Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
ORTAKÇISPOR´DAN 7 YARIŞTA 5 MADALYA
ORTAKÇISPOR´DAN 7 YARIŞTA 5 MADALYA
Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından düzenlenen “Türkiye Bireysel Yüzme ve Açık Yaş Yüzme şampiyonası” yarışmalarında İnegöl temsilcisi Ortakçıspor başarılı sonuçlara imza attı.
SÜLEYMAN EZİM ORTAOKULUNA KİTAP OKUMA EVİ
SÜLEYMAN EZİM ORTAOKULUNA KİTAP OKUMA EVİ
Hayırsever işadamı Abdullah Ezim´in, babası adına yaptırdığı Ortaköy Süleyman Ezim Ortaokuluna “Kitap Okuma Evi” kazandırdı. Yapımını üstlenip Milli Eğitime teslim ettikten sonra okulunun ihtiyaçlarını sağlamaya devam eden hayırsever işadamı Abdullah Ezim, kendi adını taşıyan okula “Kitap Okuma Evi” kazandırdı. “Kitap Okuma Evi” törenle hizmete açıldı.
TÜRKİYE İÇİN ÜRETMEYE DEVAM
TÜRKİYE İÇİN ÜRETMEYE DEVAM
İTSO Başkanı Metin Anıl 2017 yılını değerlendirdi
DEĞİŞMESİ GEREKEN İSİMLER DEĞİL ZİHNİYETTİR
DEĞİŞMESİ GEREKEN İSİMLER DEĞİL ZİHNİYETTİR
Saadet Partisi (SP) İnegöl İlçe Teşkilatının, Hasan Eroğlu Başkanlığındaki ilk İlçe Divan Toplantısı önceki akşam parti binasında gerçekleştirildi. İlçe Başkanı Hasan Eroğlu, “Maalesef, üzülerek belirtelim ki, İnegöl´ümüz çok şey kaybetti” dedi.
KOÇ´TA TUTUMLULUK VE İSRAF
KOÇ´TA TUTUMLULUK VE İSRAF
Milli Eğitim Bakanlığının okullarda uyguladığı “Değerler Eğitimi Projesi” kapsamında Vehbi Koç İlkokulunda bu hafta “Tutumluluk ve İsraf” konusu işlendi.
YERLİ ÜRETİME GEÇMELİYİZ
YERLİ ÜRETİME GEÇMELİYİZ
Starwood Yapı Market Müdürü Emrah Ünlüsoy, mobilya hammaddelerine ardı ardına gelen zamları değerlendirdi. Ünlüsoy, “Yüzde 100´e varan zamlar sadece dış tedarikten gelen ürünlerle alakalı olmuştur, birleşen ürünlerde değil…” dedi.
DEMOKRASİNİN UÇ BEYLERİ
DEMOKRASİNİN UÇ BEYLERİ
Başkan Taban, Mahalle Muhtarlarıyla Değerlendirme ve İstişare Toplantısında biraraya geldi
MOBİLYA SEKTÖRÜNE TEKNOLOJİ DESTEĞİ
MOBİLYA SEKTÖRÜNE TEKNOLOJİ DESTEĞİ
Marmara ve İç Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu (MARSİFED) “Teknoloji Buluşmaları Yuvarlak Masa Toplantısı” İnegöl Genç İşadamları Derneği´nin (İGİAD) ev sahipliğinde gerçekleştirildi.
TARIM İSTİHDAMDA ÜZERİNE DÜŞENİ FAZLASIYLA YAPIYOR
TARIM İSTİHDAMDA ÜZERİNE DÜŞENİ FAZLASIYLA YAPIYOR
Bursa Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı ve İnegöl Ziraat Odası Başkanı Sezai Çelik, tarım sektörünün istihdamda üzerine düşeni fazlasıyla yaptığını belirterek, “Eylül ayında sanayiden 433 bin kişi daha fazla istihdam sağlayan tarımda, istihdam, geçen yılın aynı ayına göre 197 bin kişi arttı” dedi.
GİZLİ BUZLANMA KAZALARI
GİZLİ BUZLANMA KAZALARI
İnegöl-Alanyurt yolu üzeri Özdilek köprülü kavşağı üzerinde oluşan gizli buzlanma nedeniyle meydana gelen kazalarda bir kişi yaralandı.
