otobüsler sefere başladı
..,.,
Tarih: 1.12.2017 11:35:25

YENİ OTOBÜSLER SEFERE BAŞLADI

İnegöllülere şehir içi ulaşımda daha konforlu hizmet sunmayı amaçlayan İnegöl Ulaşım A.Ş. (İNULAŞ) tarafından yenilenen 110 sarı otobüs şehir içinde sefere başladı.

Cerrah mahallesinin yanı sıra İnegöl merkez mahallelerinde sefere başlayan otobüsler, vatandaşlar tarafından beğeniyle karşılandı. Plakası takılan araçlar peyder pey seferberler başlarken, eski araçların birkaç gün içerisinde yenileriyle değişeceği öğrenildi.

İNEGÖL HALKIMIZ HER ZAMAN EN İYİSİNE LAYIKTIR

İNULAŞ Başkanı İbrahim Bayram, “Mart 2010 tarihinde İnegöl Belediyemizin o dönem ki Başkanımız, şimdi ki Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş´ın göstermiş olduğu üstün gayret ve fedakarlıklarla hayata geçirilen ‘Ulaşım´da Kardeşlik´ projesiyle 7 yıldan beri bu hizmeti sağlıklı ve güvenli bir şekilde yapan bir ulaşım şirketiyiz. Şehir içi yolcu taşımacılığında ekonomik, konforlu, rahat ve güvenli ulaşım hizmeti sunabilmek için, ayrıca sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurmak, halkımıza dünya standartlarında ulaşım imkanı sunmak adına aldığımız 110 adet, tamamı 2017 model, Otokar marka, 26 oturan, 35 ayakta olmak üzere toplam 61 yolcu kapasiteli otobüslerimizin son teknolojiye sahip olması ve tamamen Otokar marka yeni nesil düşük enzimli, çevre dostu Euro6 motoru olması bizim için büyük önem taşıyor ve bizlere gurur veriyor. Bu süreçte bizlere destek veren başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş´a, İnegöl Belediye Başkanımız Alper Taban´a, Başkan Yardımcımız Eşref Yiğit´e, Otokar firması yetkilisi Sebahattin beye ve değerli müdürlerine, Atalay Otomotiv firması sahiplerine, İnegöl halkına daha iyi hizmet verme adına fedakarlık gösteren araç sahibi arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. İnegöl halkımız her zaman en iyisine layıktır.” Dedi.

NUMARALAR DEĞİŞTİ

Güzergah istikametlerinde herhangi bir değişikliğin yapılmadığını belirten Başkan İbrahim Bayram, sadece hat isimlerinde değişiklik yapıldığını söyleyerek, “Cerrah, İnegöl İşletme Fakültesi, Adliye Sarayı, Terminal ve Devlet Hastanesi istikametinde çalışan 1 nolu hattımız 611, Doğru Garajı, Adliye Sarayı, İnegöl AVM, Organize Sanayi Bölgesi ve Terminal istikametinde çalışan 2 nolu hattımız 612, Mesudiye Mahallesi, Terminal, İnegöl Devlet Hastanesi ve Adliye Sarayı istikametinde çalışan 3 nolu hattımız 613, Mesudiye Mahallesi, Ankara Caddesi, Adliye Sarayı, İnegöl İşletme Fakültesi, Devlet Hastanesi, İNGAZ ve Terminal istikametinde çalışan 4 nolu hattımız 614, Terminal, Devlet Hastanesi, Adliye Sarayı ve Ağaç İşleri Sanayi istikametinde çalışan 5 nolu hattımız 615, Alanyurt, Kozluca Yolu, İnegöl AVM, Hikmet Şahin Kültürparkı ve Ertuğrulgazi Caddesi istikametinde çalışan 6/A hattımız 616, Alanyurt, Köy İçi, Hikmet Şahin Kültürparkı ve Ertuğrulgazi Caddesi istikametinde çalışan 6/B nolu hattımız 617, Alanyurt, Ertuğrulgazi Caddesi, İnegöl Devlet Hastanesi ve Terminal istikametinde çalışan 7/A nolu hattımız 618, Alanyurt, Adliye Sarayı, Devlet Hastanesi ve Terminal istikametinde çalışan 7/B nolu hattımız 619, Hacı Sevim Yıldız Mesleki Eğitim Kampüsü, Akhisar Mahallesi, Devlet Hastanesi, Adliye Sarayı ve Ertuğrulgazi Caddesi istikametinde çalışan 8/A nolu hattımız 620, TOKİ, Terminal, Devlet Hastanesi, Adliye Sarayı ve Ertuğrulgazi Caddesi istikametinde çalışan 8/B nolu hattımız 621, Hacı Sevim Yıldız Mesleki Eğitim Kampüsü, Devlet Hastanesi, Adliye Sarayı, Müşerref Muzaffer Samda İlkokulu, Osmanbey Caddesi, Çardak Cami ve İnegöl AVM istikametine çalışan 8/C hattımız 622, Huzur Mahallesi, Mobiliyum AVM, Terminal, Adliye Sarayı ve Devlet Hastanesi istikametine çalışan 9 nolu hattımız 623 olarak değiştirildi. Değişiklikler yeni otobüslerin devreye girmesiyle başlayacak” şeklinde konuştu.

