Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
HAFTA SONU SINAV VAR
HAFTA SONU SINAV VAR
9-10 Aralık 2017 tarihlerinde açık ortaokul ve açık lise sınavları gerçekleştirilecek. Üç oturum halinde gerçekleştirilecek sınavlarda yaklaşık 3 bin 375 aday ter dökecek.
ÖĞRETMENİMLE BAŞARIYORUM
ÖĞRETMENİMLE BAŞARIYORUM
Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri tarafından başlatılan “Öğretmenimle Başarıyorum” projesi kapsamında, öğrencilerin akademik başarısının yükseltilmesi hedefleniyor.
GÜVENLİĞİNİZ İÇİN KIŞ LASTİĞİ TAKTIRIN
GÜVENLİĞİNİZ İÇİN KIŞ LASTİĞİ TAKTIRIN
1 Aralık tarihi itibariyle ticari araçlarda zorunlu olarak başlayan kış lastiği uygulamasını değerlendiren lastik bayi sahibi Necmi Demir, kış lastiğinin trafik güvenliği için bütün araçlara takılması gerektiğini söyledi.
DOSTUM OKÇULUK EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR
DOSTUM OKÇULUK EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR
Doğa Sporları ve Turizm Merkezi (DOSTUM) bünyesinde okçuluk eğitimleri başlıyor. İnsanlık tarihi kadar eski, avcılık ile beraber ortaya çıkmış olan, gelişen teknolojiye rağmen popülerliğini halen devam ettiren Okçuluğu İnegöllüler ile buluşturmayı amaçlayan İnegöl Belediyesi bu spora gönül verenleri eğitimlere katılmaya davet ediyor.
ÇATIDA KORKUTAN YANGIN
ÇATIDA KORKUTAN YANGIN
Orhaniye mahallesindeki 4 katlı apartmanın çatısında çıkan yangın apartman sakinlerini sokağa döktü. Yangın itfaiye ekiplerince kısa sürede söndürüldü.
KARDEŞLERİN EVLERİ ALEV ALEV YANDI
KARDEŞLERİN EVLERİ ALEV ALEV YANDI
Kozluören mahallesindeki iki katlı iki ev önceki akşam çıkan yangında alev alev yandı. Yangın diğer evlere sıçramadan İnegöl itfaiye ekiplerince söndürüldü.
İNEGÖL AVM´DEN ARALIK AYINA ÖZEL KAMPANYA
İNEGÖL AVM´DEN ARALIK AYINA ÖZEL KAMPANYA
Alışverişi sosyal yaşamın kalbine taşıyan İnegöl AVM, yeni yılı özel bir kampanya ve birbirinden keyifli etkinlikler ile karşılıyor. İnegöl AVM, 100 TL´lik alışverişe yemek veya sinema bileti, 200 TL´lik alışverişe ise iki menü veya iki sinema bileti hediye ediyor.
İŞLETMELERDE KIRLANGIÇ FELSEFESİ
İŞLETMELERDE KIRLANGIÇ FELSEFESİ
Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) İnegöl Şubesi tarafından düzenlenen “Mobilya Sektöründe Yeni Trendler” konulu seminerde konuşan Uşak Üniversitesi Öğretim Görevlisi Kenan Sakallı, “Ütopik yatırımları düşünmeyin. Sadece buradaki temel felsefe, hayatınıza bu durumu ne kadar almak isteyip istemediğinizi düşünün” dedi.
TRAFİĞİ RAHATLATACAK ADIMLAR
TRAFİĞİ RAHATLATACAK ADIMLAR
İnegöl Belediyesi, ilçe merkezinde trafik sorununun yoğun olarak yaşandığı 5 kavşağı mercek altına aldı. İncelemeler neticesinde trafiği rahatlatacak fiziki ve sinyalizasyon düzenlemeleri yapılmasına karar verildi.