İNEGÖL ‘İYİ´ OLACAK
İNEGÖL ‘İYİ´ OLACAK
Türkiye genelinde teşkilatlanma çalışmalarını sürdüren Meral Akşener Genel Başkanlığındaki “İyi Parti”, İnegöl´de Müfit Besler´in kurucu Başkanlığında teşkilatlanma çalışmalarını tamamladı. İyi Parti İnegöl Kurucu Başkanı Müfit Besler, yönetim kurulu üyelerini kamuoyuna tanıttı. Besler, İnegöl´de ikinci parti olacaklarını söyledi.
SOĞUK HASAT!
SOĞUK HASAT!
Kışın soğuk yüzünü gösterdiği bugünlerde insanlar mecbur kalmadıkça dışarı adım bile atmak istemezken, onlar soğuğa rağmen hasat peşinde… Lahana üretiminin önemli merkezlerinden İnegöl´de hasat zorlu kış şartlarına rağmen başladı. Lahana üretiminin yoğun şekilde yapıldığı İnegöl´e bağlı Çeltikçi mahallesinde çiftçiler dondurucu soğukta elleri sızlayarak lahana hasadı yapıyor.
YOKSULLUK SINIRI BİR AYDA 133 TL ARTTI
YOKSULLUK SINIRI BİR AYDA 133 TL ARTTI
Türk-İş´in açıkladığı 4 kişilik bir aile için yoksulluk sınırı rakamı Aralık ayında bir önceki aya göre 133 TL artış göstererek 5 bin 238 TL´ye yükseldi.
KONGRE TURİZMİ İÇİN ÇITA YÜKSELİYOR
KONGRE TURİZMİ İÇİN ÇITA YÜKSELİYOR
Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Türkiye genelindeki 7 kongre merkezinden birinin de Bursa´daki Atatürk Kongre Kültür Merkezi (Merinos AKKM) olduğunu hatırlatarak, uluslararası kongrelerin Bursa´ya getirilmesi konusunun sadece Büyükşehir´in veya Merinos AKKM yönetiminin değil, tüm Bursa´nın sorunu olduğunu söyledi.
1 MİLYARLIK TAPU
1 MİLYARLIK TAPU
Son günlerini yaşadığımız 2017 yılında İnegöl Tapu Müdürlüğünde yapılan 32 bin işlemde, 1 milyar 26 milyon 504 bin lira değerindeki gayrimenkuller el değiştirdi.
TAVAN FİYATA DEVAM
TAVAN FİYATA DEVAM
Sigorta Acenteleri İcra Kurulu (SAİK) İl Delegesi, İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Yönetim Kurulu üyesi Rıdvan Kocaağa, tavan fiyat uygulamasının 2018 yılında da devam edeceğini bildirdi.
TAŞERON YASASI SAĞLIKÇILARI MEMNUN ETTİ
TAŞERON YASASI SAĞLIKÇILARI MEMNUN ETTİ
Sağlık-Sen Bursa Şubesi Başkan Yardımcısı Hüseyin Aydın, taşeron yasasının memnuniyet verici olduğunu söyleyerek, yasanın diğer kesimleri de kapsamasının gerektiğini ifade etti.
YENİ DÖNEM BAŞLIYOR
YENİ DÖNEM BAŞLIYOR
1 Ocak´tan itibaren yeni araç alanlar ve ikinci el araçların satış sonrası işlemleri artık noterlerde yapılacak. Yeni dönemde plaka numaraları tek merkezde toplanacak. Özel plaka alınamayacak.
TKDK ÜÇÜNCÜ BAŞVURU ÇAĞRI İLANI YAYINLANDI
TKDK ÜÇÜNCÜ BAŞVURU ÇAĞRI İLANI YAYINLANDI
İnegöl İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü İbrahim Ekren yaptığı açıklamada, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu tarafından (TKDK) yayınlanan, IPARD-2 Programı Üçüncü Başvuru Çağrı İlanıyla İnegöl için önemli yatırım desteklerin alınabileceği belirtti.
