Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
İNEGÖL´E MODERN MEYDAN
İNEGÖL´E MODERN MEYDAN
İnegöl Beylik Hanı, İshakpaşa Camii ve Külliyesi´nin de içinde bulunduğu yaklaşık 5 bin metrekare alan Büyükşehir Belediyesi tarafından uygulanan kentsel tasarım projesi ile ayrıcalıklı bir meydana dönüşüyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, bölgedeki anıt ağaçlar ve doğal yapının korunarak hayata geçirecekleri proje ile ilçe merkezindeki kalitenin daha da artacağını söyledi. İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, yılsonu itibariyle tamamlanacak çalışmalar nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve ekibine teşekkür etti.
 ÖRDÜĞÜ DUVARLA BİRLİKTE DÜŞTÜ
ÖRDÜĞÜ DUVARLA BİRLİKTE DÜŞTÜ
İnegöl´e bağlı Karalar mahallesi yolu üzerinde aşırı rüzgar nedeniyle inşaatın üçüncü katından ördüğü duvarla birlikte düşen işçi ağır yaralandı.
ANNELER BU OTELLERDEN MEMNUN
ANNELER BU OTELLERDEN MEMNUN
Sağlık Bakanlığı tarafından başlatılan "Anne Oteli" uygulamasından son iki yılda Bursa´da 5 bin 200 anne yararlandı.
İNEGÖL´DE ASDEP TARAMASI
İNEGÖL´DE ASDEP TARAMASI
Bursa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, ihtiyaç sahibi ailelere gerekli sosyal hizmetlerin yerinde verilebilmesi amacıyla Bakanlık tarafından geliştirilen Aile Sosyal Destek Programı (ASDEP) kapsamındaki çalışmalarına bir yenisini daha ekledi.
ALT GEÇİDİN YAYA YOLUNA DÜŞTÜ
ALT GEÇİDİN YAYA YOLUNA DÜŞTÜ
Mesudiye altgeçidinde hafif ticari araç ile çarpışan özel otomobil yaya yoluna düştü. Kazada şans eseri yaralanan olmazken, yaya yoluna düşen otomobil çekici vasıtasıyla kaza yerinden kaldırıldı.
CERRAH´A MODERN MEYDAN PARKI
CERRAH´A MODERN MEYDAN PARKI
İnegöl Belediyesi tarafından bir süre önce Cerrah Mahallesi´nde yapımına başlanan Meydan Parkı projesi tüm hızıyla sürüyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Meydan Parkının tamamlanmasının ardından yapılan düzenlemenin Cerrah´ın değerine değer katacağını söyledi.
SÜLEYMANİYE MAHALLESİ YENİ PARKINA KAVUŞUYOR
SÜLEYMANİYE MAHALLESİ YENİ PARKINA KAVUŞUYOR
İnegöl Belediyesi, Süleymaniye Mahallesi Yağmur Sokakta yapımına başladığı çocuk oyun alanında çalışmalarını sürdürüyor. Parkın bayram sonrası hizmete girmesi hedefleniyor.
BİREBİR BUTİK EĞİTİM: ELİT GRUP ANADOLU LİSESİ
BİREBİR BUTİK EĞİTİM: ELİT GRUP ANADOLU LİSESİ
Uzun yıllar dershanecilik deneyimi bulunan eğitimciler tarafından kurulan Elit Grup, dershanelerin dönüşüm sürecinin ardından Anadolu Lisesi olarak hizmet veriyor. Elit Grup Anadolu Lisesi Kurucu Temsilcisi Ömer Bostancı; eğitim anlayışlarını şöyle özetliyor: “Dershanecilikte bizi farklı kılan butik eğitim anlayışını okul hayatına taşıdık. Öğrencinin kendini özel hissettiği bu eğitim hayatının üstüne her gün yenilikler ekleyerek eğitim hayatımıza devam ediyoruz”
BİREY ‘ÖĞRETMENCE´ BÜYÜYOR
BİREY ‘ÖĞRETMENCE´ BÜYÜYOR
Birey Anadolu Lisesi´nin ardından Eylül ayında eğitim öğretime başlayacak olan Birey Orta Okulu´nun da çalışmaları sürüyor. İnegöl Birey Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Delibaş, eğitim ilkelerini; “Bir iş yapacağımız zaman öğretmence düşünüp, öğretmence karar alıp ve öğretmence uyguluyoruz. Bu şekilde yani öğretmence büyümeye devam edeceğiz” diyerek özetliyor.