TABAN´A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
TABAN´A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
İnegöl Belediye Bakanı Alper Taban´a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Cumartesi günü tebrikleri makamında kabul eden Başkan Taban´ı İnegöl Çerkes Adige Kültür Derneği yönetimi ile İnegöl Doğal Afetler Arama Kurtarma ekibi ziyaret etti.
NUH MEHMETLİ GENÇLER CAN DOSTLARI UNUTMADI
NUH MEHMETLİ GENÇLER CAN DOSTLARI UNUTMADI
İnegöl Nuh Mehmet Küçükçalık Anadolu Lisesi öğrencileri, kış mevsimiyle beraber hava sıcaklıklarının oldukça düşmesiyle harekete geçti, sokak hayvanları için mama alarak Kent Konseyi Sokak Hayvanlarını Koruma Çalışma Grubu üyelerine teslim ettiler.
“SEN YERDE SÜRÜNMEYE DEĞİL, GÖKLERE YÜKSELMEYE LAYIKSIN”
“SEN YERDE SÜRÜNMEYE DEĞİL, GÖKLERE YÜKSELMEYE LAYIKSIN”
Cumhuriyet Halk Partisi´nin kadınların seçme ve seçilme haklarını elde etmesinin 83. yıldönümü olan 5 Aralık´ta Ankara´da düzenlediği “Eşitlik ve Adalet Kadın Buluşması”na katılan CHP İnegöl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Pakoğlu, “TBMM´de bizlere seçme ve seçilme yasasıyla erkeklerle eşit olmamıza öncülük eden, kadınlara en güzel değeri vererek devrimleriyle dünyaya örnek olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ü saygı ve özlemle anıyoruz” dedi.
BANOTO YÖNETİMİNDEN AKTAŞ´A ZİYARET
BANOTO YÖNETİMİNDEN AKTAŞ´A ZİYARET
Bursa-Ankara karayolu üzerinde faaliyet gösteren İnegöl Fiat Bayi Banoto Otomotiv yönetimi, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe´nin istifa etmesiyle boşalan koltuğa oturan İnegöl Belediyesi eski Başkanı Alinur Aktaş´ı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.
SOBA ÖLÜM SEBEBİNİZ OLMASIN
SOBA ÖLÜM SEBEBİNİZ OLMASIN
İnegöl Odun ve Kömürcüler Derneği Başkanı Ziya Turan, kömür sobasından kaynaklanan karbonmonoksit zehirlenmelerine karşı vatandaşları uyardı.
EM-AS SİGORTA´DAN YILBAŞINA ÖZEL KAMPANYA
EM-AS SİGORTA´DAN YILBAŞINA ÖZEL KAMPANYA
2018 yılına girmemize sayılı günler kala EM-AS Sigorta sahibi Sercan Demirhan, tüm Öğretmenlerimize, Hakim, Savcı, Polis, Doktor, Askerlerimize ve şehit ailelerine yönelik trafik sigortasında %5 indirim planladıklarını söyledi.
VATANDAŞIN SORUNLARI, ÇÖZÜM ÖNERİLERİ VAR
VATANDAŞIN SORUNLARI, ÇÖZÜM ÖNERİLERİ VAR
Hayati Bedir Başkanlığındaki MHP İnegöl İlçe Teşkilatı, üç hafta önce başlatılan sabah namazı buluşması programlarını sürdürüyor. İnegöl´e bağlı Hocaköy Camii´nde devam eden programda konuşan MHP İlçe Başkanı Hayati Bedir, “Sorunlar noktasında vatandaşlarımızı ciddi tespitleri ve çözüm önerileri var” dedi.
ŞİDDDETLİ YAĞIŞ KARAYOLUNU ÇÖKERTTİ
ŞİDDDETLİ YAĞIŞ KARAYOLUNU ÇÖKERTTİ
Önceki akşam etkili olan yoğun yağış nedeniyle İnegöl ile Yenişehir arasındaki karayolunda çökme meydana geldi. Trafik akışının tamamen durduğu karayolundaki çökme yaklaşık 4 saat süren çalışma sonucunda onarılarak, yol yeniden trafiğe açıldı.