KAFKAS´TA SEVİM DÖNEMİ
KAFKAS´TA SEVİM DÖNEMİ
İnegöl Kafkas Folklor ve Kültür Derneğinin önceki akşam Sani Konukoğlu konferans salonunda gerçekleştirilen olağan genel kurulunda Başkanlığa Nedim Sevim getirildi.
İZZETBEGOVİÇ´İN OYU EVETTİR
İZZETBEGOVİÇ´İN OYU EVETTİR
Birleşmiş Milletler genel kurulunda, ABD´nin Kudüs´ü İsrail´in başkenti ilan etmesi kararını geri almasını öngören tasarıya çekimser oy kullanan tek Müslüman ülkenin Bosna Hersek Cumhuriyeti olması dikkat çekerken, bu kararı değerlendiren Uluslararası Alija Düşünce Derneği Başkanı Ahmet Sert, “Sosyal medyada yazılanlar, hainlikle yapılan suçlamalar, Boşnak Müslümanları gerçekten son derece üzmüş ve rencide etmiştir” dedi.
SÜLEYMANİYE´YE OTOPARK VE YEŞİL ALAN
SÜLEYMANİYE´YE OTOPARK VE YEŞİL ALAN
İnegöl Belediyesi, Süleymaniye mahallesinde 2 bin metrekare alan üzerinde projelendirdiği 64 araçlık otopark ile yeşil alan ve dinlenme alanlarının bulunduğu çevre düzenlemesi çalışmalarını sürdürüyor.
İNEGÖL´ÜN DEĞERLERİNE VEFA
İNEGÖL´ÜN DEĞERLERİNE VEFA
İnegöl Belediyesi ile İnegöl Kent Konseyi´nin işbirliğinde düzenlenen “İnegöllülere Vefa ve Hatırlama Gecesinin” dördüncüsü önceki akşam Mobilya Müzesi konferans salonunda gerçekleştirildi. İnegöl´ün kültür-sanat, spor, edebiyat, akademik alan ve daha birçok sektörde yetiştirdiği önemli isimler programda ilçe halkıyla buluştu. Ülke ve şehre değer katan görevlerde yer alan 17 İnegöllü, gecenin anısına plaketlerle onure edildi.
KUDÜS ULUSLARARASI BİR MESELEDİR
KUDÜS ULUSLARARASI BİR MESELEDİR
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İnegöl İlçe Başkanı Necmi Demir, “Kudüs uluslararası statüde bir meseledir. Tek bir ülkenin ve bu ülkenin şantajlarından korkan birkaç ülkenin verebileceği bir karar olmadığı anlaşılmıştır” diyerek, BM´nin ABD´ye karşı aldığı kararı destekledi.
İNEGÖL KIŞA HAZIR
İNEGÖL KIŞA HAZIR
Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan hava durumu tahminlerine göre, hafta sonu Marmara bölgesinde kar olasılığı yüksek. Pazar ve Pazartesi günleri kuvvetli karla karışık yağmur beklenirken, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban´da, kış şartları ile ilgili alınan önlemleri inceledi. İnegöl Belediyesi Fen İşleri Şantiyesinde hali hazırda bekleyen karla mücadele ekiplerini inceleyen Belediye Başkanı Alper Taban, İnegöl Belediyesi olarak kışa hazır olduklarını söyledi.
KONUT SATIŞLARINDA DÜŞÜŞ
KONUT SATIŞLARINDA DÜŞÜŞ
Türkiye genelinde Kasım´da 122 bin 732 konut satışı gerçekleşti. Geçen ay satılan konut sayısı bir önceki aya göre yüzde 0,1, geçen yılın aynı ayına göre ise yüzde 7,5 düşüş kaydetti.
BOŞNAKLARIN OYU EVET´TİR
BOŞNAKLARIN OYU EVET´TİR
Birleşmiş Milletler Genel Kurulu´nda, ABD´nin Kudüs kararını geri almasını öngören tasarıya çekimser oy kullanan tek Müslüman ülkenin Bosna Hersek Cumhuriyeti olması dikkat çekerken, bu kararı değerlendiren İnegöl Bosna Hersek Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği (İNBOSDER) Başkanı Adli Kavukçu, “Bosna Hersek´teki Boşnaklar´ın oyu evet, Hırvat ve Sırpların oyu ise çekimserdir” dedi.