RABBİM BİR DAHA YAŞATMASIN
RABBİM BİR DAHA YAŞATMASIN
AK Parti İnegöl İlçe Başkanı Adem Demirel, “Henüz daha şafak sökmeden, gün ağarmadan, bir uğultu ile gelen felaketin bugün yıldönümünü yaşıyoruz. 17 Ağustos 1999´da merkezi Kocaeli´nin Gölcük ilçesi olan, saat 03.02´de meydana gelen 7.4 büyüklüğündeki deprem hadisesi tam 45 saniye sürmüş ancak yüreklerimizden 18 yıldır hiç geçmemiştir. 18 yıl önce bugün tam 17 Bin 480 vatandaşımız hayatını kaybetmiş, 43 bin 953 kişi yaralanmıştı. Yaklaşık 200 bin kişinin evsiz kaldığı, 66 bin 441 konut ve 10 bin 901 işyerinin yıkıldığı bu büyük felakette ülkemiz hem maddi hem manevi yıkım ile karşı karşıya kalmıştır” dedi.
HURDA ARAÇ YANDI MAHALLELİ TEPKİ GÖSTERDİ
HURDA ARAÇ YANDI MAHALLELİ TEPKİ GÖSTERDİ
Orhaniye mahallesi Çevre sokak üzerinde İnegöl Belediyesi tarafından yaptırılan otoparka bırakılan hurda araçlardan birisi yandı, diğerleri itfaiye ekiplerinin zamanında müdahalesi ile yanmaktan kurtulurken, sokak sakinleri, hurda araçların otoparka bırakılmasına tepki gösterdi.
“BU YAZ CAMİDEYİM”DE ÖDÜL ZAMANI
“BU YAZ CAMİDEYİM”DE ÖDÜL ZAMANI
Genç MÜSİAD İnegöl Şubesi tarafından İnegöl merkezde Fatih Camii ve Yenice Mahallesinde Yenice Merkez Camii´nde gerçekleştirilen “Bu Yaz Camideyim” Projesi, MÜSİAD İnegöl Şubesi Gençlik Kurulu yöneticilerinin katılımı ile düzenlenen ödül töreniyle son buldu.
AFETLERİN GERÇEKLEŞMESİ KAÇINILMAZ
AFETLERİN GERÇEKLEŞMESİ KAÇINILMAZ
İHH İnsani Yardım Vakfı´nın Türkiye ve dünya genelinde meydana gelebilecek afetlere hızlı müdahale edebilmek amacıyla Bursa´da inşa ettiği Marmara Afet Koordinasyon Merkezi, Marmara Depremi´nin yıldönümünde açıldı.
SORUN İŞSİZLİK DEĞİL, MESLEKSİZLİK
SORUN İŞSİZLİK DEĞİL, MESLEKSİZLİK
TÜİK tarafından Nisan, Mayıs ve Haziran ortalamasını gösteren Mayıs dönemine ait işsizlik rakamlarının değerlendiren Mobilyacılar Odası Başkanı Özcan Ayhan, sorunun işsizlikte değil, mesleksizlikte olduğunu söyledi.
ZABITA´DAN GELİŞİ GÜZEL SERGİLERE İZİN YOK
ZABITA´DAN GELİŞİ GÜZEL SERGİLERE İZİN YOK
İnegöl Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler, semt pazarlarında yeri olmadığı halde sergi açarak karpuz ve kavun satan seyyar satıcılara göz açtırmıyor.