İNEGÖL RİSK ALTINDA
İNEGÖL RİSK ALTINDA
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki´nin depremle ilgili yaptığı açıklamayı değerlendiren İnegöl Müteahhitler Derneği Başkanı Harun Ergün, “1999 depreminden önce yapılan binaların belki de yüzde 99´luk kısmı risk altında” dedi.
TABAN CAFER PAŞA HANI ESNAFIYLA BULUŞTU
TABAN CAFER PAŞA HANI ESNAFIYLA BULUŞTU
2013 Ekim ayında çıkan yangınla küle dönen 200 yıllık tarihi Cafer Paşa Hanı, Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yeniden ayağa kaldırıldı. İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, kısa bir süre önce tamamı bayan işletmecilerden oluşan 38 işyeri ile yeniden hizmete giren tarihi çarşıyı ziyaret ederek, esnafa hayırlı olsun dileklerini iletti.
ÖZEL ÇOCUKLARIN GÜNÜ
ÖZEL ÇOCUKLARIN GÜNÜ
İnegöl Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesindeki 23 Yaş Üstü Engelliler Eğitim Kursu öğrencilerinin 3 Aralık Dünya Engelliler Günü programı büyük beğeniyle izlendi.
YAŞLILAR ÖZEL MAAŞ VE DESTEKLER
YAŞLILAR ÖZEL MAAŞ VE DESTEKLER
Devlet, zor durumda olan, hasta, başkasının bakımına muhtaç yani yoksul ya da kimsesi olmayan yaşlılara özel birçok destek sağlıyor. Evde sağlık, bakım parası, elden maaş, huzurevine kadar birçok imkandan yararlanmak mümkün...
EMEKLİ MÜFETTİŞTEN EĞİTİMDE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ
EMEKLİ MÜFETTİŞTEN EĞİTİMDE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ
İnegöllü emekli Milli Eğitim Müfettişi Yaşar Yılmaz, eğitim sistemindeki sorunların çözümü noktasında Türkiye Büyük Millet Meclisine önerilerini sundu. Yılmaz, Anadolu çocuklarının büyük şehirlerde iyi liselere yerleşmesinin hükümeti rahatsız ettiğini ve bu yüzden TEOG´un kalktığını iddia etti.
GENÇLERE YOL HARİTASI
GENÇLERE YOL HARİTASI
Göreve geldiğinden bu yana dernekler, sivil toplum kuruluşları, akademik ve meslek odaları, hemşeri dernekleri ve muhtarlar başta olmak üzere toplumun tüm kesimleriyle buluşan Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, görevinin 30. gününde Bursa´da eğitim ve öğrenimlerini sürdüren Uludağ Üniversitesi ve Bursa Teknik Üniversitesi öğrencileriyle bir araya geldi, öğrencilerin dilek ve önerilerini aldı.
TARLASINDA ÖLÜ BULUNDU
TARLASINDA ÖLÜ BULUNDU
İnegöl´de ikamet eden yaşlı adam, İnegöl´e bağlı Hamzabey mahallesindeki tarlasında oğlu tarafından ölü olarak bulundu.
İnegöl karayolu çöktü
İnegöl karayolu çöktü
..,.,
CHP GÖZÜNÜ BELEDİYELERE DİKTİ
CHP GÖZÜNÜ BELEDİYELERE DİKTİ
Emektar Başkan Necmi Demir´in yeniden Başkanlığa seçildiği CHP İnegöl Teşkilatı kongresinde konuşan Genel Başkan Yardımcısı Lale Karabıyık, “Genel Başkanımız Bursa´dan başarı bekliyor. Çok sayıda belediye almamız lazım. Çünkü biz işimizi doğru yapmamız lazım. İktidarın neresinden tutsanız elinizde kalıyor. Sorumluluk almamız lazım” dedi
EN BÜYÜK ENGEL SEVGİSİZLİKTİR
EN BÜYÜK ENGEL SEVGİSİZLİKTİR
3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle İnegöl Zihinsel Engelliler Derneği (İZED) tarafından düzenlenen “Engelliler Günü Yürüyüşü” renkli görüntülere sahne olurken, Atatürk Anıtı önündeki etkinlikte konuşan Kaymakam Ali Akça, “Ne güzel ifade edilmiş, en büyük engel sevgisizliktir” dedi.
