HALKLA BİRLİKTE HALK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
10 Aralık´ta Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu´nun da katılımı ile gerçekleştirilen genel kurulda, AK Parti İnegöl İlçe Teşkilatı bayrağını devralan Mustafa Ersan Başkanlığındaki yeni yönetim ilk toplantısını gerçekleştirdi. Görev dağılımının yapıldığı toplantıda konuşan ilçe Başkanı Mustafa Ersan, “Halkla birlikte halk için çalışacağız” dedi.
Tarih: 14.12.2017 08:59:02

AK Parti İnegöl İlçe Başkanı Mustafa Ersan, kongrenin ardından gerçekleştirilen ilk yönetim kurulu toplantısında açıklamalarda bulundu. Başkan Ersan, genç bir ekiple yola çıktıklarını ve kısa sürede tecrübe kazanarak adapte olacaklarını belirterek, halkla iç içe ve her kesimle kol kola bir siyaset anlayışını benimseyeceklerini söyledi.

İSTİŞAREYE AÇIK OLACAĞIZ

AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Ersan, “Kongremizi gerçekleştirdikten sonra ilk yönetim kurulu toplantımızı yapıyoruz, arkadaşlarımızla tanışıyoruz. Bu akşam yönetim kurulu görevlendirmelerini yapacağız. Arkadaşlarımız genç, dinamik ve tecrübesizler. Arkadaşlarımıza tecrübe kazandıracağız ve koşar adımlarla ilerleyeceğiz. Önümüzde 2019 gibi büyük ve önemli bir seçim var. Bu seçime kendimizi iyi hazırlayacağız. Sıkmadık el, dolaşmadık köprü, girilmedik hane kalmayacak. Kadın kollarımız, gençlik kollarımız ve ana kademe olarak eski ve yeni arkadaşlarla hep beraber kol kola koşacağız. Partimizi en üst kademeye çıkartma, Cumhurbaşkanımıza destek verme açısından çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bunları yaparken STK´ların, siyasi büyüklerimizin görüşlerini alacağız, istişarelerde bulunacağız. Tecrübeli büyüklerimizin fikirlerine başvuracağız, her fikre açık olacağız” dedi.

ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ

Başkan Mustafa Ersan konuşmasını şöyle sürdürdü: “Biz yerelden sorumluyuz. Önce yerelde yapabileceğimiz işlere koşacağız. Bizi aşan işlerde Büyükşehir Belediye Başkanımızdan, Milletvekillerimizden destek isteyeceğiz. Onları da hayata geçirmeye çalışacağız. İnegöl için ne gerekiyorsa elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

ÇALIŞMAK BİZDEN, TAKDİR ALLAH´TAN

Başkan Ersan, “Halkla iç içe olmayı düşünüyoruz. Zaten devamlı halkla bir aradayız. Yönetim kurulu arkadaşlarımız genelde esnaf insanlardır. İnsanlarla iç içe olan, dertlerini dinleyen ve çözüm sunabilecek kabiliyette olan arkadaşlarımızdır. İnşallah onlarda bir aylık bir sürede adapte olacaklardır. Ondan sonra rahat bir şekilde yolumuza devam edeceğiz. Önce Allah´ın yardımı sonra da bizim çabamızla ne kadar fazla oy alabilirsek onu almaya çalışacağız. Çalışmak bizden, takdir Allah´tan” dedi.