“YIKIM KARARINI BELEDİYE ALMADI”
“YIKIM KARARINI BELEDİYE ALMADI”
Suyolu camisinde yaşanan yıkım tartışmalarının ardından Cami Derneği yönetimi, Belediye Başkanı Alinur Aktaş´ı ziyaret etti. Dernek yöneticisi İbrahim Balkan, yıkım kararını belediyenin değil, Koruma Kurulunun aldığını ifade ederek konunun Başkan Aktaş ve İnegöl Belediyesi ile alakası olmadığını söyledi. Başkan Aktaş ise, yıkımın aksine cami bölgesinin genişletilmesiyle alakalı bir proje üzerinde çalışıldığını söyledi.
İHTİSAS YOLLARI ASFALTLANIYOR
İHTİSAS YOLLARI ASFALTLANIYOR
Mobilya ve Ağaç İşleri İhtisas Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, 40 fabrikanın faal durumda olduğu ve 2 bin 500 kişinin istihdam edildiği Organize Sanayi Bölgesinde yaklaşık 6 kilometrelik yolda sathi kaplama çalışmalarına başladı. Asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Alinur Aktaş, alt yapı çalışmalarının da önümüzdeki yıl başlayacağını söyledi.
YERLEŞKENİN YENİ YÜZÜ GÖZ KAMAŞTIRACAK
YERLEŞKENİN YENİ YÜZÜ GÖZ KAMAŞTIRACAK
Uludağ Üniversitesi İnegöl Yerleşkesinde İşletme Fakültesi ve Meslek Yüksekokulunun bulunduğu alanda yapılan çevre düzenleme çalışmalarını inceleyen Belediye Başkanı Alinur Aktaş, “İnegöl´ü 256 bin nüfusuyla, 3 tane organize sanayi bölgesiyle, köfte, mobilya, kaplıca gibi değerleriyle yaşanılası bir şehir. Gönül rahatlığı içerisinde öğrencilerimiz İnegöl´ümüze gelebilirler, eğitimlerini devam ettirebilirler” dedi.
BÜYÜKŞEHİR YAPTI, KARAYOLLARI YIKTI
BÜYÜKŞEHİR YAPTI, KARAYOLLARI YIKTI
Alanyurt ile Hamzabey arasındaki alanda Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yaklaşık bir yıl önce yapılan Asri Mezarlığın önündeki istinat duvarının, yol genişletme çalışmaları nedeniyle yıkılması tepkilere neden oldu.
AKTAŞ´TAN KAPLAN´A İADEYİ ZİYARET
AKTAŞ´TAN KAPLAN´A İADEYİ ZİYARET
Belediye Başkanı Alinur Aktaş, İnegöl Tapu Müdürlüğü görevine başladıktan sonra kendisini ziyaret eden Şenol Kaplan´a iadeyi ziyarette bulundu.
İNEGÖL ÜÇGENE SIKIŞMIŞ DURUMDADIR
İNEGÖL ÜÇGENE SIKIŞMIŞ DURUMDADIR
Saadet Partisi (SP) İnegöl İlçe Teşkilatı Mahalli İdareler Birimi Başkanı Özgür Öztürk, “Sorun odaklı değil, çözüm odaklı bir muhalefet anlayışı ile konulara yaklaşmaktadır” diyerek, İnegöl´ün yapılaşmasından otoparka, altyapıdan trafik sorununa birçok konuda açıklamalarda bulundu.
KULACA SEZONU AÇTI
KULACA SEZONU AÇTI
İnegöl´e bağlı Kulaca mahallesinde faaliyet gösteren kalkınma kooperatifi gün geçtikte ihracat kapasitesini ve ihracatını artırıyor. Bu yıl Hollanda´ya minimum 700 ton acı biber salçası ihracat etme hedefi olan Kulaca Tarımsal Kalkınma Kooperatifinde sezon başladı. Hem istihdam hem de ihracat yaparak Türkiye´ye döviz getirdiklerini ifade eden Kooperatif Başkanı Ahmet Uğur, bunu diğer kooperatiflerin örnek alması gerektiğini söyledi.