OKYANUS´TA ‘STEM´ EĞİTİMİ
OKYANUS´TA ‘STEM´ EĞİTİMİ
Milli Eğitim Bakanlığı Fatih Projesi ile başlattığı eğitimde teknoloji atılımını, STEM becerilerine de odaklayarak geliştirirken, dünyadaki eğitim reformunun merkezinde yer alan ve giderek daha çok önem kazanan STEM (Fen, Teknoloji, Matematik, Mühendislik) Kodlama ve Robotik eğitim ile ilgili İnegöl Okyanus Kolejinde, robotik eğitimin Türkiye koordinatörleri tarafından Bursa´dan ve il dışından gelen öğretmenlere yönelik “Eğiticinin Eğitimi” çalışması yapıldı.
 MUHTARLARLA BÜYÜK BULUŞMA
MUHTARLARLA BÜYÜK BULUŞMA
Göreve gelişinin 16´ncı gününde dernekler, sivil toplum kuruluşları, akademik ve meslek odaları, hemşeri dernekleri başta olmak üzere toplumun tüm kesimleriyle bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, şimdi de “demokrasinin uçbeyi” olarak tanımladığı muhtarlarla buluştu. Bursa´ya hizmet etmenin büyük bir gurur olduğunu dile getiren Başkan Aktaş, “Yaptıklarımız, bu insanların yüzlerini güldürüyorsa, standartlarını yükseltiyorsa, amacımıza ulaşıyoruz demektir” dedi.
DEĞERLERİMİZİ VE SAĞLIĞIMIZI KAYBETTİK
DEĞERLERİMİZİ VE SAĞLIĞIMIZI KAYBETTİK
İnegöl Aile Hayatını İyileştirme Derneği (AHİD) aile mektebi seminerleri kapsamında Dr. Ahmet Saçu´nun konuşmacı olarak katıldığı “Kan Gurubuna Göre Beslenme” konulu seminer düzenledi.
GERÇEK EMEKÇİLER KADRO ALMALI
GERÇEK EMEKÇİLER KADRO ALMALI
Kamuda çalışan taşeron işçilerle ilgili yapılan yasa tasarısını değerlendiren Genel Sağlık İş Sendikası Bursa Şubesi Basın Sözcüsü Erman Açıkgöz, “Uzun yıllardır kamuya dürüstçe hizmet etmiş gerçek emekçilerin kadro alması sağlanmalıdır” dedi.
ÇİFTÇİYE BORÇ ERTELEME MÜJDESİ
ÇİFTÇİYE BORÇ ERTELEME MÜJDESİ
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından doğal afetlerden dolayı zarar gören çiftçi borçlarının ertelenmesi kanun teklifi Bakanlar Kurulu tarafından onaylandı. İnegöl´de 2017 yılı içerisinde çeşitli afetlerden 55 mahallede zarar gören yaklaşık 4 bin çiftçi, borç erteleme imkanından faydalanabilecek.
SU DOLDURURKEN BIÇAKLANDI
SU DOLDURURKEN BIÇAKLANDI
Mesudiye mahallesinde meydana olayda, çeşmeden su dolduran genç, köpekli bir şahıs tarafından bıçakla yaralandı.