İTSO 2018´DE ÜYELERİNE İNDİRİMLİ HİZMET VERECEK
İTSO 2018´DE ÜYELERİNE İNDİRİMLİ HİZMET VERECEK
İnegöl Ticaret ve Sanayi Odasının (İTSO) 2018 yılı bütçesinin görüşülüp karara bağlandığı meclis toplantısında, oda üyelerinden çeşitli hizmetler ve belgeler karşılığında alınan ücretlerde indirim yapılması kararı çıktı. Meclis toplantısında odanın 2018 yılı bütçesi 4 milyon 500 bin lira olarak belirlendi.
KIRSALA EĞİTİM ATAĞI
KIRSALA EĞİTİM ATAĞI
İnegöl İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, İnegöl Belediyesi Kırsal Kalkınma Müdürlüğü ve Ziraat Odası işbirliğinde kış aylarında yaklaşık bin çiftçiye tarım ve ziraat alanında eğitimler verilecek. Bu yıl ilk defa eğitim seminerleri dışında kırsal mahallelerde düzenlenecek Seracılık, Tıbbi Aromatik Bitki Yetiştiriciliği ve Sürü yönetimi gibi farklı kurslarla bin çiftçi eğitimden geçirilmiş olacak.
Elimizden geleni yapıyoruz
Elimizden geleni yapıyoruz
..,.,
ENGELLİ ÖĞRENCİLERE SÜRPRİZ ZİYARET
ENGELLİ ÖĞRENCİLERE SÜRPRİZ ZİYARET
Belediye Başkanı Alper Taban, İnegöl İlkokulu bünyesinde bulunan özel eğitim sınıflarını ziyaret ederek engelli öğrencilerle bir araya geldi.
KIRSAL YATIRIMA 13 MİLYON LİRA DESTEK
KIRSAL YATIRIMA 13 MİLYON LİRA DESTEK
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından İnegöl´de kırsal kalkınma yatırımları kapsamında 27 adet projeye toplam 13 milyon 181 bin lira hibe desteği verildi.
İNTİHAR HARAMDIR
İNTİHAR HARAMDIR
İnegöl İlçe Müftüsü Kazım Güzel, son günlerde artan intihar olaylarına ilişkin açıklamalarda bulunarak, “İntihar, kişinin kendi hür iradesiyle kendini öldürmesi ve sonuçlarını bilerek, bunu yapması da Allah tarafından yasaklanmış ve haram kılınmıştır” dedi.
VEFA VE HATIRLAMA GECESİNE DAVET
VEFA VE HATIRLAMA GECESİNE DAVET
İnegöl Belediyesi ile İnegöl Kent Konseyi, bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilecek olan İnegöllülere Vefa ve Hatırlama Gecesi ile İnegöl´ün kültür-sanat, spor, edebiyat, akademik alan ve daha birçok sektörde yetiştirdiği önemli isimleri ilçe halkıyla buluşturacak.
ÖZDEMİR, KDV ADALETSİZLİĞİNİ BAKANA İLETTİ
ÖZDEMİR, KDV ADALETSİZLİĞİNİ BAKANA İLETTİ
Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu (TÜGİK) Genel Başkanı Erkan Güral ile yönetim kurulu üyeleri geçtiğimiz gün Maliye Bakanı Naci Ağbal´ı makamında ziyaret etti. Ziyarette ülke ekonomisi ve Bakanlığın güncel düzenlemeleri hakkında görüş alışverişinde bulunulurken, İnegöl Genç İş Adamları Derneği (İGİAD) Başkanı Hakan Özdemir, KDV oranlarının adaletsizliğini Bakan Ağbal´a aktardı.
SOSYAL DENGE SÖZLEŞMESİ İMZALANDI
SOSYAL DENGE SÖZLEŞMESİ İMZALANDI
İnegöl Belediyesi ile Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) arasında Sosyal Denge Sözleşmesi (SDS) imzalandı. Yüzde 85 olan sosyal denge, yeni sözleşmeyle yüzde 100´e yükseldi.