ALTYAPIYA 22,5 MİLYONLUK YATIRIM
ALTYAPIYA 22,5 MİLYONLUK YATIRIM
Bursa Büyükşehir Belediyesi, İnegöl Ağaç İşleri Sanayi Bölgesi´nde sürekli yaşanan altyapı sorununu 22,5 milyon liralık yatırımla çözüme kavuşturdu. Çalışmaları yerinde inceleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Ağaç İşleri Sanayi Bölgesi´ndeki tüm sokaklara kanalizasyon ve yağmur suyu hatlarının döşendiğini, zemin kaplama ve asfaltlama çalışmalarına da başlandığını söyledi.
DENETİMLER ARTTI
DENETİMLER ARTTI
İnegöl İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü İbrahim Ekren yaptığı açıklamada, Kurban Bayramı nedeniyle artan canlı hayvan sirkülasyonuyla ilgili İlçe Müdürlüğü olarak gerekli her tür kontrolü yaptıklarını belirtti.
VİCDANLI OLUN!
VİCDANLI OLUN!
İnegöl Kent Konseyi Hayvanları Koruma Çalışma Grubu Başkanı Şebnem Erkan, Antalya´da yaşanan hayvan katliamlarına tepki göstererek, “Bu dünya sadece insanlara ait değil” dedi.
EVLİYA ÇELEBİ YOLU YENİDEN HAYAT BULUYOR
EVLİYA ÇELEBİ YOLU YENİDEN HAYAT BULUYOR
İnegöl´de Evliya Çelebi Yolu´nu ziyaret eden gezginlerin yürüyüş yolunu rahat bir şekilde yürümeleri adına tabelalandırma ( yönlendime) çalışması yapıldı.
YARININ ‘DEHA´LARI YETİŞİYOR
YARININ ‘DEHA´LARI YETİŞİYOR
Deha Çocuk Kreş ve Anaokulu, 2-6 yaş arası okul öncesi öğrencilerine hizmet veriyor. “Dünyanın en başarılı eğitim sistemi Montessori´yi uyguluyoruz” diyen Deha Kids Kreş ve Anaokulu Kurucu Müdürü Serap Alicik, yabancı dilden, satranca, fen ve doğa etkinliklerinden dansa kadar yapılan faaliyetler ve eğitim hakkında bilgiler verdi.
ALTGEÇİDE TAKILDI
ALTGEÇİDE TAKILDI
Süleymaniye altgeçidinde meydana gelen ilginç kazada, ev taşımak için aldığı emanet kamyoneti altgeçide çarptı. Kazada iki kişi yaralanırken, kamyonetin altgeçidin üstüne çarpan arka kasası tamamen parçalandı.
KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ SICAK ASFALTA KAVUŞUYOR
KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ SICAK ASFALTA KAVUŞUYOR
Küçük Sanayi Sitesinde İnegöl Belediyesi ile BUSKİ yetkilileri tarafından yapılan incelemede, 5 sokakta sıcak asfalt uygulaması yapılacağı açıklandı.
GÜNEY AFRİKA´YA ÇIKARMA
GÜNEY AFRİKA´YA ÇIKARMA
Gözünü Afrika pazarına diken İnegöllü mobilyacılar, MODEF Fuarcılık organizasyonu ile Güney Afrika mobilya ithalatçıları ile bir araya geldi. İnegöl heyetinde yer alan 20 İnegöllü firma temsilcisi, genel görüşmelerin dışında, ikili görüşmelerde de bulunma fırsatı yakaladılar.
GERÇEĞİNİ ARATMIYOR!
GERÇEĞİNİ ARATMIYOR!
Sürücülerin trafik ihlali yapmasını engellemek için şehrin iki farklı noktasına trafik polis aracı maketi yerleştirildi. Geceleyin kırmızı mavi tepe ışığı yanan maket polis araçları, yakın zamanda hız kontrolü de yapacak.