Engelsiz yürüyüş
Engelsiz yürüyüş
..,.,
CHP İnegöl´de Necmi Demir Yeniden Başkan
CHP İnegöl´de Necmi Demir Yeniden Başkan
..,.,
AKHİSAR´A NEFES ALDIRACAK KORULUK
AKHİSAR´A NEFES ALDIRACAK KORULUK
İnegöl Belediyesi, Akhisar Mahallesi´nde 3 ayrı parça halinde olan ve toplamda 7000 m2 alan üzerinde oluşturulan koruluğu tamamladı. Çeşitli ağaçlarla süslenen koruluk alan, bölgeye nefes aldıran bir yaşam alanı olacak.
ŞEHİT FEVZİ BAŞARAN ANILDI
ŞEHİT FEVZİ BAŞARAN ANILDI
15 Temmuz şehidi Özel Harekât Polisi Fevzi Başaran, isminin verildiği Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi´nde törenle anıldı.
SONUÇ ODAKLI ÇALIŞMA İÇİN YERİNDE TESPİT
SONUÇ ODAKLI ÇALIŞMA İÇİN YERİNDE TESPİT
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, merkez dışındaki ilçelerdeki yerinde tespit çalışmalarına Yenişehir´den başladı. Vatandaş ve esnafla sohbet edip, sorunlarını dinleyen Başkan Aktaş, yapılan ve devam eden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Sonuç odaklı çalışma için tespitleri bizzat sahada yaptıklarını dile getiren Başkan Aktaş, “Bazı mali sıkıntılarımız var, ama aşılmayacak sıkıntılarımız yok. Ekibimizle hizmet heyecanı içindeyiz” dedi.
MÜ´MİN OLDUĞUMUZU HER YERDE GÖSTERMELİYİZ
MÜ´MİN OLDUĞUMUZU HER YERDE GÖSTERMELİYİZ
İnegöl Belediyesi tarafından, Prof. Dr. Cevat Akşit, Mehmet Hacıismailoğlu ve Hafız Bünyamin Topçuoğlu´nun katılımı ile 5. Mevsim Kültür Sanat Merkezinde “Kutlu Doğum” programı düzenlendi.
ODALARDA KONGRE HAZIRLIĞI
ODALARDA KONGRE HAZIRLIĞI
İnegöl´de faaliyette bulunan 11 Esnaf Odası ile İnegöl Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin (ESKKK) kongre tarihleri belli oldu. 21 Aralık 2017´de İnegöl Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi ile başlayacak kongre takvimi 11 Şubat 2018´de Keresteciler Odası genel kurulu ile son bulacak.
SARI OTOBÜSLER SEFERDE
SARI OTOBÜSLER SEFERDE
İnegöllülere şehir içi ulaşımda daha konforlu hizmet sunmayı amaçlayan İnegöl Ulaşım A.Ş. (İNULAŞ) tarafından yenilenen 110 sarı otobüs dün itibariyle seferlere başladı.
OYDER´DEN AKÇA´YA ZİYARET
OYDER´DEN AKÇA´YA ZİYARET
Geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulda İnegöl Oylat Doğa Koruma Derneği (OYDER) Başkanlığına seçilen Sabri Şen, yeni yönetimiyle protokol ziyaretlerine başladı. Şen Başkanlığındaki yönetim ilk olarak Kaymakam Ali Akça´yı makamında ziyaret ederek, hayata geçirmeyi planladıkları projeleri anlattı.
ÖMÜR BOYU GARANTİLİ TEK ÜRÜN İNEGÖL KASKETİ
ÖMÜR BOYU GARANTİLİ TEK ÜRÜN İNEGÖL KASKETİ
Eskiden bir turist Ömer vardı… Kasketi biraz yana kaykılmış silueti ile bizden birisi olan ve hayatın tüm acı cilvelerini yaşamış, kaderin tekmesini yemiş ve feleğin çemberinin içinden geçmiş olmasına rağmen eğilmemiş, bükülmemiş ve kişiliğinden bir arpa boyu ödün vermemiş sıradan bir halk insanı örneği. Kasket denince akla Yeşilçam´ın unutulmaz karakteri turist Ömer gelse de veya Kasketi sadece yaşı büyük insanlar kullanır diye düşünüyorsanız, kış aylarında sizi belki de en trend gösterecek aksesuarınız kasket şapkanız olabilir.