DÜNYA TASARIM DİLİNİ KONUŞMALIYIZ
DÜNYA TASARIM DİLİNİ KONUŞMALIYIZ
Türkiye mobilyasının kalite ve teknolojide dünyayı yakaladığını ancak tasarımda geri kaldığını ifade eden Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED) Başkanı Ahmet Güleç, “Dünya tasarım dilini konuşuyor olmamız gerekiyor ki, dünyanın ilk 5 mobilya ihracatçısı olalım” dedi.
TARIM KREDİDEN 8 MİLYONLUK DESTEK
TARIM KREDİDEN 8 MİLYONLUK DESTEK
Çiftçilerin ekonomik haklarını korumak ve daha fazla kar elde etmeleri sağlamak amacıyla 6 Ocak 1945 yılında kurulan 806 Sayılı İnegöl Tarım Kredi Kooperatifi, 2017 yılında İnegöllü çiftçilere ayni ve nakdi olmak üzere 8 milyon lira destek sağladı.
VATANDAŞI KANDIRMAYA SON
VATANDAŞI KANDIRMAYA SON
Yeni emlak taslağının hayata geçmesiyle komisyon oranı yüzde 3 ile sabit kalacak, ofisler için 30 metrekare şartı getirilecek, satılan veya kiralanan gayrimenkul için ise ilanın kaldırılması için 2 gün süre tanınacak.
KAHRAMANMARAŞLI BİBER ÜRETİCİLERİ İNEGÖL´Ü ÖRNEK ALIYOR
KAHRAMANMARAŞLI BİBER ÜRETİCİLERİ İNEGÖL´Ü ÖRNEK ALIYOR
Kahramanmaraşlı biber üreticileri, bölgelerinin marka değeri kırmızı biberi geliştirip, oluşturacakları güç birliği ile yeni pazarlara açılmak için İnegöl´ü örnek alıyor. İnegöl´deki mobilya kümelenmesini incelemek üzere ilçemize gelen Kahramanmaraş heyeti, Belediye Başkanı Alper Taban´ı da ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.
İSTİRİDYE MANTARI İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLDU
İSTİRİDYE MANTARI İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLDU
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Genç Çiftçi destekleme projesinden 30 bin lira hibe alarak evinin yanında istiridye mantarı yetiştirmeye başlayan genç girişimci, ürettiği mantarları kendi Pazar tezgahında satmaya başladı.
YÜZ BİNLERCE KİŞİ BUNU BEKLİYOR
YÜZ BİNLERCE KİŞİ BUNU BEKLİYOR
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, taşeron düzenlemesine ilişkin, "Yaklaşık iki gün içerisinde çalışmamız tamamlanmış ve yasal zemine kavuşması konusunda adımlarımız atılmış olacak" dedi.
GÖNÜL, İLAHİ RAHMET KAPISINA AÇILAN TEK KAPIDIR
GÖNÜL, İLAHİ RAHMET KAPISINA AÇILAN TEK KAPIDIR
İnegöl Belediyesi´nin Mevlana Celaleddin-i Rumi´nin 744´üncü vuslat yılında düzenlediği Şeb-i Arus Hz. Mevlana´yı Anma programında ilçe halkıyla buluşan araştırmacı-yazar Sinan Yağmur, “İmanın, aşkın kapısı gönüldür. Gönülden iman etmedikçe, gönülden Allan demedikçe, gönülden aşk demedikçe aşıkta mümin de olamazsınız. Dolayısıyla gönül, ilahi rahmet kapısına açılan tek kapıdır” dedi.
TÜRKİYE´NİN ÇÖĞÜRÜNÜ CERRAH KARŞILIYOR
TÜRKİYE´NİN ÇÖĞÜRÜNÜ CERRAH KARŞILIYOR
Türkiye´nin çöğür ihtiyacının yüzde 70´ini karşılayan Cerrah mahallesinde hasat başladı. Üretimin yüzde 20´sinin ihracata gittiği çöğürle üreticiler, ülke ekonomisine yaklaşık 10 milyon lira girdi sağlıyor. Sektörün soğuk hava deposuna ihtiyacı olduğunu ifade eden üreticiler, soğuk hava deposu sayesinde hem maliyetlerin düşeceğini hem de sezonun uzayarak daha fazla satış yapabileceklerini belirttiler.