ŞEHİRİÇİ ULAŞIMDA KONFOR ÇITASINI YÜKSELTTİ

Sınıfının tek tam alçak tabanlı otobüsü olma özelliğine sahip olan Sultan LF, yolcu kapasitesi, engelli yolcu rampası, geniş yolcu alanı, rampaları kolayca tırmanmasını sağlayan yüksek tork değeriyle de dikkat çekiyor. Yolculardan ayrılmış özel sürücü bölgesi, kısa vites kolu ve konforlu sürüşü ile rakiplerinden ayrışan Sultan LF´de klima, kamera ve kayıt sistemleri, dijital hat tabelaları gibi zengin donanımlar standart olarak sunuluyor. Güçlü motoru ile her türlü yol koşulunda üstün performans sunan Sultan LF, hafif gövde yapısı ile güç ve ekonomiyi birlikte sunuyor. Standart olarak 21+4(katlanır)+35+1, isteğe bağlı olarak 21+42+1 ve 21+1(tekerlekli sandalye)+35+1 yolcu taşıma kapasitesiyle üretilebilen Sultan LF, şehir içi ulaşımda fark yaratıyor. Otokar´ın yeni otobüsü Sultan LF, 8.4 metrelik uzunluğa sahip.

VATANDAŞLAR MEMNUN AMA…

sabah itibariyle konforlu yeni araçlarla şehir içi ulaşımı sağlanan vatandaşlar, yeni araçların İnegöllüler için oldukça konforlu olduğunu, iniş ve binişlerde sorun yaşanmayacağını söylediler. Bazı vatandaşlar, sürücülerin de yolcular ile diyaloglarında oldukça sert üslup kullandıklarını söyleyerek, bu konuda gerekenin yapılmasını istediler.

 