GÖREV DAĞILIMI

Mustafa Ersan Başkanlığındaki yönetim kurulunda görev dağılımı şu şekilde oluştu: Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanlığına Ömer Semiz, Teşkilat Başkanlığına Ali Toprak, Seçim İşleri Başkanlığına Derya Uysal, Tanıtım ve Medya Başkanlığına Mehmet Işıklar, Sosyal İşler Başkanlığına Suna Dardağan Demir, Yerel Yönetimler Başkanlığına Özgen Kurşun, Ekonomik İşler Başkanlığına Şeyma Topalak, Halkla İlişkiler Başkanlığına Fatih Aydoğan, Mali ve İdari İşler Başkanlığına Semih Şeherli, İlçe Sekreterliğine Mustafa Durmuş, Siyasi ve Hukuk İşleri Başkan Yardımcılığına Recep Göze, Teşkalit Başkan Yardımcılıklarına Fahrettin Erdoğan, Mehmet Yıldırım ve Erkan Taşdemir, Seçim İşleri Başkan  Yardımcılığına Bilal Bayrak, Tanıtım ve Medya Yardımcılığına Melih Ateş, Sosyal İşler Başkan Yardımcılığına Arzu Keskin, Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılıklarına Osman Yılmaz ve Ahmet Ünal, Ekonomik İşler Başkan Yardımcılığına Zübeyde Yakşe, Halkla İlişkiler Başkan Yardımcılıklarına Mevlüt Durak ve Harun Ergün, Mali ve İdari İşler Başkan Yardımcılığına Cihan Sevinç ile İlçe Sekreter Yardımcılığına İsmail Biricik. 
Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
DEREYE DÜŞEN OTOMOBİLDE 5 YARALI
DEREYE DÜŞEN OTOMOBİLDE 5 YARALI
İnegöl´e bağlı Ortaköy ile Hamamlı mahallesi yolu üzerinde meydana gelen tek taraflı kazada, dereye uçan özel otomobilde 2´si çocuk 5 kişi yaralandı.
DOLANDIRICILARA İTİBAR ETMEYİN
DOLANDIRICILARA İTİBAR ETMEYİN
İnegöl Belediyesi, Belediye Başkanı Alper Taban ve başkan yardımcılarının isimlerini kullanarak telefon ile vatandaşlardan para isteme talebinde bulunan dolandırıcılara itibar edilmemesi uyarısında bulundu.
DESTEKLEMELER KÖYE DÖNÜŞÜ SAĞLIYOR
DESTEKLEMELER KÖYE DÖNÜŞÜ SAĞLIYOR
İnegöl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü İbrahim Ekren, tarımsal faaliyetler ile ilgili yaptığı açıklamada, "Banlığımızın son dönemdeki farklı teşvikleri ile birlikte, geriye dönüşler cüzi miktarda da olsa gerçekleşiyor" dedi.
ELEKTRİKÇİLER´DE GERGİN KONGRE
ELEKTRİKÇİLER´DE GERGİN KONGRE
İnegöl Elektrikçiler Odasının dün gerçekleştirilen ilk olağan genel kurul toplantısında gerginlik yaşandı. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı için genel kurul 22 Ocak´a ertelenirken, üyelere dağıtılan davetiyelerde ilk genel kurul tarihinin yazılmaması tartışmalara neden oldu.
BU SOFRADA BEREKET VAR
BU SOFRADA BEREKET VAR
MHP İnegöl İlçe Teşkilatı, “Bu Sofrada Bereket Var” sloganı ile düzenlediği sabah namazı buluşması programlarını sürdürüyor. MHP İlçe Teşkilatı geçtiğimiz Pazar sabahı Yeniceköy mahallesi Cami´nde cami cemaati ile buluştu.
ÖĞRENCİLERE KUMBARA
ÖĞRENCİLERE KUMBARA
İnegöl Belediyesi tarafından 16-25 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek olan Kitap Fuarı için hazırlanan kumbaralar Sinanbey İlkokulu öğrencilerine dağıtıldı. Sınıfları tek tek gezerek öğrencilere kumbara hediye eden Başkan Alper Taban, tüm ilçe halkını Kitap Fuarına davet etti.
İŞSİZLİK RAKAMLARI AÇIKLANDI
İŞSİZLİK RAKAMLARI AÇIKLANDI