ŞEHİT ASTSUBAY KARAKAŞOĞLU PARKI HİZMETTE
ŞEHİT ASTSUBAY KARAKAŞOĞLU PARKI HİZMETTE
2014 yılı Ekim ayında Kocaeli Cengiz Topel Havaalanı´ndan havalanıp Konya´ya eğitim amacıyla giderken Kartepe ilçesi Karaardıç mevkiinde düşen helikopterde şehit olan Astsubay Kıdemli Üstçavuş Mehmet Karakaşoğlu adına İnegöl Belediyesi tarafından Cerrah mahallesinde yaptırılan Park ve çocuk oyun alanı düzenlenen törenle hizmete açıldı.
ÖLÜMDEN DÖNDÜ
ÖLÜMDEN DÖNDÜ
Ertuğrulgazi (Üçevler) mahallesi Hamzabey caddesi üzerinde meydana gelen kazada, otomobille çarpışan motosiklet sürücüsü yaralandı.
İŞSİZLİK RAKAMLARI AÇIKLANDI
İŞSİZLİK RAKAMLARI AÇIKLANDI
Türkiye genelinde 15 ve daha yukarı yaştakilerde işsiz sayısı 2017 yılı Eylül döneminde geçen yılın aynı dönemine göre 104 bin kişi azalarak 3 milyon 419 bin kişi oldu. İşsizlik oranı da 0,7 puanlık azalış ile yüzde 10,6 seviyesinde gerçekleşti.
5. HIRSIZLIK GİRİŞİMİNDE YAKALANDI
5. HIRSIZLIK GİRİŞİMİNDE YAKALANDI
Kasımefendi caddesi üzerinde faaliyet gösteren Et Lokantasına 5. kez hırsızlık için giren genç kıskıvrak yakalandı. Aynı işyerine daha önce 4 kez girerek bozuk paraları çalıp, işyerine zarar veren genç hırsız, 5. hırsızlık girişiminde emniyet ekiplerince yakalandı.
İNEGÖL´DE İL HEYECANI
İNEGÖL´DE İL HEYECANI
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu´nun, İnegöl´ün 82. il olması için Grup Başkanvekilleri ve Bursa Milletvekillerinin imzası ile kanun teklifi vermesi İnegöl´de heyecana neden oldu. İnegöl´deki SKT´lar ve vatandaşlardan kanun teklifine destek geldi.
ALTIN NESİL OKULLARINDA MATEMATİK COŞKUSU
ALTIN NESİL OKULLARINDA MATEMATİK COŞKUSU
Altın Nesil Okulları 6. sınıf öğrencileri, matematik derslerinde edindikleri beceri ve kazanımlar doğrultusunda hazırlanan “Matematik Bilgi Yarışması”nda heyecanlı anlar yaşadılar. İki bölüm halinde hazırlanan yarışmanın ilk ön eleme bölümünde, şubeler arasında karma şekilde gönüllü dörder öğrenciden oluşan on beş takım yarıştılar ve bu yarışma sonucunda dört takım finale kalmaya hak kazandı.
Serdar Nalcı
Serdar Nalcı
Diş eksilmesi ağız ve çene yapısını bozuyor
Erdal Bayraktar
Erdal Bayraktar
İnegöl´ün Milyar Dolarlık Hazineleri
Uğur Bayram
Uğur Bayram
MESUDİYE ALT GEÇİDİ Mİ YAPIYORSUNUZ SÜVEYŞ KANALI MI?