KIŞ LASTİĞİ UYGULAMASI 16 ARALIK´TA BAŞLIYOR
KIŞ LASTİĞİ UYGULAMASI 16 ARALIK´TA BAŞLIYOR
Bursa Valiliği, kış lastiği uygulamasının 16 Aralık tarihinde başlayacağını açıkladı.
otobüsler sefere başladı
otobüsler sefere başladı
..,.,
ÖĞRENCİLERİMİZİN SORUNU BİZİM SORUNUMUZDUR
ÖĞRENCİLERİMİZİN SORUNU BİZİM SORUNUMUZDUR
Belediye Başkanı Alper Taban, İnegöl MYO´nda bu yıl eğitim öğretime başlayan öğrencilerin destinasyon programı kapsamında 180 öğrenciyle Müze Konferans Salonunda bir araya geldi. Taban, “Sizin sorunlarınız bizim sorunlarımızdır. Şehirdeki öğrenci bizim öğrencimiz” dedi.
ASGARİ ÜCRETİN ZAM PAZARLIĞI BAŞLIYOR
ASGARİ ÜCRETİN ZAM PAZARLIĞI BAŞLIYOR
İşçi, işveren ve hükümet temsilcilerinden oluşan Asgari Ücret Tespit Komisyonu, 2018´de geçerli olacak asgari ücreti belirlemek üzere bugün ilk toplantısını gerçekleştirecek.
AK PARTİ İLÇE KONGRELERİ BAŞLIYOR
AK PARTİ İLÇE KONGRELERİ BAŞLIYOR
AK Parti Bursa teşkilatlarında ilçe kongreleri 1 Aralık Cuma Günü başlıyor. İnegöl ilçe kongresi 10 Aralık 2017 Pazar günü gerçekleştirilecek.
KIŞ LASTİĞİ UYGULAMASI 16 ARALIK´TA BAŞLIYOR
KIŞ LASTİĞİ UYGULAMASI 16 ARALIK´TA BAŞLIYOR
Bursa Valiliği, kış lastiği uygulamasının 16 Aralık tarihinde başlayacağını açıkladı.
TÜRKİYE´NİN İLK AMBALAJLI SUYU ÜRETİLECEK
TÜRKİYE´NİN İLK AMBALAJLI SUYU ÜRETİLECEK
2015 yılında inşaat çalışmalarına başlanarak iki yıllık süreçte tamamlanan, İnegöl´e bağlı Sulhiye mahallesindeki Pınar Su Uludağ Tesisi düzenlenen törenle hizmete açıldı. Tesis, Türkiye´de ilk ambalajlı suyu tüketici ile buluşturacak olma özelliğini taşıyor.
Serdar Nalcı
Serdar Nalcı
DİYABET HASTALARINDA AĞIZ DİŞ SAĞLIĞI YAKLAŞIMI
Erdal Bayraktar
Erdal Bayraktar
İnegöl´ün Milyar Dolarlık Hazineleri
Uğur Bayram
Uğur Bayram
KUDÜS DEĞİL ZİHİNLERİMİZ İŞGAL ALTINDA
Turhan Şahin
Turhan Şahin
ÇANAKKALE SAVAŞINDA İKİ İNEGÖL´LÜ
CİHAT DÜNDAR
CİHAT DÜNDAR
SOKAKTA CAN VAR
Melike Çalışkan
Melike Çalışkan
OKULA ADAPTASYONU HIZLANDIRMAK MÜMKÜN
İBRAHİM ÇOBAN
İBRAHİM ÇOBAN
Yeni Fuar Merkezi heyecanı
NİDA ALTUN
NİDA ALTUN
ERKEKLERE
MAHMUT ÇİL
MAHMUT ÇİL
BAŞDÖNDÜREN GÜNDEM
 NURİ TULUM
NURİ TULUM
Dr. EMİN ACAR BEYE TÜRBE
CEM HIZLI
CEM HIZLI
Grip iseniz bol sıvı tüketin
CUMA ALİ YÜREKLİ
CUMA ALİ YÜREKLİ
“İNEGÖL İL OLMALI MI?”