 
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: otobüsler sefere başladı
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Serdar Nalcı
Serdar Nalcı
Çocuklarda meydana gelen diş Travmaları
Uğur Bayram
Uğur Bayram
İNEGÖL EKONOMİSİ RAYDAN ÇIKMASIN
Turhan Şahin
Turhan Şahin
ÇANAKKALE SAVAŞINDA İKİ İNEGÖL´LÜ
CİHAT DÜNDAR
CİHAT DÜNDAR
EVLİLİĞİN SÜRDÜRÜLMESİ
Melike Çalışkan
Melike Çalışkan
OKULA ADAPTASYONU HIZLANDIRMAK MÜMKÜN
İBRAHİM ÇOBAN
İBRAHİM ÇOBAN
Yeni Fuar Merkezi heyecanı
NİDA ALTUN
NİDA ALTUN
ERKEKLERE
MAHMUT ÇİL
MAHMUT ÇİL
BAŞDÖNDÜREN GÜNDEM
 NURİ TULUM
NURİ TULUM
Dr. EMİN ACAR BEYE TÜRBE
CEM HIZLI
CEM HIZLI
Grip iseniz bol sıvı tüketin
CUMA ALİ YÜREKLİ
CUMA ALİ YÜREKLİ
TARİH GEÇMİŞİ DEĞİL, GELECEĞİ OKUMAKTIR
Yaşar Yılmaz
Yaşar Yılmaz
SİYASET VE DİPLOMASİ
Mehmet Yurdakul
Mehmet Yurdakul
ÇOCUK EDEBİYATI YAZARI GÜLTEN DAYIOĞLU İLE “FADİŞ” ÜZERİNE BİR SÖYLEŞİ
Yusuf Kızıl
Yusuf Kızıl
İNEGÖL ARTIK TURİZM KENTİ OLMALI
Dr. Faruk Atan
Dr. Faruk Atan
ZAMAN BİLİNCİ ve CUMA GÜNÜNÜN FAZİLETİ
Uzm. Psikolog Gülizar Şehitoğlu
Uzm. Psikolog Gülizar Şehitoğlu
AİLE İÇİ İLETİŞİMDE KİLİT NOKTALAR
Vedat Baykay
Vedat Baykay
BALTALI HANO GERÇEK Mİ!?
F.Zeynep EROL
F.Zeynep EROL
SADAKA KUTUSU EĞİTİMİ
Erhan BİLİCAN
Erhan BİLİCAN
HASTANELERDE SEZARYEN ÇILGINLIĞI
ORHAN GÜNEŞ
ORHAN GÜNEŞ
AŞKIN GÖZÜ NASIL KÖR OLDU?
METİN AYDIN
METİN AYDIN
GERİLİM FİLMİ!
Serkan Arslan
Serkan Arslan
SAĞLIKLI OLMAK İÇİN ÖNERİLER
Arif AĞIRBAŞ
Arif AĞIRBAŞ
Şah-ı Nakşibend Hz. İsmini Nereden Aldı
Tolga Bahadır Şimşek
Tolga Bahadır Şimşek
DÖNEM SONU ENVANTERİ
ÖZDEN SUVAT
ÖZDEN SUVAT
DOĞUGÜCÜ GENÇLİK´TEN TAKİBE DEVAM
Mehmet YURDAKUL
Mehmet YURDAKUL
DÜNYA MERHAMET HİSLERİNE KEZZAP DÖKÜLMÜŞ VİCDAN FUKARALARINA STOP DEDİ
Cihat Sevinç
Cihat Sevinç
PERDENİN ARKASINDA NE VAR
Emre Türk
Emre Türk
Gül Bahçesine Giren Gül Kokar
Yasemin Bağoğlu
Yasemin Bağoğlu
MEDYA VE ALGI YÖNETİMİ
Enes Kara
Enes Kara
SOSYAL MEDYA VE NAZAR DEĞMESİ
Latif Sobot
Latif Sobot
KÂBE´DE Kİ GENÇLER BİZİZ
Ferit AYBAR
Ferit AYBAR
BERABER YÜRÜDÜK BİZ BU YOLLARDA ...
Şevket BOYRAT
Şevket BOYRAT
HAYRA KOŞMA VE HAYIRDA YARIŞMAK
Orhan Atan
Orhan Atan
İNEGÖLSPOR EVİNDE LİDER MENEMEN´İ SARSTI
Sadullah Organ
Sadullah Organ
BEKLENMEYEN FUTBOL VE SKOR
Oya BİÇİCİ
Oya BİÇİCİ
HAFIZAMIZ OLMASAYDI…..
Ziya Polat
Ziya Polat
KAPİTALİZM´İN ÜVEY EVLADI ZORUNLU SİGORTA
Ergün ÇAĞLAR
Ergün ÇAĞLAR
BİR REFERANDUM´DAN KISA ÖZET
Dursun Öztürkoğlu
Dursun Öztürkoğlu
MEDENİYETLER ÇATIŞMASI
 Bülent Levent
Bülent Levent
ÜNİVERSİTELİLERİN İŞ BULAMAMA, İŞVERENLERİN PERSONEL BULAMAMA KAYGISI
bekir hamlakay
bekir hamlakay
Doğaseverlerin ‘Kar’ Keyfi
DOLAR
3.7845
EURO
4.6641
Bursa Hava Durumu
Bugün
Bulutlu
10°
Cuma
Bulutlu
12°
Cumartesi
Fırtına
Pazar
Sağanak
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Bursa için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:32 08:17 13:16 15:39 17:58 19:30