Turhan Şahin
Turhan Şahin
ÇANAKKALE SAVAŞINDA İKİ İNEGÖL´LÜ
CİHAT DÜNDAR
CİHAT DÜNDAR
EVLİLİĞİN SÜRDÜRÜLMESİ
Melike Çalışkan
Melike Çalışkan
OKULA ADAPTASYONU HIZLANDIRMAK MÜMKÜN
İBRAHİM ÇOBAN
İBRAHİM ÇOBAN
Yeni Fuar Merkezi heyecanı
NİDA ALTUN
NİDA ALTUN
ERKEKLERE
MAHMUT ÇİL
MAHMUT ÇİL
BAŞDÖNDÜREN GÜNDEM
 NURİ TULUM
NURİ TULUM
Dr. EMİN ACAR BEYE TÜRBE
CEM HIZLI
CEM HIZLI
Grip iseniz bol sıvı tüketin
CUMA ALİ YÜREKLİ
CUMA ALİ YÜREKLİ
“İNEGÖL İL OLMALI MI?”
Yaşar Yılmaz
Yaşar Yılmaz
CUMHURİYET VE DEMOKRASİ
Mehmet Yurdakul
Mehmet Yurdakul
ÇOCUK EDEBİYATI YAZARI GÜLTEN DAYIOĞLU İLE “FADİŞ” ÜZERİNE BİR SÖYLEŞİ
Yusuf Kızıl
Yusuf Kızıl
SELAMLAŞMAK
Vedat Baykay
Vedat Baykay
BALTALI HANO GERÇEK Mİ!?
F.Zeynep EROL
F.Zeynep EROL
HAYATA GENİŞ PENCEREDEN BAKMAK
Erhan BİLİCAN
Erhan BİLİCAN
HASTANELERDE SEZARYEN ÇILGINLIĞI
ORHAN GÜNEŞ
ORHAN GÜNEŞ
UMUTSUZ OLMAYACAĞIZ
METİN AYDIN
METİN AYDIN
İNEGÖLSPOR ALTYAPISI
Serkan Arslan
Serkan Arslan
SAĞLIKLI OLMAK İÇİN ÖNERİLER
Arif AĞIRBAŞ
Arif AĞIRBAŞ
Yeni Yılınız Kutlu Olmasın
Tolga Bahadır Şimşek
Tolga Bahadır Şimşek
DÖNEM SONU ENVANTERİ
ÖZDEN SUVAT
ÖZDEN SUVAT
SÜPERLER İKİNCİ YARIYA HAZIR
Cihat Sevinç
Cihat Sevinç
PERDENİN ARKASINDA NE VAR
Emre Türk
Emre Türk
Gül Bahçesine Giren Gül Kokar
Yasemin Bağoğlu
Yasemin Bağoğlu
MEDYA VE ALGI YÖNETİMİ
Enes Kara
Enes Kara
SOSYAL MEDYA VE NAZAR DEĞMESİ
Latif Sobot
Latif Sobot
KÂBE´DE Kİ GENÇLER BİZİZ
Ferit AYBAR
Ferit AYBAR
BERABER YÜRÜDÜK BİZ BU YOLLARDA ...
Şevket BOYRAT
Şevket BOYRAT
NEFİS MUHASEBESİ VE YENİ YIL
Orhan Atan
Orhan Atan
İLK YARININ SONU İNEGÖLSPOR
Sadullah Organ
Sadullah Organ
ALKIŞLAR İNEGÖLSPOR´A
Oya BİÇİCİ
Oya BİÇİCİ
HAFIZAMIZ OLMASAYDI…..
Ziya Polat
Ziya Polat
KAPİTALİZM´İN ÜVEY EVLADI ZORUNLU SİGORTA
Ergün ÇAĞLAR
Ergün ÇAĞLAR
BİR REFERANDUM´DAN KISA ÖZET
Dursun Öztürkoğlu
Dursun Öztürkoğlu
MEDENİYETLER ÇATIŞMASI
 Bülent Levent
Bülent Levent
ÜNİVERSİTELİLERİN İŞ BULAMAMA, İŞVERENLERİN PERSONEL BULAMAMA KAYGISI
bekir hamlakay
bekir hamlakay
Doğaseverlerin ‘Kar’ Keyfi
DOLAR
3.8150
EURO
4.6679
Bursa Hava Durumu
Bugün
Bulutlu
12°
Çarşamba
Karlı - Yağmurlu
10°
Perşembe
Parçalı bulutlu
-4°
Cuma
Parçalı bulutlu
12°
-1°
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Bursa için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:32 08:17 13:16 15:39 17:58 19:30