BAŞARILI ÖĞRENCİLERE ÖDÜL
BAŞARILI ÖĞRENCİLERE ÖDÜL
İnegöl Gençlik Merkezi ve Halk Eğitim Merkezi Merkezi işbirliğinde düzenlenen kurslarda başarılı olan ve ilk Kur´an okumaya geçen 20 öğrenciye, Mado firması tarafından kahvaltı düzenlenerek çeşitli hediyeler takdim edildi.
OKYANUS´TA %100 BAŞARI
OKYANUS´TA %100 BAŞARI
İnegöl´de 2016-2017 eğitim öğretim yılında kapılarını açan Okyanus Koleji yönetimi ve eğitim kadrosu, 2017-2018 eğitim öğretim dönemi başlangıcında okul bahçesinde bir araya geldi. Kahvaltı sonrasında LYS´de İnegöl birincisi ve Türkiye 151´ncisi olarak büyük bir başarıya imza atan Okyanus Koleji öğrencisi Oğuzhan Özcan´a ödül takdim edildi.
KURBANLIK YETERLİ
KURBANLIK YETERLİ
Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi İnegöl Hayvan Pazarına Türkiye´nin çeşitli illerinden hayvan getiren üreticiler, kurbanlık fiyatlarının geçen seneyle aynı olduğunu belirttiler. Üreticiler, önceki dönem Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik´in düve ile ilgili açıklamasından sonra piyasanın yavaşladığını ama şuanda normale döndüğünü söylediler.
´İNEGÖL´ İÇİN GELECEK ´BİLDİM´ İLE GELECEK
´İNEGÖL´ İÇİN GELECEK ´BİLDİM´ İLE GELECEK
40 yıllık eğitim tecrübesini Bil-Dim Eğitim Kurumlarıyla taçlandıran Yılmaz Şimşek, Bil-Dim´i anlattı.
KURBAN ALIRKEN BUNLARA DİKKAT!
KURBAN ALIRKEN BUNLARA DİKKAT!
Kurban alırken dikkat edilmesi gereken birçok konu olduğunu ifade eden İnegöl Belediyesi Veteriner Hekimi Mesut Karıman, dişi hayvan alınırken özellikle gebe olup, olmadığına bakılması konusunda vatandaşları uyardı.
KALDIRIMLAR OTOPARKA DÖNDÜ
KALDIRIMLAR OTOPARKA DÖNDÜ
Pazartesi günleri kurulan Pazar sebebiyle parklanma ve trafik yoğunluğunun yaşandığı Mahmudiye Mahallesi´nde kaldırımlar otoparka döndü.
AKHİSAR VE HUZUR´DA SATHİ KAPLAMA
AKHİSAR VE HUZUR´DA SATHİ KAPLAMA
İnegöl Belediyesi, Akhisar ve Huzur Mahallelerinde 2 buçuk kilometrelik sathi kaplama çalışmalarına başladı. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Alinur Aktaş, asıl hedeflerinin Huzur Mahallesi´nin uzun süredir beklediği alt yapı çalışmaları olduğunu kaydederek “Şuan BUSKİ ihale aşamasında” dedi.
AK PARTİ 16 YAŞINDA
AK PARTİ 16 YAŞINDA
SESSİZ YIĞINLARIN SESİ OLDUK
İSKELET KAZASI!
İSKELET KAZASI!
Bursa-Ankara karayolu üzeri Süleymaniye altgeçidi mevkiinde kamyondan yola düşen koltuk iskeleti kazaya neden oldu. İskelete çarpmamak için hamle yapan hafif ticari araç sürücüsü özel otomobile çarptıktan sonra takla atarak tali yola düştü, 1 kişi yaralandı.
BİLGE KRAL´IN HAYATI DİZİ OLUYOR
BİLGE KRAL´IN HAYATI DİZİ OLUYOR
Bosna Hersek Cumhuriyeti´nin kurucusu ve ilk Cumhurbaşkanı ‘Bilge Lider´ Alija İzetbegoviç´in gerçek hayat hikâyesinin anlatılacağı, TRT 1´de yayınlanacak “Aliya” mini dizisinin lansmanı Bosna Hersek´te yapıldı.