Türkiye´de işsizlik oranı, Ekim 2017´de bir önceki yılın aynı dönemine göre 1,5 puan azalarak yüzde 10,3 oldu. Söz konusu dönemde işsiz sayısı 360 bin kişi azalarak 3 milyon 287 bin kişi olarak kayıtlara geçti.
ZİYA ÇALIŞKAN´DAN TEPKİ
ZİYA ÇALIŞKAN´DAN TEPKİ
Listesindeki usul hatası yüzünden Mobilyacılar Odasının genel kurulunda Başkan adaylığı kabul edilmeyen Ziya Çalışkan, yaşananlara tepki gösterdi.
HEM´DEN ÜÇ KURS BİRDEN
HEM´DEN ÜÇ KURS BİRDEN
İnegöl Halk Eğitim Merkezi Müdürü Burhanettin Özdemir yaptığı açıklamada, yeni açacakları Yöre Oyunları Ustaöğretici, Bilgisayarlı Muhasebe ve Ön Muhasebe kurslarının kayıtlarının devam ettiğini belirtti.
Serdar Nalcı
Serdar Nalcı
Diş eksilmesi ağız ve çene yapısını bozuyor
Erdal Bayraktar
Erdal Bayraktar
İnegöl´ün Milyar Dolarlık Hazineleri
Uğur Bayram
Uğur Bayram
MESUDİYE ALT GEÇİDİ Mİ YAPIYORSUNUZ SÜVEYŞ KANALI MI?
Turhan Şahin
Turhan Şahin
ÇANAKKALE SAVAŞINDA İKİ İNEGÖL´LÜ
CİHAT DÜNDAR
CİHAT DÜNDAR
EVLİLİĞİN SÜRDÜRÜLMESİ
Melike Çalışkan
Melike Çalışkan
OKULA ADAPTASYONU HIZLANDIRMAK MÜMKÜN
İBRAHİM ÇOBAN
İBRAHİM ÇOBAN
Yeni Fuar Merkezi heyecanı
NİDA ALTUN
NİDA ALTUN
ERKEKLERE
MAHMUT ÇİL
MAHMUT ÇİL
BAŞDÖNDÜREN GÜNDEM
 NURİ TULUM
NURİ TULUM
Dr. EMİN ACAR BEYE TÜRBE
CEM HIZLI
CEM HIZLI
Grip iseniz bol sıvı tüketin
CUMA ALİ YÜREKLİ
CUMA ALİ YÜREKLİ
“İNEGÖL İL OLMALI MI?”
Yaşar Yılmaz
Yaşar Yılmaz
CUMHURİYET VE DEMOKRASİ
Mehmet Yurdakul
Mehmet Yurdakul
ÇOCUK EDEBİYATI YAZARI GÜLTEN DAYIOĞLU İLE “FADİŞ” ÜZERİNE BİR SÖYLEŞİ
Yusuf Kızıl
Yusuf Kızıl
SELAMLAŞMAK
Vedat Baykay
Vedat Baykay
BALTALI HANO GERÇEK Mİ!?
F.Zeynep EROL
F.Zeynep EROL
HAYATA GENİŞ PENCEREDEN BAKMAK
Erhan BİLİCAN
Erhan BİLİCAN
HASTANELERDE SEZARYEN ÇILGINLIĞI
ORHAN GÜNEŞ
ORHAN GÜNEŞ
UMUTSUZ OLMAYACAĞIZ
METİN AYDIN
METİN AYDIN
İNEGÖLSPOR ALTYAPISI
Serkan Arslan
Serkan Arslan
SAĞLIKLI OLMAK İÇİN ÖNERİLER
Arif AĞIRBAŞ
Arif AĞIRBAŞ
Yeni Yılınız Kutlu Olmasın
Tolga Bahadır Şimşek
Tolga Bahadır Şimşek
DÖNEM SONU ENVANTERİ
ÖZDEN SUVAT
ÖZDEN SUVAT
SÜPERLER İKİNCİ YARIYA HAZIR
Cihat Sevinç
Cihat Sevinç
PERDENİN ARKASINDA NE VAR
Emre Türk
Emre Türk
Gül Bahçesine Giren Gül Kokar
Yasemin Bağoğlu
Yasemin Bağoğlu
MEDYA VE ALGI YÖNETİMİ
Enes Kara
Enes Kara
SOSYAL MEDYA VE NAZAR DEĞMESİ
Latif Sobot
Latif Sobot
KÂBE´DE Kİ GENÇLER BİZİZ
Ferit AYBAR
Ferit AYBAR
BERABER YÜRÜDÜK BİZ BU YOLLARDA ...
Şevket BOYRAT
Şevket BOYRAT
NEFİS MUHASEBESİ VE YENİ YIL
Orhan Atan
Orhan Atan
İLK YARININ SONU İNEGÖLSPOR
Sadullah Organ
Sadullah Organ
ALKIŞLAR İNEGÖLSPOR´A
Oya BİÇİCİ
Oya BİÇİCİ
HAFIZAMIZ OLMASAYDI…..
Ziya Polat
Ziya Polat
KAPİTALİZM´İN ÜVEY EVLADI ZORUNLU SİGORTA
Ergün ÇAĞLAR
Ergün ÇAĞLAR
BİR REFERANDUM´DAN KISA ÖZET
Dursun Öztürkoğlu
Dursun Öztürkoğlu
MEDENİYETLER ÇATIŞMASI
 Bülent Levent
Bülent Levent
ÜNİVERSİTELİLERİN İŞ BULAMAMA, İŞVERENLERİN PERSONEL BULAMAMA KAYGISI
bekir hamlakay
bekir hamlakay
Doğaseverlerin ‘Kar’ Keyfi
DOLAR
3.8150
EURO
4.6679
Bursa Hava Durumu
Bugün
Bulutlu
12°
Çarşamba
Karlı - Yağmurlu
10°
Perşembe
Parçalı bulutlu
-4°
Cuma
Parçalı bulutlu
12°
-1°
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Bursa için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:32 08:17 13:16 15:39 17:58 19:30