Yaşar Yılmaz
Yaşar Yılmaz
Eğitim ve Cemaat
Vedat Baykay
Vedat Baykay
NATO KAFA NATO MERMER
F.Zeynep EROL
F.Zeynep EROL
BAKIŞ AÇISI… (FARKLI AÇILARDAN BAKABİLMEK)
Erhan BİLİCAN
Erhan BİLİCAN
HASTANELERDE SEZARYEN ÇILGINLIĞI
ORHAN GÜNEŞ
ORHAN GÜNEŞ
SOSYAL DOLANDIRICILIK
METİN AYDIN
METİN AYDIN
ALİNUR BAŞKAN´IN ARDINDAN!...
Serkan Arslan
Serkan Arslan
SAĞLIKLI OLMAK İÇİN ÖNERİLER
Arif AĞIRBAŞ
Arif AĞIRBAŞ
Nazi Tıbbi Deneyleri Nedir?
Tolga Bahadır Şimşek
Tolga Bahadır Şimşek
DÖNEM SONU ENVANTERİ
ÖZDEN SUVAT
ÖZDEN SUVAT
DOĞUGÜCÜ GENÇLİK TAM GAZ İLERİ
Cihat Sevinç
Cihat Sevinç
PERDENİN ARKASINDA NE VAR
Emre Türk
Emre Türk
Gül Bahçesine Giren Gül Kokar
Yasemin Bağoğlu
Yasemin Bağoğlu
MEDYA VE ALGI YÖNETİMİ
Enes Kara
Enes Kara
SOSYAL MEDYA VE NAZAR DEĞMESİ
Latif Sobot
Latif Sobot
KÂBE´DE Kİ GENÇLER BİZİZ
Ferit AYBAR
Ferit AYBAR
BERABER YÜRÜDÜK BİZ BU YOLLARDA ...
Şevket BOYRAT
Şevket BOYRAT
İLİM ÖĞRENMENİN FAZİLETİ
Orhan Atan
Orhan Atan
İNEGÖLSPOR MERSİN´DEN ALDIĞI 3 PUANLA PLAY-OF SINIRINA YAKLAŞTI
Sadullah Organ
Sadullah Organ
İNEGÖLSPOR PLAY-OF´TA "BENDE VARIM" DİYOR
Oya BİÇİCİ
Oya BİÇİCİ
HAFIZAMIZ OLMASAYDI…..
Ziya Polat
Ziya Polat
KAPİTALİZM´İN ÜVEY EVLADI ZORUNLU SİGORTA
Ergün ÇAĞLAR
Ergün ÇAĞLAR
BİR REFERANDUM´DAN KISA ÖZET
Dursun Öztürkoğlu
Dursun Öztürkoğlu
MEDENİYETLER ÇATIŞMASI
 Bülent Levent
Bülent Levent
MAHKEMEYE GİTMEDEN ÖNCE ARABULUCUYA GİDİLECEK
bekir hamlakay
bekir hamlakay
Doğaseverlerin ‘Kar’ Keyfi
DOLAR
3.8323
EURO
4.5316
Bursa Hava Durumu
Bugün
Güneşli
16°
Cuma
Parçalı bulutlu
16°
Cumartesi
Fırtına
17°
10°
Pazar
Fırtına
13°
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Bursa için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:25 08:09 13:08 15:31 17:49 19:21