HACI ADAYLARI KUTSAL TOPRAKLARA UĞURLANDI
HACI ADAYLARI KUTSAL TOPRAKLARA UĞURLANDI
İnegöl´den Diyanet İşleri Başkanlığı kanalıyla Hacca gidecek olan kafile Fatih Camii önünde düzenlenen tören ile kutsal topraklara uğurlandı.
EDEBEY´DE SULAMA SIKINTISI
EDEBEY´DE SULAMA SIKINTISI
TAŞIMA SUYLA DEĞİRMEN DÖNMEZ
TATİLE GİDENE KİTAPLAR KÜTÜPHANEDEN
TATİLE GİDENE KİTAPLAR KÜTÜPHANEDEN
Yaz tatiline çıkan vatandaşlara kütüphaneye uğramalarını tavsiye eden İnegöl İshakpaşa Halk Kütüphanesi Müdürü Kenan Kahraman, okumak için istediklerini kadar kitap alabileceklerini söyledi.
DEVRE TATİL SATIŞLARINA DİKKAT!
DEVRE TATİL SATIŞLARINA DİKKAT!
İnegöl Tüketici Koruma Derneği (TÜKODER) Başkanı Şükrü Sütcü, devre tatil satışlarında yaşanan mağduriyetleri konu alarak bu mağduriyetlerin yaşanmaması için tavsiyelerde bulundu.
DOSTUM´LA İNEGÖL´Ü GÖKYÜZÜNDEN KEŞFEDİN
DOSTUM´LA İNEGÖL´Ü GÖKYÜZÜNDEN KEŞFEDİN
İnegöl Belediyesi´nin mega projelerinden biri olan Doğa Sporları ve Turizm Merkezi´nde (DOSTUM) yamaç paraşütü, paramotor ve paratrike ile ücretli uçuşlar başlıyor. Belediye Başkanı Alinur Aktaş, konuya ilişkin yaptığı açıklamada “İnegöl´ü gökyüzünden keşfetmek isteyen herkesi DOSTUM´a bekliyoruz” dedi.
AĞAÇ YAŞ İKEN EĞİLİR
AĞAÇ YAŞ İKEN EĞİLİR
Çocuk işçilerle ilgili Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından bir eylem planını hazırlandığını ifade eden Mobilyacılar Odası Başkanı Özcan Ayhan, mobilya sektörünün her zaman gençlere ihtiyacı olduğunu belirtti.
İLİM YAYMA CEMİYETİ´NDE MEZUNİYET HEYECANI
İLİM YAYMA CEMİYETİ´NDE MEZUNİYET HEYECANI
İlim Yayma Cemiyeti İnegöl Şubesinin “Değerler Eğitimi Tatil Akademisi” olarak yaptığı 6 haftalık Yaz Kur´an Kursu etkinliği yapılan mezuniyet töreni ile son buldu.
HER TÜRLÜ TERÖRÜ ŞİDDETLE KINIYORUZ
HER TÜRLÜ TERÖRÜ ŞİDDETLE KINIYORUZ
Son günlerde ardı ardına gelen Şehit haberleri üzerine bir açıklama yapan CHP İnegöl İlçe Başkanı Necmi Demir, “Bizler her türlü terörü şiddetle kınıyor, bir an önce bitmesi için siyasilerin verdiği sözleri tutmasını, ülkemizde yeniden barışın tesis edilmesini, anaların ağlamamasını ve çocukların yetim kalmamasını istiyoruz” dedi.
TRAKTÖR ALTINDA HAYATINI KAYBETTİ
TRAKTÖR ALTINDA HAYATINI KAYBETTİ
İnegöl´e bağlı Maden mahallesinde meydana gelen kahreden kazada, devrilen traktörün altında kalan küçük kız hayatını kaybetti.
