Latif Sobot
Latif Sobot
KÂBE´DE Kİ GENÇLER BİZİZ
Ferit AYBAR
Ferit AYBAR
BERABER YÜRÜDÜK BİZ BU YOLLARDA ...
Şevket BOYRAT
Şevket BOYRAT
İLGİSİZLİK SEVGİ VE DOSTLUKLARI YOK EDER
Orhan Atan
Orhan Atan
PLAY-OF İDDİASI KALMAYAN İNEGÖLSPOR EVİNDE LİDERE KOLAY KAYBETTİ
Sadullah Organ
Sadullah Organ
CANIN SAĞ OLSUN İNEGÖLSPOR
Oya BİÇİCİ
Oya BİÇİCİ
HAFIZAMIZ OLMASAYDI…..
Ziya Polat
Ziya Polat
KAPİTALİZM´İN ÜVEY EVLADI ZORUNLU SİGORTA
Ergün ÇAĞLAR
Ergün ÇAĞLAR
BİR REFERANDUM´DAN KISA ÖZET
Dursun Öztürkoğlu
Dursun Öztürkoğlu
MEDENİYETLER ÇATIŞMASI
 Bülent Levent
Bülent Levent
ÜNİVERSİTELİLERİN İŞ BULAMAMA, İŞVERENLERİN PERSONEL BULAMAMA KAYGISI
bekir hamlakay
bekir hamlakay
Doğaseverlerin ‘Kar’ Keyfi
DOLAR
4.0332
EURO
4.9670
Bursa Hava Durumu
Bugün
Güneşli
22°
Pazartesi
Güneşli
25°
Salı
Güneşli
26°
13°
Çarşamba
Güneşli
26°
14°
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Bursa için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:32 08:17 13:16 15:39 17:58 19:30