Vedat Baykay
Vedat Baykay
DEMOGOG
Erdal Bayraktar
Erdal Bayraktar
İnegöl´ün Milyar Dolarlık Hazineleri
Turhan Şahin
Turhan Şahin
ÇANAKKALE SAVAŞINDA İKİ İNEGÖL´LÜ
CİHAT DÜNDAR
CİHAT DÜNDAR
AĞIR SUÇA SIKI CEZA
Melike Çalışkan
Melike Çalışkan
SÜNNETTE DEĞİŞİM RÜZGÂRI!
İBRAHİM ÇOBAN
İBRAHİM ÇOBAN
Yeni Fuar Merkezi heyecanı
NİDA ALTUN
NİDA ALTUN
SEVGİ Mİ, SAHİPLENMEK Mİ ?
F.Zeynep EROL
F.Zeynep EROL
PLANLI ÇALIŞMAK
Erhan BİLİCAN
Erhan BİLİCAN
HASTANELERDE SEZARYEN ÇILGINLIĞI
ORHAN GÜNEŞ
ORHAN GÜNEŞ
BÜLBÜLÜM ALTIN KAFESTE
METİN AYDIN
METİN AYDIN
SEVGİDEN NEFRETE!...
Serkan Arslan
Serkan Arslan
SAĞLIKLI OLMAK İÇİN ÖNERİLER
Arif AĞIRBAŞ
Arif AĞIRBAŞ
Kurbanda Neyi Kurban Ediyoruz?
Tolga Bahadır Şimşek
Tolga Bahadır Şimşek
DÖNEM SONU ENVANTERİ
ÖZDEN SUVAT
ÖZDEN SUVAT
OSMANİYESPOR 1. KÜMEDE
Uğur Bayram
Uğur Bayram
KENTSEL DÖNÜŞÜM MÜ RANTSAL DÖNÜŞÜM MÜ?
Cihat Sevinç
Cihat Sevinç
PERDENİN ARKASINDA NE VAR
Emre Türk
Emre Türk
CHP ve ADALET ANLAYIŞI !
Yasemin Bağoğlu
Yasemin Bağoğlu
MEDYA VE ALGI YÖNETİMİ
Enes Kara
Enes Kara
SOSYAL MEDYA VE NAZAR DEĞMESİ
Latif Sobot
Latif Sobot
KÂBE´DE Kİ GENÇLER BİZİZ
Ferit AYBAR
Ferit AYBAR
BERABER YÜRÜDÜK BİZ BU YOLLARDA ...
Serdar Nalcı
Serdar Nalcı
Yansıyan diş ağrısı nedir ?
Şevket BOYRAT
Şevket BOYRAT
KURBAN KESMEKLE YÜKÜMLÜ OLANLAR VE KURBAN KESMENİN DİNÎ HÜKMÜ
Orhan Atan
Orhan Atan
İLK MAÇ VE İLK YOLCULUK TUZLASPOR
Sadullah Organ
Sadullah Organ
KONGREYE DOĞRU İNEGÖLSPOR
Oya BİÇİCİ
Oya BİÇİCİ
HAFIZAMIZ OLMASAYDI…..
Ziya Polat
Ziya Polat
KAPİTALİZM´İN ÜVEY EVLADI ZORUNLU SİGORTA
Ergün ÇAĞLAR
Ergün ÇAĞLAR
BİR REFERANDUM´DAN KISA ÖZET
Dursun Öztürkoğlu
Dursun Öztürkoğlu
MEDENİYETLER ÇATIŞMASI
 Bülent Levent
Bülent Levent
İŞVEREN TEŞVİK VE DESTEKLERİNDEN FAYDALANIYORMUSUNUZ
bekir hamlakay
bekir hamlakay
Doğaseverlerin ‘Kar’ Keyfi
DOLAR
3.4956
EURO
4.1183
Bursa Hava Durumu
Bugün
Güneşli
27°
13°
Cuma
Güneşli
28°
14°
Cumartesi
Parçalı bulutlu
29°
15°
Pazar
Güneşli
29°
16°
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Bursa için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
04:26 06:14 13:16 17:02 20:00 21:33